Dziewcak. Dziewczyna z puszczy

Wydawnictwo: Białe Pióro
Data wydania: 2017-05-18

Losy bohaterów rozgrywają się w otoczeniu przyrody, w pięknym miejscu jakim są Kurpie Zielone. Ich problemy, miłości, smutki i radości osadzone są realiach lat osiemdziesiątych minionego stulecia, ale wydarzyć się mogły i dziś. Główną bohaterkę poznajemy jako młodą dziewczynę, próbującą się wyrwać ze wsi, na której nie widzi dla siebie przyszłości. Towarzysząc jej burzliwym losom, doznajemy rozterek jak w prawdziwym życiu. Niesamowicie sprawnie poprowadzona akcja, barwne postacie i zagmatwane losy bohaterów sprawiają, że powieść czyta się jednym tchem. Zaskakujące zakończenie wynagradza wszystkie łzy jakie popłynąć mogą w trakcie lektury.

Kup książkę Dziewcak. Dziewczyna z puszczy

Opinie o książce - Dziewcak. Dziewczyna z puszczy

Avatar użytkownika - Jarecka
Jarecka
Przeczytane:2019-04-19, Ocena: 5, Przeczytałam,

Piękna i barwnie opisana powieść. Wyraziści bohaterowie, książka nie nudzi, trzyma w napięciu do samego końca.

Łatwo nie będzie
Małgorzata Urszula Laska0
Okładka ksiązki - Łatwo nie będzie

Nie zawsze to, co widzimy, jest dokładnie takie, jakie nam się wydaje. Pozory mylą, to stara prawda, którą poznajemy często zbyt późno. Zranione...