Dogman (Tom 8). Dogman 8. Aport z oblężonego miasta

Straszny Dziadunio znów się pojawia, by konsekwentnie stanąć po stronie Zła, które wcieliło się tym razem w nie-dobrą Wróżkę. W imię fałszywie pojmowanej sprawiedliwości haniebnie wywalona z telewizji Wróżka Wzruszka niecnie wykorzystuje gniew psychokinetycznych kijanek i złowrogą moc naiwnego drzewa o imieniu Korek, aby wywrzeć zemstę na znienawidzonym społeczeństwie.

W ósmej części DogMana Kocio Pecio przeżywa rodzinny dramat, a Kot Pet po wyjściu z więzienia dostaje nową szansę na nowe życie. Podczas gdy Pet dokonuje przewartościowania wartości, Pecio poszukuje w świecie Dobra. Czy pies z kotem, a więc DogMan i Pet wreszcie przestaną drzeć koty, by łapa w łapę przyczynić się do ocalenia Pecia (oraz świata)?

Informacje dodatkowe o Dogman (Tom 8). Dogman 8. Aport z oblężonego miasta:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2021-01-13
Tytuł oryginału: Dogman. Fetch-22

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży bóg

Kup książkę Dogman (Tom 8). Dogman 8. Aport z oblężonego miasta

Dogman (Tom 8). Dogman 8. Aport z oblężonego miasta - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2021-01-23, Ocena: 4, Przeczytałem,

PIESAGRAF 22

„Dogman” powraca z ósmym tomem swoich przygód. Tym razem jego twórcy (jeśli rozpatrywać rzecz, jako dzieło bohaterów książek Dava Pilkeya, czyli Harolda i Georgeia) lub twórca (gdy uznać za niego faktycznego autora, Pilkeya właśnie) biorą na warsztat „Paragraf 22”. Nie ważne jednak czy znacie książkę, czy nie, czy czytaliście poprzednie tomy serii albo to Wasz debiut, zabawa z „Dogmanem” jak zawsze jest udana. I wcale nie głupia, mimo często głupkowatego poczucia humoru.

Dogman jak zwykle bawi się w bohatera. Koty chcą dobrze, ale czy dobre wyjdzie? Bo może i drugą szansę warto dawać, ale czy na pewno kolejną, skoro wszystkie poprzednie nie przyniosły dobrych rezultatów? Co tu robi Fifi? O co chodzi z pewnym nieodpowiednim programem telewizyjnym? I czym to wszystko się skończy?

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją komiksu.
Na początku przyznam się, że nie czytałam komiksu chyba od 20 lat więc no.... Hihi....

Dogman to bardzo fajna historia, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, którzy lubią taki gatunek. Mi się przyjemnie czytało ten komiks córce i....... O dziwo....... Moja córka sama proboje go czytać co jest niemałym sukcesem. Dotychczas nie bardzo lubiła próbować czytać i myślę, że to dlatego iż czytając w ciągu zdań nie czuła, że coś już przeczytała. Tutaj przeskakując pomiędzy chmurkami wizualnie wydaje się, że przeczytała więcej. Aż szkoda, że nie mamy poprzednich tomów Dogmana ?

Polecam serdecznie!

Kapitan Majtas i okrutny odwet Turboklozetu 2000. Tom 11
Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Kapitan Majtas i okrutny odwet Turboklozetu 2000. Tom 11

Kiedy Niesamowity Robo-Plunger pokonał zły Turbo-Kibelek 2000, George i Harold uważali, że ich kłopoty z toaletą minęły. Niestety ich problemy z porcelaną...

Dav Pilkey0
Okładka ksiązki - Kapitan Majtas. Wielka bitwa z zasmarkanym cyborgiem, część 2. Rozróba głupkowatych roboglutów. Tom 7

George i Harold pokonali wprawdzie Zasmarkanego Cyborga, ale na jego miejsce pojawiły się niespodziewanie głupkowate i wstrętne Robogluty. Chłopcy wyruszają...