El Diablo

W gorącej Hiszpanii łatwo ulec pokusie.

Nowoczesny, urokliwy Madryt jest dla wielu po prostu atrakcją turystyczną. Dla Leny to miasto staje się jednak czymś znacznie więcej - miejscem pozwalającym na ucieczkę od traumatycznych wspomnień i szansą na lepsze życie. To jej nowy dom, w którym realizuje się zawodowo jako agentka nieruchomości.

Kobieta właśnie otrzymała ważne zlecenie - ma sprzedać luksusowy penthouse pewnemu znanemu prawnikowi. Spotkanie z oszałamiająco przystojnym Carlosem Perezem wywraca jej życie do góry nogami. I choć Lena nie chce wdawać się w romans, jednorazowa przygoda z diabelsko pociągającym Hiszpanem będzie miała dla niej poważne konsekwencje.

Kiedy na horyzoncie pojawiają się kłopoty, a Lena będzie potrzebować fachowej pomocy, w rozpaczy skieruje się do jedynego prawnika, jakiego zna. Tylko czy Carlos, którego wcześniej odrzuciła, teraz będzie gotów jej pomóc? I kim tak naprawdę jest ten pełen niebezpiecznego uroku mężczyzna?

Lena stopniowo pozna mroczne sekrety El Diablo i odkryje, że za jego sprawą weszła do świata, w którym nie obowiązują reguły. Wtedy dla zauroczonej kobiety będzie już jednak za późno, by się wycofać...

Informacje dodatkowe o El Diablo:

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2024-02-04,

El Diablo

Lena mieszka i pracuje w Madrycie już od lat. Nie przypuszcza, że jej życie zmieni się.
Pewnego dnia otrzymuje zadanie, że ma sprzedać luksusowy penthouse najbardziej znanemu prawnikowi w mieście, a jest nim Carlosowi Perezowi. Boi się ze może wdawać się w romans i przy okazji nie skomplikować sobie życia i czy nawet wpakować się w kłopoty. Lena tak uważa, żeby nawet nie zdradzić mu swojego imienia.
Carlos jest bardzo przystojnym mężczyzna, pochodzi z pięknej Hiszpanii. Niespodziewanie Lena wpada w tarapaty, i tak się składa, że w całym Madrycie zna tylko jednego prawnika. A jest im On. Tylko czy on będzie chciał jej pomóc? 🤔
Kim tak naprawdę jest El Diablo? 🤔
Jakie może skrywać sekrety? 🤔
I jaką rolę odegra w tym wszystkim biedna Lena? 🤔
Czy on jednak jej pomoże? 🤔
Czy po tym wszystkim uda jej się zachować swoje serce? 🤔
Czy on ja zrani? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedz, jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

W tej pozycji moje uwagę o przykuła okładka, bo jest inna niż wszystkie. Historia opisana w książce dla mnie była świetna. Czytając ją miałam ciężko się oderwać, co chwila mówiłam sobie jeszcze momencik.
Autorka ma lekkie pióro, czcionka nie jest małą, przez co czyta się książke szybko. Podczas czytanie uroniłam nawet łezka. Mam nadzieję że autorka kiedyś napisze nam dalsze losy ten pary.

Polecam wam ogromnie 😊.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa @niegrzeczneksiazki

Książkę czyta się dość szybko i lekko. Jest to debiut a debiuty mają to do siebie, że nie znamy stylu autorki, i nie mamy porównania. Książka jest dobra, owszem jest parę rzeczy , które można, by poprawić, jednym się spodoba innym nie. Ciężko ja też obsadzić, nie jest typowym romansem biurowym, choć najbardziej ku niemu się skłaniamy.

Lena to młoda dziewczyna, która pracuje jako agentka nieruchomości w gorącej Hiszpanii. Mieszka tu już od ok 6 lat. Wyjechał razem z najlepszą przyjaciółka Zuza, z która razem zamieszkała. Podczas jednego ze zleceń poznaje Carlosa, który jest prawnikiem. Po incydencie z pracodawcą Lena szuka pomocy i Carlosa. Zostaje jego stażystką i razem pracują nad pewną sprawą.

Carlos to młody mężczyzna, który jest cenionym i skutecznym prawnikiem. Ma swoją kancelarię, w której zatrudnia Lenę. Przystojny, gburowaty i nieznoszący sprzeciwu. Jedynymi osobami, które są w stanie się mu postawić jest Lena i Sofia jego skrętarka. Co wyniknie z tej współpracy?

Fabuła jest dobrze przemyślana, ma potencjał. Czyta się ja przyjemnie choć ma szereg niedociągnięć. No Lena po incydencie z pracodawcą udaje się do jedynego prawnika, jakiego zna w Hiszpanii. Problem w tym, że Zuza, przyjaciółka Leny jest prawnikiem początkujacym ale prawnikiem. Czemu nie udała się do niej? Drugim  takim potknięciem jest zatrudnienie Leny w kancelarii. Lena ma pracować nad sprawą pewnego człowieka. Tylko Lena nie a wykształcenia prawniczego a ma w takim sensie pracować.

Postacie są dobrze wykreowane, dynamiczne. Zuza, Lena Sofia to bardzo barwne i twarde kobietki. Dodatkowo Carlos, który jest dość specyficznym facetem i Gabriel, co do którego mam mieszane uczucia. Nie jest postacią złą, ale pojawia się trochę znikąd i okazuje przyjacielem Carlosa. Dziwny zbieg okoliczności, że akurat on i Zuza tworzą parę poznana przypadkowo, a łączącą głównych bohaterów. Ale pomińmy to. Całość dość ciekawa, z dużą ilością gorących scen łóżkowych, z dużą dozą humoru, zabawnych scen i duże ilości alkoholu. Nasze damskie trio zawsze topi smutki w winie....

Między głównymi bohaterami czuć chemię, ich łóżkowe sceny są gorące i dynamiczne. Akcja dość ciekawa, momentami za szybko przeskakuje z jednej na drugą. W połowie trochę zwalnia ale zakończenie zaskakujące i nietypowe. Książka przybrała dość niespodziewany i dramatyczny obrót. Samo zakończenie urywa się w takim momencie, że jest to sugestia, iż będzie ciąg dalszy. Mam nadzieje, że się nie mylę... Książkę jako debiut uważam jako udany.

"El Diablo" to książka ociekająca zmysłowością, a zarazem lekkością, to powieść, która wprost zaskoczy i zdecydowanie nie pozwoli o sobie zapomnieć!

Lena piękna Polka, która ucieka przed przeszłością do pięknego Madrytu, by tam zapomnieć i stanąć na nogi. Jedno zlecenie zmieni wszystko, lecz ona jeszcze o tym nie wie. Sprzedaż penthause zakończona, lecz drugie drzwi w tym momencie się otwierają!

Carlos Perez - ,,El Diablo" to uosobienie sennych marzeń kobiet, poznanie Leny, zdecydowanie zrobi zawirowanie w jego życiu! Co połączy tych dwoje? Czy Lena zazna upragnionego szczęścia u boku prawnika? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

Monika Czugała wkroczyła na rynek wydawniczy z wielkim przytupem, "El Diablo" to historia, która rozbawi, rozgrzeje, a niekiedy podniesie ciśnienie !

Lena to kobieta z silną osobowością, która nie da sobie wejść na głowę, a razem ze swoją przyjaciółką rozbroją niejednego mężczyznę! Te dwie dziewczyny to dwa żywioły, które mi dostarczyły dużo humoru! Carlos ten to dopiero agent wystarczy, że czytałam o jego koszuli, a już wyobraźnia szalała 🙈

Autorka zaskoczyła mnie i to bardzo, ponieważ stworzyła historię, która rozwaliła mnie na łopatki samym zakończeniem, przez całą książkę wodziła mnie za nos, by zrzucić bombę na samym jej końcu! Akcja nie tylko toczy się między dwójką bohaterów, tutaj na wielkie brawa za kreacja postaci drugoplanowych, które nadały całej książce smaczka i poczucia humoru! Na debiuty patrzy się trochę inaczej, bo wiadomo, że to są pierwsze kroki autora, ale tutaj, autorka podniosła wysoko poprzeczkę, bo ja debiutu nie widzę, zwłaszcza przy tak realnych zbliżeniach głównych bohaterów, które były gorące i pobudzające wyobraźnię! Autorce gratuluję, a Wam gwarantuje, że będzie głośno o autorce i jej świetnym stylu i wyczuciu smaka! Polecam!!!

Avatar użytkownika - gosiaaa
gosiaaa
Przeczytane:2022-03-27,

Na początek muszę przyznać, że nie polubiłam głównej bohaterki. Strasznie mnie irytowała. Jej przyjaciółki nie polubiłam jeszcze bardziej. Obie zachowywały się jak głupiutkie nastolatki. Dużo wina, wulgaryzmów. To nie moje klimaty. Do tego wulgarne sceny erotyczne. I od początku niestety przeczuwałam, że ta książka nie trafi w moje gusta, chociaż opis był całkiem przekonywujący. Historia jest przewidywalna, ale też i może w pewnym momencie zaskoczyć. Zakończenie daje do myślenia i już wiadomo, że będzie ciąg dalszy.
Czy książka jest kiepska? Niekoniecznie. Autorka stwarza ciekawe sytuacje, są chwile grozy, bohaterowie muszą walczyć o życie. Książka zbiera dużo pozytywnych opinii więc ma swoje grono odbiorców. Ja do niego nie należę i na  kontynuację raczej się nie skuszę.

