Drakulcio ma kłopoty. Urodzinowa katastrofa

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2015-04-17

Drakulcio ma 9 lat, głowę pełną zwariowanych pomysłów, a kłopoty to jego specjalność! I choć, jak zwykle ma najlepsze intencje, skrzypcowy koncert kuzynki zamienia w rodzinną katastrofę, a wizytę sławnego podróżnika w szkole w największą aferę. Drakulcio ma 9 lat,  głowę pełną zwariowanych pomysłów, a kłopoty to jego specjalność! I choć, jak zwykle ma najlepsze intencje, skrzypcowy koncert  kuzynki zamienia w rodzinną katastrofę, a wizytę sławnego podróżnika w szkole w największą aferę.

POLECANA RECENZJA

Kup książkę Drakulcio ma kłopoty. Urodzinowa katastrofa

Opinie o książce - Drakulcio ma kłopoty. Urodzinowa katastrofa

Avatar użytkownika - slena1098
slena1098
Przeczytane:2019-03-02, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2019,

Lekka i zabawna książka dla rodziców i dzieci.

Tytułowy Drakulcio zawsze znajdzie się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze. Przez to ma same kłopoty, mimo, że to naprawdę nie jest jego wina. Pisze pamiętnik w pięknym notesie, który dostał od dziadków. Opisuje w nim swoje kłopoty, opowiadając jak było naprawdę, a nie jak opowiadają inni.

Zabawne, przerysowane historie i jeszcze te rysunki. Warto przeczytać, choćby na poprawę humoru.

Drakulcio ma kłopoty. Włoska awantura
Sergiusz Pinkwart, Magdalena Pinkwart0
Okładka ksiązki - Drakulcio ma kłopoty. Włoska awantura

Cześć, jestem Drakulcio i kiedyś będę sławnym piłkarzem. Ale na razie mam dziesięć lat i same kłopoty. Jak mówi nasza nauczycielka, Panna Jaśmina...

"I znowu było wszystko na mnie."

Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler