Depresja poporodowa

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2016-09-28
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-8031-626-3
Liczba stron: 304

Ocena: 3 (1 głosów)

Płaczesz. Brakuje ci siły, by zająć się dzieckiem. Boisz się, że nie dasz rady go wychować, że nie potrafisz być dobrą matką. Objawów depresji poporodowej jest wiele. Dziecko odmienia życie każdej kobiety, ale nie zawsze może ona w pełni cieszyć się macierzyństwem. Z depresją poporodową walczy co dziesiąta matka. Po raz pierwszy kobiety, które jej doświadczyły, opowiedziały o swoich zmaganiach po urodzeniu dziecka. Anna Morawska przełamuje tabu i rozmawia o jednej z najczęściej przemilczanych depresji – depresji poporodowej. Leczenie i psychoterapia to jedyna droga, by wygrać z tą chorobą - śmiertelnie niebezpieczną dla matki i dziecka.

Kup książkę Depresja poporodowa

Sprawdzam ceny dla ciebie ...

Zobacz także

Opinie o książce - Depresja poporodowa

Avatar użytkownika - poszukujaca
poszukujaca
Przeczytane:2019-11-28, Ocena: 3, Przeczytałam, 12 książek 2019,

Społecznie bardzo wartościowa pozycja. Merytorycznie nieco mniej, choć wywiad z profesorem psychiatrii naprawdę rzuca sporo światła na ten trudny temat. Najsłabszym elementem rozmowy z osobami, które nie zgłosiły się nigdy po pomoc i w sumie nie wiedzą do końca, czy miały depresję poporodową, czy nie. 

 

Idea kampanii za to godna szacunku i poparcia. Świetna inicjatywa! 

Link do opinii
Avatar użytkownika - gertruda25
gertruda25
Przeczytane:2017-03-04, Przeczytałam, Czytam w 2017,
Inne książki autora
Twarze depresji
Anna Morawska0
Okładka ksiązki - Twarze depresji

Depresja nie jest wymysłem gwiazd z pierwszych stron gazet.   To choroba, która może dotknąć każdego.   Depresja stygmatyzuje, więc...

Zobacz wszystkie książki tego autora