Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Nowy Jork

To już druga wyprawa Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn do Stanów Zjednoczonych, tym razem do Nowego Jorku. A wszystko dzięki temu, że profesor Kaganek dotrzymuje obietnicy i po krótkiej rozłące przyjaciele znowu są razem. W stolicy świata zrealizują nową tajną misję, której stawką będzie bezpieczeństwo pewnego odważnego czworonoga. Dołącz do Anieli, Flory, Faustyny, Franka oraz Emi i zwiedzaj miasto, które nigdy nie zasypia. Odwiedź Times Square, Central Park, Broadway i Piątą Aleję. To będzie wyjątkowa eskapada!

Informacje dodatkowe o Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Nowy Jork:

Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2021-01-27

Kup książkę Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Nowy Jork

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Dookoła świata. Nowy Jork - opinie o książce

Marzycie o dalekich podróżach i poznawaniu świata?
Jeśli tak, dołączcie do Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn!

Emi jest rezolutną dziewczynką, która wraz ze swoimi przyjaciółmi: Anielą, Faustyną, Florą oraz Frankiem tworzą tajny klub Superdziewczyn i Jednego Superchłopaka. To już kolejny tom ich przygód, a w każdym z nich czeka na nich nowa przygoda. Tym razem przyjdzie im wyruszyć do Kalifornii! A wszystko zaczęło się od tego, że tata Franka musiał wyjechać tam do pracy, udało się namówić go, by Franek został w Polsce do końca szkolnego semestru, a później wszystkie dzieciaki z klubu i ich rodzice, wyruszyli w podróż.

Przyjaciele dzięki pomocy profesora Kaganka oraz wyjątkowemu stypendium wyruszą aż za ocean, odwiedzą Azję, a w Londynie złożą wizytę królowej. Pakujcie walizki i bierzcie kurs na przygodę! W swojej pierwszej podróży przyjaciele dotrą aż do Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Podczas wycieczki z Los Angeles do San Francisco zatrzymają się na dłużej nad Pacyfikiem i będą obserwować słonie… morskie! Staną oko w oko z niedźwiedziem w parku narodowym, zobaczą najwyższe na świecie drzewa i w najgorętszym miejscu na Ziemi spali ich słońce. A zaplanowany odpoczynek w Mieście Aniołów zostanie przerwany przez… trzęsienie ziemi!

Uwielbiam Tajny Klub Superdziewczyn. Według mnie jest to seria idealna zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. z Najnowszej części możemy dowiedzieć się ciekawostek o Kalifornii, poznać nowe angielskie słówka, dzięki mini słownikowi umieszczonemu na końcu książki, a przede wszystkim w wyobraźni wyruszyć z bohaterami w szaloną, wesołą oraz pouczającą podróż.

Miałam okazję poznać autorkę - Panią Agnieszkę Mielech i w I tomie Emi mam jej autograf.
Agnieszka Mielech, autorka serii, urodzona w Białymstoku, od ponad 25 lat mieszkanka Warszawy.
Autorka książek dla dzieci, nakładem wydawnictwa Wilga ukazały się w książki z serii "Emi i Tajny Klub Superdziewczyn" oraz "Jaga Czekolada i baszta tajemnic" oraz "Jaga Czekolada i władcy wiatru". Mama Basi oraz pasjonatka literatury dziecięcej i podróży.

Bohaterowie nie boją się wyzwań i zrobią wszystko aby spełnić marzenie o podróży do Nowego Jorku.

Członkowie klubu zabierają nas do wielkiej metropolii. Z nimi zwiedzamy najważniejsze i najciekawsze miejsca. Zapoznajemy się że zwyczajami. Spotykamy się z wyjątkowymi ludźmi.

Cykl zachęca do poznawania świata. Polecam.

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Niezłe ziółka. Tom 12
Agnieszka Mielech0
Okładka ksiązki - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Niezłe ziółka. Tom 12

Słodkie czy słone? Pasta czy pizza? Pietruszka czy bazylia? Poznajcie nowe pyszne hobby Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn! Przyjaciele biorą udział...

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Aloha. Tom 11
Agnieszka Mielech0
Okładka ksiązki - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Aloha. Tom 11

Nareszcie wymarzone wakacje! Emi i Flora wyjeżdżają nad morze na długo wyczekiwany obóz windsurfingowy. Po jego zakończeniu wraz z całą paczką oraz Luckiem...