Dziennik Youtubera. Nie ma innej opcji

Kolejny sezon przygód Davy'ego Spencera nie obniża lotów i nie zwalnia tempa. Nasza prawie-supergwiazda internetu wpadła na kolejny genialny pomysł. Ma zamiar wziąć filmik zrobiony przez KOGOŚ INNEGO, i będący już viralem... i odtworzyć go. Chce odgapić sam pomysł i jak twierdzi Davy nie ma w tym nic złego, bo oryginalna artystka zostanie wspomniana, a jej praca - doceniona! A tą... ,,docenioną" artystką ma być jego młodsza siostra, Krissy. Jej filmik, na którym wraz z Bo-bo, swoim pieskiem, piją herbatkę ubrani w kowbojskie stroje stał się viralem w ciągu jednej nocy. Prawda, że genialny pomysł?! No cóż, Davy nie ma wątpliwości. Pozostaje przebrać się za kowboja i urządzić herbatkę ze zwierzęciem. Ale nie będzie to PIERWSZE LEPSZE zwierzę... będzie to KURA Pomponiara, żywa maskotka szkoły. Czy plan się powiedzie? Czy Davy osiągnie wreszcie upragniony sukces? Nie ma innej opcji... no prawie.

Informacje dodatkowe o Dziennik Youtubera. Nie ma innej opcji:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-10-26
Tytuł oryginału: Kid Toutuber. Because Obviously

Tagi: Beletrystyka dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Dziennik Youtubera. Nie ma innej opcji

Dziennik Youtubera. Nie ma innej opcji - opinie o książce

„Pożyczenie” czyjegoś pomysłu to przecież nic złego, szczególnie jeśli się ma zamiar wspomnieć o osobie, której to był pomysł. Przynajmniej tak myśli Davy i ma zamiar wybić się na pomyśle własnej siostry. Ona na filmiku wraz z psem piją herbatkę w strojach kowbojskich, on zamierza, zamiast psa użyć maskotkę szkoły – KURĘ Pomponiarę. Czy to aby dobry pomysł? Czy jego realizacja się uda? Czy Davy osiągnie upragnioną sławę?

To kolejny, już czwarty tom serii, która obecnie stała się ulubioną mojego syna. Oczekiwania miał nie małe, w końcu za coś uwielbia te książki, a po przeczytaniu stwierdził, że nie zawiódł się ani troszkę.
W książce znajdziemy kolejne przygody chłopca, który pragnie zostać sławnym Youtuberem. Jest to historia o pasji, spełnianiu marzeń, ale też ciężkiej pracy, jaką w to trzeba włożyć, o codzienności, problemach, smutkach i radościach. Książkę czyta się dość szybko, jest wciągająca, a momentami dość zabawna.

Rysunki w książce są ciekawe, przyciągają wzrok i umilają czytanie.

Głównym bohaterem jest sympatyczny chłopiec, którego syn polubił.

„Dziennik Youtubera. Nie ma innej opcji” to ciekawa propozycja dla dzieci 8-14 lat. My polecamy.

Recenzja książki pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2022-11-15, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Tym razem mam propozycję książki dla dzieci , ale dorosłym też umili czas ta lektura.
Poznajemy kolejne przygody Davy'ego Spencera. Chłopiec wciąż marzy o podbiciu internetu i zostaniu znanym YouTuberem. Już czwarty raz towarzyszymy Davy'emu przy jego zwariowanych i ekscytujących przygodach. Dave chce odtworzyć filmik nagrany przez jego młodszą siostrę, który okazał się hitem internetu.
Co wyniknie z tego zwariowanego pomysłu Davy'ego? I ile zdobędzie wyświetleń na YouTubie?
Przekonajcie się sami.
Kolejny raz uśmiałam się do łez. Uwielbiam wszystkie cztery części. Jeśli chcecie poprawić sobie humor to koniecznie zaopatrzcie się w te książki. Dzieciakom też przypadną do gustu. Zawierają mnóstwo ciekawych ilustracji więc dzieci nie będą nudzić się ani przez chwilę. Chłopiec ma wiele pomysłów, które zaciekawią dzieci.
Totalnie oderwałam się od rzeczywistości.
Gwarantuję Wam, że będziecie bawić się świetnie.
Polecam!

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2022-11-16, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

Kolejny sezon przygód przebojowego Davy’ego Spencera !

Wiecie co sprawdza mój syn gdy bierze kolejny tom do ręki ? Czy będzie ciąg dalszy :) tylko to się liczy - żeby było tego więcej ! On to kocha, a ja się cieszę, że mamy wspólną pasję.

A tym razem nie tylko Davy skupia na sobie uwagę, nie tylko on robi show. A kto z nim ? Kura 😂 jak spytałam mojego młodego czytelnika co spodobało mu się najbardziej w tej części to właśnie pościg za tym pierzastym stworzeniem.

Tym razem Davy chce odtworzyć dzieło swojej siostry z pierwszej części tej serii - filmik którym zdobyła popularność. A jak już wiadomo , nasz bohater wciąż dąży do jak największej popularności. Ale aby nie było tak samo, psa zastępuje właśnie wspomniana już kura.  Jak mu to wyjdzie ? Czy zdobędzie kolejną falę obserwujących i zaszczytne miejsce szkolnej kronice ?

Nie będzie łatwo, bo kura nie chce współpracować. Davy standardowo już chyba, wpada w tarapaty ale nie wiem czy nie są one gorsze niż te wcześniejsze… Książka wg mnie po raz kolejny uczy, tym razem, że kariera ma także swoje złe strony ale też pokazuje jak ważne w życiu jest wsparcie przyjaciół.

Bardzo lubię tę wesołą serię. Ten uśmiech, a w sumie donośny śmiech jaki towarzyszy mojemu dziecku podczas czytania każdego sezonu. Czego chcieć więcej ?

To książka, która wciąga, uczy, bawi i pokazuje różne aspekty życia takiej młodej gwiazdy internetu. A przecież wielu naszych dzieciaków, właśnie o tym marzy. Może zbyt wielu, może ten internet odgrywa zbyt ważną rolę w ich życiu ale tym bardziej warto rozsądnie do niego podchodzić i sądzę, że ta książka to jeden z ciekawych sposobów na swego rodzaju lekcję.

Po raz kolejny dziękuję Wydawnictwu Muza za egzemplarz do recenzji o gorąco polecam nie tylko młodym czytelnikom :)

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2022-11-06, Ocena: 6, Przeczytałam,

Nie wytrzymam z tą książką! Najpierw mnie bardzo ciekawiła, a później sprawiła, że koleje losów tego chłopca, który wciąż pragnie być sławny, zaczęły nawet interesować na tyle, że wyczekiwałam kolejnej premiery następnej części. Teraz już po prostu nie mogę. Uzależnił mnie na tyle, że chętnie obejrzałabym jego wyczyny jako film. Już na wstępie bardzo mnie rozbawił obiecując, że tym razem spotkam tak wielkie show, że nigdy tego nie zapomnę. No jak go nie kochać? On sam wie, że nie wszystko zawsze idzie po jego ,myśli, ale w ogóle się tym nie przejmuje. Wie, bądź wierzy w to, że sława jest mu pisana i choćby nie wiem jak długo na nią czekał, to nadejdzie ten dzień, kiedy ludzie będą mu się kłaniać i wielbić za każdy nagrany wcześniej film.
Nie byłby sobą, gdyby ponownie nie chciał nas zaskoczyć. Tutaj będzie mała aluzja do wcześniejszego tomu, więc proszę, czytajcie tą serię jednak po kolei. Chce zatem zaistnieć w kronice szkolnej. Ale jak tego dokona? Pomysł ma niebywały. Chce wykorzystać dawny filmik swojej siostry, który kiedyś zrobił w świecie YouTuba sporo furory. Chce się przebrać za kowboja i wypić kulturalną herbatkę z najprawdziwszą w świecie kurą domową! Czy aby ten plan może mu wypalić? No bo co by się stało, gdyby gwiazda wieczoru w ogóle go nie posłuchała? Być może będzie miała przyjemniejsze zajęcia i nagle sobie o nich przypomni i... ucieknie! Czy ten odcinek może się zakończyć pozytywnie?
Ponownie uważam, że takie książki powinni przeczytać wszyscy, bez względu na wiek, czy zainteresowania. Wiem, że niektórzy widzą w tym zwykłą bajkę, która może ich nie zainteresować. Jednak czy pomyśleli, że nawet najzwyklejsza, choć tutaj Davy miałby do o mnie o to nie lada pretensje, gdyż nie uważa swoich wyczynów za zwykłe, przygoda może ich czegoś nauczyć? Choćby wytrwałości do wyznaczonego przez siebie celu. Choćby cierpliwości, bo nigdy nie jest powiedziane, że nasze marzenia będą na wyciągnięcie ręki. Choćby przyjaciół, którzy nie są tutaj pobocznymi postaciami, tylko głosem, który ma go podbudować? Nadal uważacie, że to zwykła seria?

Avatar użytkownika - NataliaDrazek88
NataliaDrazek88
Przeczytane:2022-10-30, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Jak mija wam dzisiejszy dzień? Ja dzielę go między wspaniałą książką, a licznymi kursami. Uwielbia prowadzić, lecz cały czas cierpię, że nie mogę czytać w tym samym czasie. W tym roku często sięgałam po książki dla dzieci. Syn jest już w drugiej klasie, coraz częściej interesuje się książkami innymi niż te w szkole, więc z przyjemnością podsuwam mu ciekawe książki. Seria “Dziennik Youtubera” Marcusa Emersona zachwyciła go, tak samo jak mnie, liczne wstawki komiksowe są genialne, obrazują to przez co przechodzi młody youtuber, a uwierzcie mi, przechodzi bardzo wiele. Obecnie na rynek trafił czwarty tom przygód Davego Spencera, “Dziennik youtubera. Nie ma innej opcji” to kolejna przezabawna historia, która będzie często czytana. Każdy kolejny tom opowiada o drodze do sławy Davego, droga ta usłana jest wieloma przeciwnościami losu, tym razem na tej drodze staje mu kura. Tak, nie przecierajcie oczu, kura jest kolejnym elementem, który potrafi zepsuć jego misterny plan. Jego plan ma na celu stworzenie viralowego filmiku, który w krótkim czasie podbiłby Internet, a jego twarz znana byłaby nie tylko w jego szkole, ale i w innych miastach. Cel jest jeden, lecz droga trudna, czy uda mu się dokonać tego?
Wiecie co mnie zachwyca w tej serii? Integracja autora z czytelnikiem, wystarczy dodać recenzję tej książki na amazon i zawrzeć w niej swój pomysł na kolejny odcinek vloga Davego. W tej części, było opisane kilka propozycji recenzentów, co bardzo mi się spodobało, a najbardziej to, że niektóre rzeczy mu się w końcu udały, choć były przekomiczne. Gdybym choć odrobinę lepiej znała język angielski, to pewnie sama bym podrzuciła kilka pomysłów mojego syna na kolejne odcinki vloga.
Żarty, przezabawne sytuacje i sposób w jaki autor przedstawia nam próby radzenia sobie z przeciwnościami losu, są mocnym aspektem książki. Syn dużo sam wyłapywał podczas czytania, najbardziej poruszył go moment stracenia wiary w swoje możliwości głównego bohatera. Kibicował mu do samego końca i bardzo się cieszył z zakończenia. Dosłownie z chwilą zamknięcia książki spytał się mnie, kiedy będzie kolejna i czy może poprzestawiać już swoją biblioteczkę, by zrobić miejsce na kolejne tomy. Mamy nadzieję, że kolejne tomy już się piszą i nie przestaną się pojawiać na naszym polskim rynku. Polecam wam te przezabawne książki, z mnóstwem grafik, które przyciągną oko niejednego malucha. Za książkę do recenzji, w ramach współpracy barterowej, dziękuję wydawnictwu Muza.

