RAW: REBIRTH

Tytuł oryginału: RAW: REBIRTH
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Iga Wiśniewska

Tom 3 cyklu Raw Family

Kontynuacja historii Lexi i Twitcha, na którą czekali fani Raw!

Sześć lat temu świat Alexy Ballentine runął. Mimo to kobieta próbuje prowadzić normalne życie i stworzyć ciepły, kochający dom dla swojego syna A.J. Jednak coś zaczyna ją niepokoić. Chłopiec oznajmia, że tatuś wrócił i jest z nimi. Ale ona przecież wie, że to niemożliwe.
Twich umarł i nie wróci.
Lexi ma również świadomość, że ona też nie wróci. Nie wróci do tego, jaka była dawniej. Twitch na zawsze ją zmienił. Pokazał jej mroczną stronę życia, a ona ją zaakceptowała i gdyby mogła, wybrałaby Twitcha znowu, milion razy, za każdym razem.
Jednak Alexa nie ma pojęcia, że ktoś ją obserwuje, a nawet przychodzi do jej domu. Ktoś, kto powinien nie żyć.
Nie wie, że Twitch wrócił i niedługo będzie chciał się przywitać.

Kup książkę RAW: REBIRTH

Opinie o książce - RAW: REBIRTH

Bomba nie książka. Jest świetna nie można się od niej oderwać. Na początku wydaje się że wszystko się ułoży Twitch wrócił chce odzyskać rodzinę i udaje mu się po kilku miesiącach utarczkow z Alexą. Jednak starzy wrogowie nie śpią. Ling jest wściekła że Twitch ją porzucił. Pragnie zemsty. Twitch musi zwerbować swoją armię przyjaciół żeby wyeliminować problem. W książce cały czas coś się dzieje. Nie znudzi się. A rozdziały o różnych bohaterach nie mącą w głowie. Wszystko jest jasne. Chciałabym tylko aby ta seria się nie skończyła. Chce wiedzieć co z Luką . Jaka jest historia Molly. Myślę że warto o tym napisać i przeczytać

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2020-07-10, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - kaczucha
kaczucha
Przeczytane:2020-05-26, Ocena: 5, Przeczytałam,

Czekałam na dalsze losy Alexy i Twicha. Po tym jak zginął w pierwszej części moje serce sie rozpadło. Jednak w kontynuacji dowiedzieliśmy się, że mężczyzna się ukrywa dla dobra rodziny. W tej części para jest już razem lecz nie są bezpieczni. Ling chce się zemścić za wszystko co jej zdaniem stało się przez Twicha. Aby poczuł jej ból porywa jego syna twierdząc, że to ona powinna być jego matką.

Zaczyna się szaleńczy wyscig z czasem by odzyskać chłopca nim będzie za późno.

Ta część to mistrzostwo. Każdy tom tej serii to miód dla mojej duszy. Polubiłam styl pisania autorki i mam nadzieję, że dane będzie mi przeczytać więcej jej książek.

Lev
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - Lev

Seria o mafijnej rodzinie Leokov bestsellerowej autorki „Raw Family”! Kiedy Lev Leokov zauważa w klubie nocnym zagubioną młodą kobietę, Minę...

Dirty
Belle Aurora0
Okładka ksiązki - Dirty

Julius nie ustanawia prawa.On jest prawem. Jej małżeństwo wydawało się idealne.Ludzie jej zazdrościli i chcieli żyć jej życiem.Pragnęli być panią Alejandra...

Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski