Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok
Data wydania: 2019-06-26
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-8119-507-2

Autor na wstępie swego opracowania pt:. „Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie” część I, zawarł następujący wpis: Pracę tę dedykuję wszystkim tym, których Jezus Chrystus pociąga i porusza.

Byłbym bardzo rad, gdyby niniejsza próba przedstawienia Jego przeogromnej i niezawodnej miłości przyczyniła się do „pokrzepienia serc”. Ponadto autor jest przekonany, że zapoznanie się z niniejszym opracowaniem może przynieść pożytek ludziom deklarującym się jako niewierzący bądź wątpiący, ale których postać Jezusa Chrystusa skłania do przemyśleń i zadumy.

Pierwsza część zawiera uwagi wprowadzające, podziękowania, szeroko zaprezentowane warunki życia w Palestynie w czasach Jezusa Chrystusa, okoliczności jego narodzin, dzieciństwo i - domniemane - wydarzenia z lat młodości.

Książka dostępna tylko w formie elektronicznej.

Tagi: Chrześcijaństwo Jezus religia duchowość wiara

Kup książkę Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I

Opinie o książce - Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część I

Bogdan Kluczyński; 0

Część II książki pt:. „Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie” przedstawia...

Bogdan Kluczyński; 0
Okładka ksiązki - Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie. Część III

„Dzieje, nauczanie i czyny Jezusa Chrystusa na tle ówczesnych warunków życia w Palestynie” część III, to końcowy etap życia związany...

W głębi lasu
Harlan Coben