Myśl i realizuj swoje talenty jak inżynier!

Książka Dobrze zprojektowane życie podsunie ci pomysły i narzędzia niezbędne, by zaplanować własną drogę i rozwijać wybrane predyspozycje. Podpowie, jak zaprojektować życie, które pokochasz.

Autorzy rozważają cztery aspekty życia: pracę, zdrowie, zabawę i miłość, ale skupiają się głównie na pracy zawodowej, ponieważ to ona zajmuje nam większość czasu.

Jeśli twoja praca jest niekończącym się kieratem, źródłem opresji i udręką, pora na zmiany!

Jeśli lubisz swoją pracę i znajdujesz w niej spełnienie, również nie jesteś wolny od trosk. Bywasz sfrustrowany, bo trudno ci pogodzić karierę i życie prywatne. Ty też musisz zacząć myśleć inaczej.

Nieważne, kim jesteś, gdzie mieszkasz, co robisz, ile masz lat - ta książka pomoże ci znaleźć właściwe rozwiązania twoich problemów.

Dobrze zaprojektowane życie to takie, które ma sens. To stan idealnego zgrania ze sobą tego, kim jesteś, w co wierzysz i co robisz. Myślenie projektowe daje ci szansę na szczęśliwe, pełne, satysfakcjonujące i kreatywne życie, od którego dostaniesz więcej, niż zainwestowałeś.

Myślenie projektowe jako metoda planowania życia po zakończeniu studiów było przez wiele lat tematem zajęć dla studentów Uniwersytetu Stanforda. Kurs cieszył się ogromnym uznaniem, jego sława wykroczyła poza mury uczelni i stał się dostępny dla wszystkich dzięki stronie internetowej designingyour.life i niniejszej książce.

Informacje dodatkowe o Dobrze zaprojektowane życie. Przełomowa metoda z Uniewersytetu Stanforda. Przełomowa metoda z Uniewersytetu Stanforda:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2017-09-25
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Design your life

Kup książkę Dobrze zaprojektowane życie. Przełomowa metoda z Uniewersytetu Stanforda. Przełomowa metoda z Uniewersytetu Stanforda

Dobrze zaprojektowane życie. Przełomowa metoda z Uniewersytetu Stanforda. Przełomowa metoda z Uniewersytetu Stanforda - opinie o książce