Avatar użytkownika - czytam_book
czytam_book
Przeczytane:2022-03-19, Ocena: 5, Przeczytałem,

Cześć Wszystkim. Lubicie podróżować? Co powiecie na wyjazd do gorącej Hiszpanii?

Ja pojechałam na kartkach książki             ,,El Diablo", Moniki Czugała od wydawnictwa niegrzeczne książki, wydawnictwo kobiece. Debiutancka powieść autorki, która mnie pochłonęła.

Lenę poznajemy kiedy jej życie się mocno komplikuje i w obawie o swoje bezpieczeństwo zwraca się o pomoc do jedynego, przystojnego prawnika jakiego nie dawno poznała. Ten sam mężczyzna był jej klientem, a kilka dni wcześniej połączyła ich niezobowiązująca namiętna przygoda. Sytuacja miedzy nimi zakończyła się dość specyficznie. Carlos za swoją pomoc stawia kobiecie  warunki. Jaką rolę będzie musiała odegrać Lena w prowadzonej przez Carlosa ryzykownej grze? Jak potoczą się losy tej dwójki?

Świetnie wykreowani bohaterowie, których polubiłam z całego serca.  Lena agentka nieruchomości, silna, charakterna  o ciętym języku. On przystojny, bogaty, twardo stąpający po ziemi biznesmen.

Warto wspomnieć o postaciach drugoplanowych Zuza i Sofia, które są świetnymi babkami i genialnie uzupełniają fabułę.

Sceny erotyczne napisane na wysokim poziomie, podczas czytania czułam dreszcz podniecenia. Erotyzm miedzy Leną i Carlosem  odczuwalny na każdej stronie książki, jak znajdują się  blisko siebie czuć iskry, chemię i wzajemny magnetyzm.

W książce znalazłam przyjaźń, namiętność, intrygi, wiele zwrotów akcji w fabule. Nie zabrakło też ciętych ripost i dobrego humoru.

Zakończenie totalnie mnie zaskoczyło i mam cichą nadzieję na ciąg dalszy.

Jeśli szukasz książki z dużą dawką namiętności i świetnymi scenami erotycznymi  to właśnie ,,El Diablo" jest dla Ciebie.

A autorce gratuluje świetnego debiutu i czekam z niecierpliwością na kolejną książkę.

Avatar użytkownika - dosia1709
dosia1709
Przeczytane:2022-03-15, Ocena: 5, Przeczytałem,

Lena Mazur agentka nieruchomości wraz ze swoją szalona przyjaciółka Zuzą postanowiły zmienić swoje życie. Z Polski przeniosły się do Hiszpanii w której mieszkają już od sześciu lat.

Lena Właśnie otrzymała ważne zlecenie - ma sprzedać luksusowy penthouse pewnemu znanemu prawnikowi. Spotkanie z oszałamiająco przystojnym Carlosem Perezem wywraca jej świat do góry nogami.

Carlos Perez najbardziej uznany prawnik.

Na widok którego wszystkie kobiety tracą rozum.

Lecz tym razem spotkanie z pewną blondi przewraca jego świat do góry nogami.

Relacja między bohaterami od samego początku pokazała nam, że przelatują pomiędzy nimi niewidzialne iskry pożądania. Każde ich kolejne spotkanie sprawiało, że ich ciała płonęły. Pragnęli swojego dotyku. Jedna noc... zmieniła się w kolejną.

Lecz na horyzoncie pojawiły się kłopoty.

Jak rozwinie się relacja Leny i Carlosa? Jak potoczą się ich losy? Co się stanie, gdy przeszłość upomni się o bohaterów?

Książka zawiera dużo scen erotycznych, pojawiają się też przekleństwa i elementy przemocy. Do głosu dojdzie też ciemna przeszłość, która zagrozi rodzącemu się uczuciu.

A no i nie zabraknie psychopatycznej kochanki.

Moim zdaniem El Diablo to książka dla ludzi o mocnych nerwach.

Myślę że swój debiut autorka zaliczyła na piątkę z plusem.

Tylko jest ale powinni zabraniać takich zakończeń. Jak tak można zostawić czytelnika żeby nie spał po nocy i zastanawiał się co dalej.?

Książkę czyta się super ja czytałam ją z wielką przyjemnością.

Nie zabraknie tu łez smutku i radości ale też i dreszczyku emocji.

Demony przeszłości
Monika Czugała0
Okładka ksiązki - Demony przeszłości

Świat Aymary rozpada się na kawałki w ciągu jednej, krótkiej chwili. Po powrocie z pracy znajduje w salonie ciało swojego ojca i z przerażeniem stwierdza...

Cztery dni
Monika Czugała0
Okładka ksiązki - Cztery dni

Julia nie sądziła, że w trakcie krótkich ferii zimowych w jej życiu nastąpi rewolucja. Los sprawił, że musiała zastąpić swoją chorą mamę w jej pracy....

Bądź tak po prostu
Ewelina Dobosz ;