RAW: REBIRTH

ISBN: b.d
Tytuł oryginału: RAW: REBIRTH
Język oryginału: angielski

Tom 3 cyklu Raw Family

Kontynuacja historii Lexi i Twitcha, na którą czekali fani Raw!

Sześć lat temu świat Alexy Ballentine runął. Mimo to kobieta próbuje prowadzić normalne życie i stworzyć ciepły, kochający dom dla swojego syna A.J. Jednak coś zaczyna ją niepokoić. Chłopiec oznajmia, że tatuś wrócił i jest z nimi. Ale ona przecież wie, że to niemożliwe.
Twich umarł i nie wróci.
Lexi ma również świadomość, że ona też nie wróci. Nie wróci do tego, jaka była dawniej. Twitch na zawsze ją zmienił. Pokazał jej mroczną stronę życia, a ona ją zaakceptowała i gdyby mogła, wybrałaby Twitcha znowu, milion razy, za każdym razem.
Jednak Alexa nie ma pojęcia, że ktoś ją obserwuje, a nawet przychodzi do jej domu. Ktoś, kto powinien nie żyć.
Nie wie, że Twitch wrócił i niedługo będzie chciał się przywitać.

Kup książkę RAW: REBIRTH

Opinie o książce - RAW: REBIRTH

Przyznać się, która z was tak jak ja nie mogła doczekać się powrotu Twitcha? Od razu jednak wam powiem, że długie oczekiwanie na ten tom zdecydowanie było warte! Po raz kolejny Belle Aurora udowodniła, że zna się na rzeczy, a to, co otrzymujemy w tym tomie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wiele wątków zostało wyjaśnionych, puste miejsca w fabule poprzednich tomów zostały uzupełnione o zupełnie nowe informacje, dzięki czemu „RAW. Rebirth” stanowi idealne dopełnienie całości serii, chociaż po jej przeczytaniu pozostaje żal, że to już koniec.
Twitch nieco się zmienił, a przynajmniej stara się to zrobić, by odzyskać rodzinę. Możemy poznać jego nieco łagodniejszą wersję, i jeśli byłyście przekonane, że nie jesteście w stanie bardziej się w nim zakochać, to bardzo szybko, tak jak ja zresztą, zmienicie zdanie. Autorka świetnie ukazała rozwój innych postaci, dając nam wgląd w ich myśli i uczucia nimi targające, bowiem fabuła opowiedziana jest z perspektywy kilku bohaterów, nie tylko Twitcha i Lexi. Pojawia się tutaj sporo postaci, o których wcześniej nawet nie słyszeliśmy, i moim zdaniem dzięki temu fabuła tej książki została przeniesiona na znacznie większy poziom, niż to się miało w przypadku dwóch poprzednich tomów.

Co najlepsze, mimo wewnętrznej przemiany Twitcha, historia w dalszym ciągu jest mroczna, niebezpieczna i niezwykle intensywna. Jej czarne charaktery są naprawdę najbardziej złymi i w pewien sposób ohydnymi postaciami, ale idealnie równoważy to wszystko tymi „dobrymi”. Historia Twitcha i Lexi dowodzi, że miłość możemy znaleźć w najbardziej nieoczekiwanych miejscach, a co ważniejsze, każdy na nią zasługuje, bez względu na to, jakim jest człowiekiem. „RAW. Rebirth” to historia pełna akcji, napięcia, dramatu, smutku, radości, łez, solidarności i przede wszystkim miłości. To historia, która pozostawi was bez słowa i dotknie tak głęboko, że poczujecie się zadziwieni i jednocześnie udręczeni. Dlaczego? Dlatego, że autorka jak mało kto potrafi dostarczyć emocji, które przyciągają nas już od pierwszych stron. Mimo, że momentami zaczyna nam brakować nadziei, na poprawę sytuacji i tego, że zło zostanie zwalczone, emocjonalnie bardzo angażujemy się w tę historię i przeżywamy wszystko bez względu na to, czy tego chcemy czy nie.

„RAW. Rebirth” to absolutnie idealne zakończenie serii, lepszego nawet nie mogliśmy sobie wymarzyć! Oczekiwanie na pewno się opłaciło, nie pozostaje mi więc nic innego, jak tylko polecić całą serię!