Dirty

Data wydania: 2019-10-30
Kategoria: Romans
ISBN: b.d

Tom 2 cyklu Raw Family

Julius nie ustanawia prawa.
On jest prawem.

Jej małżeństwo wydawało się idealne.
Ludzie jej zazdrościli i chcieli żyć jej życiem.
Pragnęli być panią Alejandra Gambino – żoną Dino Gambino, córką Eduardo Castillo.
Szanowaną i kochaną księżniczką mafii.
Nie mieli pojęcia, jaki horror dzieje się za zamkniętymi drzwiami.
Gdyby wiedzieli, nawet przez jedną sekundę nie zazdrościliby jej niczego.
I wtedy pojawił się Julius Carter.
Przystojny, niebieskooki Julius.
Uratował ją, a ona go wykiwała.
Teraz wszyscy chcą ją dorwać, a za jej głowę jest wyznaczona nagroda.
To tylko kwestia czasu, ale Alejandra nie ma nic do stracenia.
I tak w środku jest martwa.

Pytanie brzmi: Kto dorwie ją pierwszy?

Kup książkę Dirty

Opinie o książce - Dirty

Druga część Raw.  Jest świetna jak pierwsza. Po przeczytaniu jej mam niedosyt.  Chce wiedzieć co dalej, jak potoczą się losy Twicha,  czy w końcu wróci do rodziny, czy Julius i Ana znajdą spokój po wojnie mafijnej jaką przeszli w tej książce.  A była to ciężka walka pełna intryg, krwi i bólu.  Ale również poświęcenia i miłości.  Polecam bo warto przeczytać

Avatar użytkownika - karcik2611
karcik2611
Przeczytane:2019-11-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2019,

Mimo iż "Raw" mimo wszystko była wedlug mnie lepsza , druga część również spełniła wiele moich oczekiwań. Najwięcej emocji przeżyłam pod koniec gdy to wszystko toczyło się bardzo szybko. Powieść z dużą ilością krwi i dawką miłości ,do złego chłopca ,jaką uwielbiam najbardziej. Wciąga, zaskakuje, a nawet troszkę przeraża. W tej części dowiadujemy się też co nie co o Twitchu.  Jego niedokończony wątek aż się prosi o kontynuację. Bardzo ciekawa jestem również dalszych losów Ling. Czy przeżyje to co zrobiła ?

Avatar użytkownika - kaczucha
kaczucha
Przeczytane:2019-11-20, Ocena: 5, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2019-11-14, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Właśnie skończyłam czytać książkę i zostałam bez słowa...
Dirty to książka która ma historie a seks jest tylko dodatkiem.
To książka o której sama autorka pisze "Wylałam dużo krwi, potu i łez, pracując nad tą książką" i to widać, bo historia jest dopracowana w każdym szczególe, są wyraziści bohaterowie i są emocje..
Julius - egzekutor, Pan śmierci i życia. On jest prawem, ławą przysięgłych, oraz sądem.
Alejandra - w wieku osiemnastu jest zmuszona do zaaranżowanego małżeństwa. Wie co to poświęcenie i lojalność ale "ile można naciągać gumę aby pękła"?
Książka która pokazuje nam świat mafijny jest śmierć i życie, jest miłość i nienawiść, jest lojalność i zdrady. Mocna, ciekawa brutalna książka która wciąga, i w której można się zatracić polecam.

"Jedyną rzeczą lepszą niż seks jest odebranie życia komuś, kto, kurwa, na to zasługuje. Nic nie jest równie satysfakcjonujące. Ani odrobinę".

Po mocnym wejściu książką "Raw", Belle Aurora powraca z kontynuacją serii "Raw Family". Muszę przyznać, że przed wzięciem jej do ręki, obawiałam się nieco tzw. "klątwy drugiego tomu", tym bardziej, że pierwsza okazała się znakomitą powieścią osadzoną w gatunku dark erotic. Jak się jednak przekonałam, autorka utrzymała poziom i znowu zafundowała mi historię pełną emocji oraz zaskakujących wydarzeń.

