English for you

Podręcznik Englishfor You jest przystępnym, skondensowanym opisem najważniejszych zagadnień gramatyki języka angielskiego. Zawiera niezbędne kompendium wiedzy gramatycznej, a zatem jest swego rodzaju małą encyklopedią, odpowiednią zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę języka angielskiego, jak i dla tych, którzy język już opanowali, a teraz chcieliby usystematyzować i utrwalić posiadaną wiedzę. Podręcznik odpowiedni więc będzie dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej, uczniów szkoły średniej, studentów, uczestników kursów językowych, a także dla uczących się samodzielnie. Rola, jaką spełnia, to leksykon gramatyki angielskiej dla wszystkich, a zakres wiadomości, które oferuje, stanowi wiedzę na poziomie średnio zaawansowanym (intermediate/upper intermediate). Prostota i przejrzystość przekazu oraz bogactwo materiału ilustrującego omawiane zagadnienia teoretyczne sprawiają, że w krótkim czasie podręcznik pomoże opanować wszystkie istotne zjawiska gramatyczne występujące w języku angielskim. Jako "gramatyka języka angielskiego w pigułce" jest wygodną i na pewno mile widzianą pomocą towarzyszącą najrozmaitszym podręcznikom kursowym dostępnym na naszym rynku i szeroko stosowanym we wszystkich typach szkół i na najróżniejszych kursach. Powtórka gramatyki angielskiej po polsku ułatwi naukę języka obcego wszystkim uczniom.

Informacje dodatkowe o English for you:

Wydawnictwo: HOMBEK
Data wydania: b.d
Kategoria: Medycyna i zdrowie

Kup książkę English for you

English for you - opinie o książce

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska