Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2022

Oto NIEZWYKŁY szkolnik - planer TYLKO DLA SUPERDZIEWCZYN! Planer będzie z Tobą na co dzień: w domu, w szkole i w czasie wakacji.

Zaplanuj naukę, ogarnij prace domowe i ważne wydarzenia. Znajdź czas na swoje pasje.

Poznaj SIEDEM KROKÓW SUPERDZIEWCZYNY DO SUPERORGANIZACJI! Odkryj atuty planowania: dzięki szkolnikowi znajdziesz więcej czasu na MEGAZABAWĘ, realizację marzeń i pasji!

Zainspiruj się historiami znanych SUPERDZIEWCZYN, takich jak IGA ŚWIĄTEK, YOUNG LEOSIA, OLENA ZELEŃSKA, MILLIE BOBBY BROWN czyASTRID LINDGREN, które odważyły się żyć według własnych zasad. Poznaj ekodziewczyny i dowiedz się, jak zmieniają świat na lepsze!

Przekonaj się, że marzenia mogą się spełniać! Miej odwagę i działaj!

Zostań SZEFOWĄ swojego czasu i działaj jak Emi w Tajnym Klubie Superdziewczyn!

Informacje dodatkowe o Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2022:

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2022 - opinie o książce

Avatar użytkownika - Marusitestowanie
Marusitestowanie
Przeczytane:2022-10-09,

Szkolnik superdziewczyny to prawie 200 stron i gruba oprawa, która kryje w sobie wszystko, co każda szanującą się nastolatka powinna mieć pod ręką. Miejsce na plan lekcji, informacje o sobie i szkole, do której chodzi, miejsce na zestawienie prac domowych czy tabele z celami i planami na przyszłość. Poza tym, znajdziemy w nim mnóstwo wolnego miejsca na zapiski w każdym szkolnym tygodniu. Nie jest to typowy kalendarz określający konkretny dzień, miesiąc czy rok. Jedynym ograniczeniem jest sama użytkowniczka ;) Sami rozpisujemy sobie kolejne dni według swojego własnego planu. Dzięki temu kupiony teraz, może z powodzeniem być np. przyszłorocznym prezentem. To świetne rozwiązanie. Jest to planner nawiązujący do bardzo znanej i uwielbianej wśród nastolatek serii o Emi i jej Tajnym Klubie Superdziewczyn. Będzie to zatem niesamowita gratka dla prawdziwych nastoletnich fanek ;)

Każda nastolatka zdecydowanie marzy o takim szkolniku! "Szkolnik superdziewczyny", to zdecydowanie jeden z fajniejszych organizerów jakie miałam kiedykolwiek okazję posiadać. Aż żałuję, że sama w wieku młodzieńczym takiego nie posiadałam. Z pewnością możę on pomóc wszystkim dziewycznom w świetnej organizacji swojego wolnego czasu zarówno w okresie szkolnym, jak i wakacyjnym! Szkolnik ma również wyróżnione szczególne okazje, na które zdecydowanie trzeba coś zaplanować, bardziej się skupić i przyłożyć do nich większą uwagę. Do takich wyjątkowych dni zostały zaliczone chociażby Halloween, Święta Bożego Narodzenia, Sylwester, czy Walentynki! Oczywiście szczególowe opisy należą się również planom wakacyjnym, które zdecydowanie wymagają poświęcenia większej uwagi, chociażby po to, aby mieć większą motywację do działania, wstawania i nie marnowania całego czasu tylko i wyłącznie na spanie!
"Szkolnik superdziewczyny" idealnie sprawdzi się dla dziewczyn, które nawet dopiero zapoczątkowały swoją przygodę ze szkołą i może być także odpowiedni dla tych, które w tej szkole czują się już jak dinozaury! To właśnie okres nauki obfituje w rozkwit życia towarzyskiego u młodzieży i właśnie w tym okresie najlepiej wszystko planować! W Szkolniku mamy rozplanowane wszystkie tygodnie, w których dokładnie możemy określić swoje cele, plany, czy zamierzenia sportowe. Następnie na koniec tygodnia znajdzie się miejsce na wpisanie wspomnienia tygodnie! Czyli taki szkolnik daje nam również możliwość prowadzenia w pewniej formie pamiętnika! To jest dopiero świetna zabawa i motywacja! Sama kiedyś prowadziłam pamiętnik i uwielbiałam to robić! Spisywać swoje ważne wspomnienia i wydarzenia... myślę, że każdy z nas, a przynajmniej większość przeszła przez okres prowadzenia pamiętnika.
Szkolnik to wspaniała rzecz, i myślę że idealnie mógłby się sprawdzić, chociażby jako prezent, więc jeśli mamy w najbliższym otoczeniu dziewczyny, które mogłyby się z niego ucieszyć, to nie ma się nad czym zastanawiać. Idealny prezent został znaleziony!

Avatar użytkownika - gdziejatamksiazk
gdziejatamksiazk
Przeczytane:2022-09-03, Ocena: 6, Przeczytałam,

"Szkolnik superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi" to bardzo przyjemny planer dla dziewczynek w wieku szkolnym 6-12 lat. Już sama okładka przyciąga dziewczęce oko, a zawartość jeszcze bardziej zachwyci superdziewczyny!
Lubimy planować, snuć marzenia, poddawać się pasji, więc wszystkie swoje myśli i plany można zapisać właśnie w tym oto szkolniku. Na początku dowiadujemy się, jak korzystać ze szkolnika, personalizujemy go wpisując swoje dane, a także najważniejsze wydarzenia w danym miesiącu. Rozpoczynając nowy rok szkolny można uzupełnić plan lekcji na pierwszy semestr, mając miejsce także na semestr drugi. Następnie można planować każdy tydzień mając jeszcze miejsce na wpisanie swoich celów, spostrzeżeń czy innych notatek. Między planowaniem swojego czasu jest możliwość poznania znanych nam z telewizji i Internetu dziewczyn, które są sławne, m.in. Millie Bobby Brown, Astrid Lindgren, Billie Eilish, Virginia Woolf, Young Leosia czy Iga Świątek.
Jest to naprawdę świetne miejsce do nauczenia się organizowania swojego czasu. Szkoła to już nie przelewki, a "Szkolnik superdziewczyny" pomoże w przypominaniu o odrobieniu zadania domowego, przygotowaniu pracy plastycznej, spotkaniu z koleżanką czy innych tego typu spraw. Oprawa graficzna szkolnika jest typowo dziewczęca, przyjemna dla oka, a treść przejrzysta i łatwa w odbiorze.
Jeśli chcecie sprawić mega dziewczęcy prezent swojej córce, siostrze, przyjaciółce, to "Szkolnik superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi" jest świetną alternatywą na tego typu podarunek. Moja córka w tym roku zaczęła przygodę ze szkołą i już dokonała pierwszych wpisów do szkolnika. Bardzo polecamy!

Rozpoczęcie roku szkolnego za nami i tak jak w poprzednich latach, tak i w tym Ameli będzie towarzyszył szkolnik z Emi. Można by pomyśleć, że już z tej serii powinna wyrosnąć, jednak ona nadal uwielbia przygody Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn.

Na samym początku jest instrukcja wyjaśniająca jak z niego korzystać. Według mnie jest to bardzo ciekawe rozwiązanie. Na kolejnych stronach właścicielka uzupełnia swoje dane, wypełnia informacje o sobie, przykleja zdjęcie itp.

Znajdziemy w nim bardzo dużo miejsca na notatki, plany itp. Znajdziemy plener roczny, plan lekcji (również miejsce na wpisanie tych dodatkowych zajęć), tabelki z każdym dniem tygodnia, co sprawia, że zapisane informacje są dość czytelne. Jest miejsce na to, co lubi, na informacje o szkole i wiele więcej.

W szkolniku znajdziemy strony, na których należy zapisać cele, plany, marzanie. Moim zdaniem to zdecydowany plus. Dziecko może zaplanować, co chce osiągnąć w danym roku, co robić w ferie, sporządzić listę prezentów świątecznych, a później sprawdzić ile z tych planów, marzeń udało mu się zrealizować. To doskonała mobilizacja, aby działać, dążyć do wyznaczonego sobie celu, a przy okazji nie zapomnieć o czymś ważnym.

Oczywiście w szkolniku nie zabrakło biografii inspirujących dziewczyn i kobiet. Poznamy bliżej m.in. Igę Świątek.

Wizualnie jest bardzo ładny. Posiada czarno białe rysunki, ładną okładkę i jest przejrzysty, czytelny.

To już kolejny rok szkolny w którym Amela będzie korzystać z szkolnika. Według niej zdaje egzamin na 6+ i jak na razie nie zamierza zamieniać go na żaden inny (a przynajmniej jeśli chodzi o korzystanie w domu, ponieważ córka ma osobno taki który nosi zawsze przy sobie, a osobno ten z którego korzysta w domu). Z przyjemnością polecamy.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Szkolnik Superdziewczyny 2022 to kolejna, czwarta już odsłona Szkolnika skierowana dla dziewcząt w wieku szkolnym (choć jak się okazuje, ze Szkolnika może korzystać też starsza młodzież).

Szkolnik to nic innego jak kreatywny planer. Mamy planer roczny, semestralny plan zajęć oraz planer tygodniowy. Nie ważne, kiedy zaczynasz używać Szkolnika, gdyż tygodnie nie mają daty, miesiąc i dzień wybieramy sami. W każdym tygodniu możemy zaplanować poszczególne dni oraz mamy miejsce na plany i notatki, w tym miejscu możemy wyznaczyć sobie cele, stworzyć listę rzeczy do zrobienia, zapisać ważne notatki, zaplanować sportowe aktywności czy podsumować tydzień. Co kilka tygodni w Szkolniku pojawia się krótka biografia inspirującej Superdziewczyny.

Jako że nie samą nauką Supedziewczyny żyją, w Szkolniku znajdziemy również miejsce na zaplanowanie ferii/wakacji i feryjnych/wakacyjnych aktywności, jak książki do przeczytania, filmy do obejrzenia, muzea do zwiedzenia, no i oczywiście jak planowanie wyjazdów.  A jakby tego było mało, Szkolnik pomoże zaplanować Halloween, Walentynki czy nawet przerwy świąteczne i Sylwestra. Ostatnie strony Szkolnika poświęcone są na zapiski jak m.in. sukcesy, słoik szczęścia, wdzięcznik, daty urodzin i rocznic, a nawet marudnik!

Szkolnik ubrany jest w atrakcyjną i estetyczną szatę graficzną inspirowaną serią książek dla Dziewcząt - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.

Szkolnik może być z powodzeniem używany w szkołach podstawowych, choć myślę, że i starsze dziewczęta chętnie skorzystają z takiego sposobu planowania.

Jeśli macie córki, siostrzenice/bratanice, młodsze rodzeństwo to Szkolnik Superdziewczyny będzie dobrym pomysłem na prezent.

Osobiście zakochałam się w nim. Polecam.

Kupilam na prezent .Trafiony w punkt. Swietny organizer dla dziewczynki .Kolorowy i zabawny.Mnostwo opisow zyciorysow znanych "superdziewczyn" zyjacych obecnie.

Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2019
Agnieszka Mielech0
Okładka ksiązki - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik 2019

Zorganizuj się z Emi! Oto NIEZWYKŁY szkolnik - planer TYLKO DLA SUPERDZIEWCZYN! Zabawa i wsparcie rozwoju osobistego dzieci w jednym. Przygotowany...

EMI I TAJNY KLUB SUPERDZIEWCZYN Psy czy koty? Komiks i opowiadania
Agnieszka Mielech0
Okładka ksiązki - EMI I TAJNY KLUB SUPERDZIEWCZYN Psy czy koty? Komiks i opowiadania

Nowość w serii książek o przygodach EMI Tajny Klub Superdziewczyn wraca nad morze! Na ekipę czekają same atrakcje - plaża, woda i mnóstwo swobody...