DR. STONE: TOM 26

Tysiące lat po spetryfikowaniu ludzkości Senku w końcu dociera do przestrzeni kosmicznej, jak niegdyś jego ojciec. Rozpoczyna się operacja lądowania na Księżycu, jednak dochodzi do pewnych nieoczekiwanych zdarzeń! Jaka jest prawdziwa tożsamość Whymana?! Jak potoczą się losy ludzkości?!
Oto finał opowiedzianej z ogromnym rozmachem naukowej przygody!

Informacje dodatkowe o DR. STONE: TOM 26:

Avatar użytkownika - PopKulturowyKoci
PopKulturowyKoci
Przeczytane:2024-04-14, Ocena: 6, Przeczytałem,

POPKulturowy Kociołek:
Chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że ostatnia odsłona serii w całości poświęcona jest wyprawie na księżyc i dziejącym się tam wydarzeniom.

Zaserwowane tu treści są na tyle ważne, że nie można w recenzji zagłębiać się w żadne nawet najdrobniejsze szczegóły fabularne. Finał historii powinien być bowiem miłą niespodzianką dla każdego fana cyklu.

Wystarczy jedynie nadmienić, że scenariusz trzyma tu mocno w napięciu. Kolejne obserwowane przez nas wydarzenia potrafią naprawdę mocno zaskoczyć i zapewnić czytelnikowi końską dawkę endorfin. Nie brakuje tu mocnej akcji, technologiczno-naukowego sznytu, wyrazistych emocji czy nawet bardziej dramatycznych momentów. Wszystko to prowadzi do naprawdę wyśmienitego finału z delikatnie otwartą konstrukcją. Twórcy, kończąc tę wspaniałą serię, pozostawiają sobie bowiem pewną furtkę do ewentualnej dalszej kontynuacji...

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2024-02-21, Ocena: 4, Przeczytałem,

STONE'D DO WIECZNOŚCI

,,Dr. Stone" tom 26. Wielki finał znaczy. Długo była z nami ta manga, od połowy gdzieś twórcy zaczęli przeginać, ale nadal bardzo fajnie się to czytało, kiedy przymrużyło się oko czy oba nawet. A teraz, w tych końcowych rozdziałach, a już na ostatnich stronach to w ogóle, mogli popuścić wodze fantazji, zaszaleć i... Sami zobaczycie (nie, żeby było niespodziewanie), ale jest fajnie, widowiskowo, shounenowo i czego chcieć więcej, jeśli jesteście fanami serii?

W końcu Senko dociera na Księżyc. Jednak lądowanie, jak się można pomyśleć, nie obejdzie się bez pewnych przeszkód. Pora na wielki finał, odkrycie ostatnich sekretów i przegotowanie się na... Właśnie, na co?

Avatar użytkownika - isil
isil