Avatar użytkownika - Stara_Czyta
Stara_Czyta
Przeczytane:2022-11-04, Ocena: 6, Przeczytałam,

Czołem moi drodzy,
Czy Waszym zdaniem łatwo jest zostać gwiazdą YouTuba?
Davy znów nieźle namieszał 😁 Tym razem chcąc nakręcić viralowy filmik na swój kanał wypuścił szkolną gwiazdę - Kurę Pomponiarę 🙈. No cóż, zdarza się ale Davy trafi do szkolnych dyżurnych aby nauczyć się odpowiedzialności. W IV tomie dzieje dużooooooo, fani nadal będą przysyłać naszej "gwiazdce" pomysły na filmiki. Nie zabraknie wyzwań podczas Tygodnia zdjęć do szkolnej kroniki a jakie to wyzwania przekonajcie się sami. Tak jak Wam już pisałam polecam serię Dzienników, dla młodzieży bo w zabawny sposób autor chce przekazać młodym parę lekcji życia oraz nam, dorosłym,pomoże spojrzeć na świat oczami tych młodych ludzi którymi kiedyś przecież byliśmy. Świetne ilustracje, nawet do kolorowania 🙃 nadają fajny klimat tej serii. Ja uwielbiam się przy niej "zresetować"

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2022-10-23, Ocena: 6, Przeczytałam,

🐓Kolejne spotkanie z Davy’m niesie ze sobą mnóstwo nowych pomysłów,aby mógł zaistnieć w wirtualnym świecie.
Zabawne historie połączone z rysunkami i dialogami są rewelacyjne,ponieważ razem z bohaterem i przyjaciółmi świetnie się bawiłam.
Jego poczynania są często nie przemyślane w wyniku czego nie wszystko idzie po jego myśli.Dzięki temu lektura jest zabawna.
Książka idealna dla czytelników w rożnym przedziale wiekowym.Dla młodszych czytelników wręcz idealna,ponieważ dzieci mogą wyciągnąć wnioski z zachowania Davy i zrozumieć,że nie wszystko co planujemy może się udać.

Dobrze przestawiona jest przyjaźń pomiędzy bohaterami w lekturze.Pokazuje,że na przyjaciół zawsze można liczyć.
Podczas czytania bawimy się razem z bohaterami i miło spędzamy czas.
Czekam na kolejne przygody Davy’a i jego przyjaciół.
Polecam

To kolejny tom przygód Davyego i paczki jego znajomych. Oczywiście książeczka jak zawsze zawiera dużą dawkę humoru. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat ale z powodzeniem mogą po nią sięgnąć młodsi. Forma jest atrakcyjna ponieważ zawiera tekst jak i komiksowe scenki. To wszystko sprawia, że dzieciaki kochają młodego youtubera.

Davy wpadł na genialny pomył jak zdobyć dużo wyświetleń. Jak wiemy z tomu poprzedniego filmik jego siostry odniósł sukces. Davy ma swój plan, by zdobyć jeszcze większą popularność. W tym ma mu pomóc szkolna maskotka Kura Pomponiara ale jak zwykle plan naszemu młodemu bohaterowi wyszedł wprost odwrotnie od zamierzonego celu. Oczywiście Davy nie byłby sobą, gdyby nie miał kolejnych genialnych planów jak to naprawić. A to z kolei zapewnia nam doskonałą dawkę humoru.

Autor jak zawsze oprócz humoru dawkuje nam szereg wartości przemycanych pod postacią naszego szalonego youtubera i jego przyjaciół. Davy to szalony dzieciak, który najpierw mówi i dział dopiero potem myśli i wysuwa wnioski. Całość okraszona rysunkami, które nie tylko urozmaicają treść ale ją także wspaniale uzupełniają.

Cała seria jest genialnie stworzona i ja jako dorosła osóbka z przyjemnością  przeczytałam razem z dziećmi przygody szalonego Davy. Autor pięknie zaprezentował nam siłę przyjaźni. Pokazał wartości, które w dzisiejszym świecie młodzieży nie są tak oczywiste. Osobiście zawsze dobrze się bawię czytając dziennik youtubera. Polecam

Davy Spencer powraca w czwartym sezonie ze swoim kanałem na youtubie. Chłopiec ma genialny pomysł na przyciągnięcie nowych fanów.

Davy chce odtworzyć filmik swojej siostry, który zrobił furorę w internecie. Gwiazdą wspólnej herbatki ma zostać kura imieniem Pomponiara, maskotka szkolna. Niestety na oczach całej szkoły, kura ucieka.

Chłopiec w ramach kary dołącza do dyżurnych z korytarza. W międzyczasie Davy postanawia zrealizować pomysły swoich fanów na filmiki. Nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z planem. W takich chwilach młody youtuber może liczyć na paczkę swoich przyjaciół.

Kolejny sezon "Dziennik youtubera" to nowa porcja przygód i humoru. Davy ma głowę pełną pomysłów, a jeszcze trochę dostaje od swoich fanów. Ich realizacja nie zawsze przebiega według planu, przez co nie raz wpada w kłopoty. Chłopiec jednak się nie poddaje. Dąży do realizacji swojego marzenia.

Nie jest to jednak książka o pogoni za sławą. To zabawna historia pokazująca przede wszystkim siłę przyjaźni. Sam Davy czuje wzruszenie, kiedy wszyscy jego przyjaciele w trudnym momencie, ruszają mu z pomocą. Bardzo bym chciała, aby moje dzieci również miały tak zgraną grupę przyjaciół. Wspólnie się bawią, realizują szalone pomysły, ale też, kiedy trzeba, pomagają sobie.

Macie taką paczkę przyjaciół?

Avatar użytkownika - ksiazkowamaniapa
ksiazkowamaniapa
Przeczytane:2022-11-03, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

"Dziennik YouTubera"

Sezon 4

"Nie ma innej opcji"

Marcus Emerson

Dave tym razem przyczynia się do wypuszczenia szkolnej kury Pomponiary. Za kare zostaje wcielony do drużyny szkolnej policji pilnującej porządku podczas przerw. Przypadkiem rozpętuje wojnę pomiędzy patrolem wewnętrznym szkoły a grupą patrolującą zewnątrz.

Czy kura się odnajdzie?

Czemu dom Dave został obrzucony jajkami i kto za tym stoi?

Jak Dave wyjdzie na zdjęciach do szkolnej kroniki?

Czwarty sezon Dziennika YouTubera nie schodzi z poziomu jaki dały poprzednie trzy części. Dave dalej chce być sławnym YouTuberem i dalej mu to nie wychodzi. A kłopoty w jakie wpada cały czas się mnożą.

Super pozycja dla dzieci od 8 roku życia (chociaż dorośli też będą zaciekawieni).  Komiksowe wstawki nie dają się nudzić sama treścią. Humor, żart ale też pokazana siła przyjaźni między różnorodna ekipa znajomych.

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2022-11-01, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

"Nie jestem jeszcze internetowym odpowiednikiem gwiazdy rocka, ale wciąż się staram."

@mr.marcus.emerson

Książki pana Emersona są doskonałym połączeniem świata wirtualnego i realnego, dodatkowo stają się odskocznią od męczącego światła monitora i wyświetlacza telefonu dla młodszych czytelników. Po raz kolejny bohater zabiera nas w szaleństwo przygód. Pragnie znów za błyszczeć i zostać w końcu zauważonym w świecie YouTube'a, by móc pokonać młodszą siostrę. To już kolejny tom, który moja córka przeczytała bardzo szybko. Często słyszałam jej śmiech, więc jest to książka, która dostarczy dzieciom nie lada rozgrywki, a i nam doroslym zapewni wgląd do pochłaniającej ich czas wirtualnej rzeczywistości.

Davy prowadzi kanał na YouTube i bardzo chce nakręcić filmik, który w końcu okaże się lepszy, od tego, który nakręciła jego młodsza siostra. Nie poddaje się i tym razem wpadł na kolejny niecny plan, który miał doprowadzić go na sam szczyt. Jego plan ułożony w głowie bym doskonały, jeśli chodzi o realizację, tutaj bywa jak zwykle różnie. Jego historia jest zlepkiem pecha, zarządzeń losowych i niesfornych aktorów, których próbuje zaangażować do swojego upragnionego celu. Zabawna, ciekawa i zdecydowanie dla młodych czytelników, książka, która pomoże im się rozerwać, zagłębić w świat przygód Davie'go i jego kanału na YouTube.

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2022-10-30, Ocena: 5, Przeczytałem,

[Współpraca reklamowa] Wydawnictwa Muza

Po raz czwarty wyruszamy wraz z Davy Specerem w ciekawe i zabawne przygody. Nasz młody youtuber ma młodszą siostrę, która dzięki jednemu filmiku stała się gwiazdą sieci. Idąc tym tropem Davy postanawia się przebrać się za kowboja i wypić herbatę z zwierzakiem. Oczywiście wszystko chce nagrać i liczy, że uda mu się powielić sukces Krissy. Niestety nie wszystko idzie po jego myśli. Szkolna maskotka-Pomponiara, ucieka. Do tego dzieje się to na oczach całej szkoły.

Oprócz poszukiwania kury zwanej Pomponiarą, nasz youtuber ma pomysł na nakręcenie kolejnego odcinka. Jaką rolę w tym będzie miał cały słój sosu grzybowego? I czy uda się Deviemu w końcu podbić Internet swoimi filmikami? Przekonajcie się sami.

Książka podobnie jak poprzednie przyciąga sposobem jakim została napisana. Po części w sposób tradycyjny, a po części w formie komiksu. Ilustrację w niej zawarte są bardzo ciekawe i zabawne. Nie sposób od nich oderwać oczu. Język jakim została napisana ta książeczka jest adekwatny do wieku młodego czytelnika. Ukazuje ona jak ważna w życiu jest przyjaźń i wzajemna pomoc.

Bardzo polecam nie tylko czwartą część przezabawnych przygód Davyego Specera, ale wszystkie poprzednie tomy z tej serii. My już robimy miejsce na kolejne części przygód młodego youtubera.

Avatar użytkownika - karolinaosewska
karolinaosewska
Przeczytane:2022-10-26, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022,

W pogoni za Pomponiarą

Davy Spencer powraca ze swoim dziennikiem youtubera w czwartym sezonie, a w nim nowe, zakręcone przygody Davy'ego i jego paczki przyjaciół.

Davy chcąc zwiększyć zasięgi na swoim kanale na youtubie, a także zapisać się spektakularnie na łamach kroniki szkolnej, postanawia odtworzyć filmik nagrany przez jego siostrę Krissy, który swego czasu był hitem internetu. Jako kowboj urządzi herbatkę ze zwierzakiem, i to nie byle jakim, a szkolną maskotką, żywą kurą o imieniu Pomponiara. Wydaje się, że plan jest prosty, ale jeśli znacie Davy'ego, wiecie, że jego pomysły zazwyczaj kończą się spektakularną... katastrofą.

Nie inaczej będzie i tym razem, Davy łącząc obowiązki szkolnego dyżurnego korytarzy, będzie zmuszony tropić kurzą uciekinierkę, organizować kolejne szalone pomysły na filmiki, w tym te podrzucone przez widzów, jak np. filmik gamingowy, organizacja parku rozrywki w motelu El Rancho czy pojedynek na poduszki z Dutchem, a także znosić żarty i uszczypliwości patrolu uczniowskiego.

"Nie ma innej opcji" to kolejne przezabawne, przeurocze i przesympatyczne spotkanie z Davym i jego paczką przyjaciół. Czyta się błyskawicznie, a pomysły głównego bohatera na zabłyśnięcie na youtubie przyprawiają o zawrót głowy i wywołują uśmiech na twarzy. Jak zwykle zachwycają też ilustracje, które dodają uroku całej książce. Dziennik Youtubera 4 zapewnia dobrą zabawę i mile spędzony czas z lekturą.

Polecam Wam z całego serca ten tom, jak i poprzednie, a ja czekam już z niecierpliwością na szalone przygody Davy'ego i spółki w sezonie 5 !

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Muza.

Dziennik Youtubera. Głód zwycięstwa
Marcus Emerson0
Okładka ksiązki - Dziennik Youtubera. Głód zwycięstwa

Cześć, to znowu ja, czyli Davy Spencer! I wiecie co? Wciąż spoko ze mnie gość i tym razem naprawdę stanę się supergwiazdą YouTube'a. Mam już nawet...

Dziennik Youtubera. Będzie się działo
Marcus Emerson0
Okładka ksiązki - Dziennik Youtubera. Będzie się działo

Cześć! To znowu ja! Davy Spencer, CZŁOWIEK O WIELU TALENTACH! Ups! Przynajmniej tak mi się zawsze wydawało. Wiem, że wy, MOI ODLOTOWI FANI, nigdy w to...