Bella Aurora to autorka urodzona w Australii, która jako dziecko pokochała czytanie. Wychowała się w hałaśliwej rodzinie z chorwackimi korzeniami. Nie ukrywa swojego uwielbiania dla dramatyzmu i dowcipu, jej miłością są humorystyczne romanse. Autorka bestsellerów USA Today oraz cyklu "Friend-Zoned".

Alejandra, córka szefa mafii Eduardo Castillo, w wieku osiemnastu lat zostaje zmuszona do poślubienia Dino Gambino, celem przypieczętowania przymierza pomiędzy mafijnymi rodzinami. Początkowo nic nie zwiastuje tego, jaki koszmar fizyczny i psychiczny zgotuje bohaterce jej mąż. Kilka lat później, w życiu Alejandry pojawia się niebieskooki Julius Carter, który sam ustanawia zasady i sam wymierza sprawiedliwość.

Nie od dzisiaj wiadomo, że świat mafii to brutalna, codzienna rzeczywistość, w której nie ma miejsca na sentymenty i podniosłe uczucia. I właśnie taki świat otacza Alejandrę, która w imię dobra rodziny, znosi z pokorą gwałty oraz znęcanie się psychiczne i fizyczne nad sobą. Belle Aurora w swojej najnowszej książce opisała bez żadnych zahamowań bezwzględność mafijnych bossów, a także żelazne zasady, jakimi kierują się tacy ludzie. Obraz ten wzbudza wiele emocji i niezgody, szczególnie biorąc pod uwagę traumatyczne przeżycia, jakich doświadcza główna bohaterka. W tomie tym, podobnie jak w poprzednim, nie brakuje więc brutalności i śmierci.

Julius Carter, którego postać czytelnicy poznali już w "Raw", tym razem pełni rolę pierwszoplanowego bohatera. Oczywiście łatwo przewidzieć, że to właśnie z Alejandrą połączy go dość skomplikowane uczucie, pełne wahań i drgań. Autorka wykreowała tę namiętną relację niczym sinusoidę, w której po głębokich uniesieniach, następują spadki pod postacią nieoczekiwanych zwrotów akcji. Odczuwalna pomiędzy tą parą chemia, okraszona mafijną otoczką, tworzy pieprzne połączenie pełne zaskoczeń. Tutaj nie można niczego przewidzieć, bowiem Alejandra i Julius  wielokrotnie zaskakują swoim zachowaniem, fundując czytelnikowi miłosną, ale i mroczną historię.

Belle Aurora otwartym zakończeniem pierwszej części serii, pozostawiła czytelników w swoistym stanie zawieszenia. W drugim tomie nie mogło więc zabraknąć kontynuacji losów Twitcha, które dzieją się równolegle do perypetii pierwszoplanowej pary. Z wielką ciekawością zgłębiałam więc również i ten wątek, mając nadzieję, na jego dokończenie już w tym tomie. Jak się jednak okazało, wszystko co najlepsze zostanie przedstawione czytelnikom w finalnej części, na którą musimy cierpliwie poczekać. Tym bardziej, że pojawia się także zupełny zwrot akcji dotyczący postaci Ling, który będzie sporym zaskoczeniem dla fanów serii.

"Dirty" dorównuje poziomem wywoływania emocji swojej poprzedniczce, pomimo tego, że książka ta nie zawiera tak brutalnych i szczegółowych scen erotycznych. Lukę tę rekompensuje bowiem w całości wątek mafijny, który wprawia czytelnika w głębokie przerażenie. Muszę przyznać, że nie mogę doczekać się finalnego tomu "Raw Family", w którym otrzymam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. To będzie z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier.

Miłość po sąsiedzku
Belle Aurora; 0
Okładka ksiązki - Miłość po sąsiedzku

Asher „Duch” Collins i Natalie Kovac spędzili ze sobą namiętną noc. Noc, o której oboje nie potrafią zapomnieć.W takim razie dlaczego...

Friend-Zoned
Belle Aurora; 0
Okładka ksiązki - Friend-Zoned

Nikolai Leokov nigdy nie sądził, że zakocha się w jedynej dziewczynie, z którą kiedykolwiek się zaprzyjaźnił. Valentina Tomic ma problem z zaangażowaniem...

27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna