Układ gwiazd i planet w momencie urodzenia jest bardzo istotny i nic nie jest tu przypadkowe, ale nie determinuje tak do końca tzw. przeznaczenia.

Nad astrologicznie pojętym przeznaczeniem dominuje fakt, że wszystko we wszechświecie jest kompletne, potrzebne i jednakowo kochane, choć różną podąża drogą.

Nie trzeba specjalnie antropomorfizować zwierząt, bo i tak one wszystkie posiadają też cechy pokrewne cechom ludzi. Zwierzęta mogą być zarazem demoniczne, iście zwierzęce, ludzkie i boskie.

To, w jaki sposób je traktujemy, jest wizytówką cywilizacji, która zaiste może zmierzać ku złotej erze, o ile technika zostanie podporządkowana bezinteresownej miłości i służbie.

Informacje dodatkowe o Dla urodzonych wedle chińskiego Zodiaku pod znakiem posłusznego pieska i kochającej świnki:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2020-07-29
Kategoria: Poezja

Kup książkę Dla urodzonych wedle chińskiego Zodiaku pod znakiem posłusznego pieska i kochającej świnki

Dla urodzonych wedle chińskiego Zodiaku pod znakiem posłusznego pieska i kochającej świnki - opinie o książce

Elbamudra0
Okładka ksiązki - Dla urodzonych wedle chińskiego zodiaku pod znakiem mądrego szczurka i ryczącego bawołka

U ludzi, podobnie jak u zwierząt, może lub nie może występować potencjał cech demonicznych, zwierzęcych, ludzkich i boskich. Wszystko zależy od stopnia...

Serce Polski, czyli 44 warszawskie epistoły bez metafor
Elbamudra0
Okładka ksiązki - Serce Polski, czyli 44 warszawskie epistoły bez metafor

Tak jak Warszawa - miasto wielu świątyń - jest sercem Polski, tak Jezusa serce jest sercem Boga wszechświata. Prawdziwie kocha ten, którego działanie...