Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 6. Droga przez rok święty

Szósty tom z "Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II". Album przedstawia wydarzenia kolejnego roku Pontyfikatu Jana Pawła II - od 16 października 1983 do 16 października 1984. Wspaniałe fotografie Artura Mariego ukazują najważniejsze wydarzenia, spotkania, pielgrzymki, audiencje i wydarzenia z tego czasu, m.in. zdjęcia z Wielkiego Tygodnia w Rzymie, Jubileuszu Dzieci, Młodych, Sportowców (Papież oglądający mecz piłki nożnej), pielgrzymek do Korei, Kanady, Szwajcarii, Hiszpanii, Papui - Nowej Gwinei, spotkania z Polakami, beatyfikacje, wizytę u Ali Agcy w więzieniu, góralskie jasełka, akt zawierzenia Matce Fatimskiej, zamknięcie drzwi świętych, spotkanie z Giulio Andreottim. Publikacja zawiera fragmenty tekstów papieskich: przemówień, homilii, listów.

Informacje dodatkowe o Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 6. Droga przez rok święty:

Wydawnictwo: Biały Kruk
Data wydania: 2007 (data przybliżona)
Kategoria: Albumy
ISBN: 978-83-60292-34-1

Kup książkę Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 6. Droga przez rok święty

Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 6. Droga przez rok święty - opinie o książce

Rok 21. Fotokronika. Droga błogosławieństw
Jan Paweł II0
Okładka ksiązki - Rok 21. Fotokronika. Droga błogosławieństw

Po uroczystych obchodach 20. rocznicy objęcia Stolicy Piotrowej nastał czas intensywnych przygotowań do Wielkiego Jubileuszu Roku 2000. Jako dobry gospodarz...

Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 26. Cierpienie i nadzieja
Jan Paweł II0
Okładka ksiązki - Dzieje wielkiego pontyfikatu Jana Pawła II. Rok 26. Cierpienie i nadzieja

215 mistrzowskich fotografii Arturo Mariego i Adama Bujaka ukazuje wielkie wydarzenia dwudziestego szóstego roku pontyfikatu Jana Pawła II: Boże...