RAW: REBIRTH

Tom 3 cyklu Raw Family

Kontynuacja historii Lexi i Twitcha, na którą czekali fani Raw!

Sześć lat temu świat Alexy Ballentine runął. Mimo to kobieta próbuje prowadzić normalne życie i stworzyć ciepły, kochający dom dla swojego syna A.J. Jednak coś zaczyna ją niepokoić. Chłopiec oznajmia, że tatuś wrócił i jest z nimi. Ale ona przecież wie, że to niemożliwe.
Twich umarł i nie wróci.
Lexi ma również świadomość, że ona też nie wróci. Nie wróci do tego, jaka była dawniej. Twitch na zawsze ją zmienił. Pokazał jej mroczną stronę życia, a ona ją zaakceptowała i gdyby mogła, wybrałaby Twitcha znowu, milion razy, za każdym razem.
Jednak Alexa nie ma pojęcia, że ktoś ją obserwuje, a nawet przychodzi do jej domu. Ktoś, kto powinien nie żyć.
Nie wie, że Twitch wrócił i niedługo będzie chciał się przywitać.

Informacje dodatkowe o RAW: REBIRTH:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2020-03-18
Tytuł oryginału: RAW: REBIRTH
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska

Kup książkę RAW: REBIRTH

RAW: REBIRTH - opinie o książce

Bomba nie książka. Jest świetna nie można się od niej oderwać. Na początku wydaje się że wszystko się ułoży Twitch wrócił chce odzyskać rodzinę i udaje mu się po kilku miesiącach utarczkow z Alexą. Jednak starzy wrogowie nie śpią. Ling jest wściekła że Twitch ją porzucił. Pragnie zemsty. Twitch musi zwerbować swoją armię przyjaciół żeby wyeliminować problem. W książce cały czas coś się dzieje. Nie znudzi się. A rozdziały o różnych bohaterach nie mącą w głowie. Wszystko jest jasne. Chciałabym tylko aby ta seria się nie skończyła. Chce wiedzieć co z Luką . Jaka jest historia Molly. Myślę że warto o tym napisać i przeczytać

Czekałam na dalsze losy Alexy i Twicha. Po tym jak zginął w pierwszej części moje serce sie rozpadło. Jednak w kontynuacji dowiedzieliśmy się, że mężczyzna się ukrywa dla dobra rodziny. W tej części para jest już razem lecz nie są bezpieczni. Ling chce się zemścić za wszystko co jej zdaniem stało się przez Twicha. Aby poczuł jej ból porywa jego syna twierdząc, że to ona powinna być jego matką.

Zaczyna się szaleńczy wyscig z czasem by odzyskać chłopca nim będzie za późno.

Ta część to mistrzostwo. Każdy tom tej serii to miód dla mojej duszy. Polubiłam styl pisania autorki i mam nadzieję, że dane będzie mi przeczytać więcej jej książek.

„Dawno, dawno temu, w świecie bogów i potworów żył anioł”.

Niespodziewanie, po sześciu latach Twitch wraca do żywych. Próbuje odzyskać swoją rodzinę. Czy Lexsi będzie wstanie mu wybaczyć?  Ich relacja wkracza na zupełnie inny poziom. Miłość, szczęście, ogromna radość ze zwykłego, a jednak niezwykłego bycia razem. Zaczynają być ważne zupełnie inne rzeczy i wartości niż do tej pory. W Twichu dokonuje się duża wewnętrzna przemiana, niby jest tym samym pełnym wewnętrznego mroku arogantem, nieznoszącym sprzeciwu dyktatorem. Jego miłość, chęć opieki nad synem i ukochaną jest przeogromna. Wie, że Ling w każdej chwili może powrócić.

Nie mogłam się oderwać, tak bardzo pochłonęły mnie losy naszych bohaterów. Do samego końca nie mamy pewności jak to wszystko się skończy. Delikatne nerwowe napięcie, które stopniowo wzrasta towarzyszy nam przez całą opowieść. Oprócz naszej dwójki mamy wyraźnie nakreślone losy innych, kluczowych dla całości postaci. Naszych dobrych znajomych z poprzednich części jak i zupełnie nowych bohaterów. Wszystko wskakuje na swoje miejsce, każdy z wątków doprowadzony do końca, idealne zwieńczenie całości. Jest bardzo szczerze, realnie, odważnie, mocno. Przerażająca postać bezwzględnej i niezrównoważonej Ling, jej mroczna i bolesna przeszłość wiele tłumaczy, ale nie daje rozgrzeszenia za jej przerażające postępowanie. Wywołało ono we mnie ogromny sprzeciw i niesmak.

Twitch po swoim niespodziewanym powrocie próbuje nadrobić stracony czas, wie, że nie będzie łatwo. Syn jest zachwycony, ma w końcu tatę, Lexsi jest rozdarta wewnętrznie. Bardzo boi się ponownie zaufać. To nie jest już ta sama niepewna siebie kobieta. Staje się stanowcza, władcza, pewna swoich racji. Twitch będzie musiał się bardzo postarać aby odzyskać zaufanie Lexsi. Niełatwa i wyboista droga przed nimi.

Rewelacyjny mroczny romans, który wciąga jak narkotyk. Chwilami ogrom emocji, aż przygniata. Autorka dała nam niebanalną, niecodzienną, wyjątkową historię. Zakończenie wywołało we mnie ogromną ulgę, wzruszenie i spokój. Wiem, że niejednokrotnie do niej wrócę.  Polecam :)

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2022-02-15, Ocena: 4, Przeczytałam, E-booki, 2022, Romans,
Clash
Belle Aurora 0
Okładka ksiązki - Clash

Autorka bestsellerowej serii „Raw Family”! Nie zasługiwał na nią, ale jej serce już wybrało. Emily Aldrich jest zdesperowana. Musi pilnie...

Dirty
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - Dirty

Julius nie ustanawia prawa.On jest prawem. Jej małżeństwo wydawało się idealne.Ludzie jej zazdrościli i chcieli żyć jej życiem.Pragnęli być panią Alejandra...