Dziecko Salem

Czy Ellie jest czarownicą z Salem? Kim jest Niewypowiedziany? I czy unicestwienie najpotężniejszego czarodzieja na świecie sprawi, że jej życie powróci na dawne tory?

Eleonora Vandergard to zwykła nastolatka, która uczy się w domu pod okiem surowej babci. Dlatego też marzy o odrobinie wolności i pójściu do prawdziwej szkoły. Nie zdaje sobie sprawy, że skrupulatnie ukrywana przez jej opiekunkę przeszłość, z której dziewczyna niewiele pamięta, będzie miała ogromny wpływ na jej dalsze losy...

Informacje dodatkowe o Dziecko Salem:

Wydawnictwo: Skrzat
Data wydania: 2018-01-24
ISBN: 978-83-791-5425-8
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Dziecko Salem

Dziecko Salem - opinie o książce

Nie uważam tej książki za udaną.

1 Wszystkie imiona do wszystkich pasują. Po prostu co chwilę taki tekst przy nowych bohaterach ,, to imię do niego pasowało"

2 Akcja dzieje się za szybko, dosłownie dopiero coś planują, a za parę kartek cała akcja skończona.

3 Nie wydaje mi się żeby istniały nauczycielki tańczące po ławkach.

Mogła bym się jeszcze czepiać ale tego nie zrobię bo nie chce mi się na takie rzeczy czasu marnować. Radzę omijać książki bardzo młodych autorek, zazwyczaj powieści nie są dobrze napisane.

Muszę się w końcu nauczyć mijać szerokim łukiem nagłówki w stylu: "fenomenalny debiut szesnastoletniej pisarki!". Odnoszę dziwne wrażenie, że ludzie w moim wieku nie umieją pisać, a na pewno nie powieści. Książka Sary Wojciechowskiej była mdła, chaotyczna i napisana tak strasznie uczniowskim stylem, że aż szkoda gadać. Fabuła nie trzymała się kupy, a postacie wyskakiwały jak przysłowiowy Filip z konopii. Raczej marna pozycja. Nie polecam.

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana