Quantcast

Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2020-05-29
Tytuł oryginału: Extreme Ownership: How U.S. Navy SEALs Lead and Win

Bestseller wg list "New York Timesa"

Ar-Ramadi, stracone miasto, piekło na ziemi. Jednostka specjalna komandosów SEALs pod wodzą Jocko Willinka i Leifa Babina stanęła przed misją zabezpieczenia jednego z najgroźniejszych rejonów świata. Dokonali niemożliwego, a ich historia pokazuje, że przywództwo jest najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie lub porażce zespołu.

Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, Jocko Willink i Leif Babin szkolili kolejne pokolenia dowódców. Później założyli firmę doradczą, która naucza menedżerów wszystkich szczebli i kierowników grup projektowych.

Ekstremalne przywództwo pokazuje, w jaki sposób wykorzystać w dowolnym zespole, rodzinie czy organizacji sposób myślenia i reguły umożliwiające oddziałom SEALs realizację najtrudniejszych misji. Rewolucjonizuje zarządzanie w biznesie i wzywa liderów do osiągania najwyższego celu: przewodzenia i wygrywania.

Każda zasada ekstremalnego przywództwa została w książce zilustrowana relacją z pola walki w Ar-Ramadi, walki, która była przepełniona ponadludzkim heroizmem, tragicznymi stratami oraz okupionymi krwią i potem zwycięstwami, a także znakomitym i przede wszystkim autentycznym biznesowym przykładem.

To wszystko teraz w nowym wydaniu, z dodatkiem w postaci odpowiedzi autora na pytania zadawane przez słuchaczy prowadzonego przez niego podcastu Jocko Podcast.

Tagi: bóg Zarządzanie i techniki zarządzania

Kup książkę Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II

Opinie o książce - Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu. Wydanie II

Leif Babin0
Okładka ksiązki - Równowaga przywództwa. Jak taktyki Navy Seals pomagają znaleźć balans niezbędny do zwycięstwa

Inspirowany prawdziwymi historiami z pola walki i szkoleniami Navy SEALs poradnik, który szturmem podbił Amerykę i świat! Dwóch oficerów Navy SEALs...

Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu
Leif Babin0
Okładka ksiązki - Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu

Książka, na którą wszyscy czekaliśmy. Przejmująca, potężna, praktyczna. Każdy lider musi ją przeczytać. - Fox Business Network Ar-Ramadi, stracone...

Opowieść Północna
Szymon Krug