Dirty

Kategoria: Romans
Tytuł oryginału: Dirty
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska

Tom 2 cyklu Raw Family

Julius nie ustanawia prawa.
On jest prawem.

Jej małżeństwo wydawało się idealne.
Ludzie jej zazdrościli i chcieli żyć jej życiem.
Pragnęli być panią Alejandra Gambino – żoną Dino Gambino, córką Eduardo Castillo.
Szanowaną i kochaną księżniczką mafii.
Nie mieli pojęcia, jaki horror dzieje się za zamkniętymi drzwiami.
Gdyby wiedzieli, nawet przez jedną sekundę nie zazdrościliby jej niczego.
I wtedy pojawił się Julius Carter.
Przystojny, niebieskooki Julius.
Uratował ją, a ona go wykiwała.
Teraz wszyscy chcą ją dorwać, a za jej głowę jest wyznaczona nagroda.
To tylko kwestia czasu, ale Alejandra nie ma nic do stracenia.
I tak w środku jest martwa.

Pytanie brzmi: Kto dorwie ją pierwszy?

Kup książkę Dirty

Opinie o książce - Dirty

Poprzednia część rozwaliła moje serce na kawałki. Zakończenie zniszczyło moją wiarę we wszystko co do tej pory wierzyłam. Z niecierpliwością czekałam na tę książke. A przeczytanie jej zajeło mi tylko pare godzin tak bardzo chciałam poznac losy bohaterów.

W tej części poznajemy nowych bohaterów lecz co jakiś czas pokazywana jest też historia Lexi i nieżyjącego Twitcha.

Historia opisana w tej powieści przeraża i ściska za serce. Nigdy nie życzyłabym komukolwiek by przytrafiła mu się taka rzecz. Żadna kobieta nie powinna tego przeżyć. A jednak tyle na świecie niewinnych kobiet wychodzi za mąż i dopiero po ślubie dowiaduję się z kim dzieli łóżko. Lecz po każdej burzy wychodzi słońce i mam nadzieję, że i tym razem tak będzie. Zabieram się za kolejną część by przekonać się co tym razem zaserwowała nam autorka.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-02-16, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,

Druga część Raw.  Jest świetna jak pierwsza. Po przeczytaniu jej mam niedosyt.  Chce wiedzieć co dalej, jak potoczą się losy Twicha,  czy w końcu wróci do rodziny, czy Julius i Ana znajdą spokój po wojnie mafijnej jaką przeszli w tej książce.  A była to ciężka walka pełna intryg, krwi i bólu.  Ale również poświęcenia i miłości.  Polecam bo warto przeczytać

Lev
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - Lev

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki „Raw Family”! Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę...

RAW: REBIRTH
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - RAW: REBIRTH

Kontynuacja historii Lexi i Twitcha, na którą czekali fani Raw! Sześć lat temu świat Alexy Ballentine runął. Mimo to kobieta próbuje prowadzić...

Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski