Dziewczynka. Życie w cieniu Romana Polańskiego

Kto był prześladowcą? Kto był ofiarą?

Czy Roman Polański to gwałciciel? A może matka Samanthy Geimer zaaranżowała to wszystko, by go szantażować, używając dziewczynkę jako przynęty?

Do dziś trwają o to spory.

Na temat sprawy Polańskiego powiedziano i napisano bardzo wiele. Jednak w dyskusji nie brała dotąd udziału sama poszkodowana - Samantha Geimer.

Ta książka powstała po aresztowaniu Romana Polańskiego w Szwajcarii we wrześniu 2009. Kiedy uwaga mediów ponownie po latach została skierowana na Samantę, ta postanowiła wreszcie przerwać milczenie.

Światowa premiera książki odbędzie się 17 września.

Polskie wydanie pod tytułem "DZIEWCZYNKA. ŻYCIE W CIENIU ROMANA POLAŃSKIEGO" trafi do księgarń tydzień później.

Informacje dodatkowe o Dziewczynka. Życie w cieniu Romana Polańskiego:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2013-09-25
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: b.d.

Kup książkę Dziewczynka. Życie w cieniu Romana Polańskiego

Dziewczynka. Życie w cieniu Romana Polańskiego - opinie o książce

Samanthama pięćdziesiąt lat ,mąż , dzieci , dowiaduje się że aresztowano Polańskiego jest rok2013.Zatrzymany listem gończym za molestowanie trzynastoletniej Samanthy. Powracają wspomnienia ,Samantha postanawia opisać całą sytuację.Czy jest poszkodowaną czy ofiarą.
Avatar użytkownika - ilonkm
ilonkm
Przeczytane:2014-04-25, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2014, Mam,
Wciągająca historia dziewczynki zgwałconej przed laty przez Romana Polańskiego. Zdumiewające jest to, że jedna chwila zmienia całe życie nie tylko Samanthy, ale wszystkich bliskich. Podziwiam już w tej chwili około pięćdziesięcioletnią kobietę, że po tylu latach pamięta tyle szczegółów i potrafiła na tylu stronach opowiedzieć swoją historię. Książkę czyta się w tempie ekspresowym. Wciąga i zaskakuje dojrzałością autorki.
Avatar użytkownika - caro_zet
caro_zet