ENRA Z PIEKŁA RODEM: TOM 3

Przyszła grzesznica, Komachi, jest coraz bardziej zafascynowana Enrą, synem Króla Piekieł. Tymczasem Enra także zaczyna dostrzegać w niej coś więcej niż tylko swoją zdobycz. Wkrótce przed Komachi pojawiają się kolejni bracia Enry, piekielny Ruren i samotnik Rokuzan. Jednocześnie jej ranga z nieznanych przyczyn stopniowo rośnie.

Informacje dodatkowe o ENRA Z PIEKŁA RODEM: TOM 3:

Wydawnictwo: Waneko
Data wydania: 2019-08-13
Kategoria: Komiksy
ISBN: 978-83-8096-516-4
Tłumaczenie: Agnieszka Zychma

Kup książkę ENRA Z PIEKŁA RODEM: TOM 3

ENRA Z PIEKŁA RODEM: TOM 3 - opinie o książce

Ten tom był trochę mroczniejszy. Główna bohaterka pnie się w górę na liście grzeszników. Ciekawe jak skończy się cała historia.

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2019-09-05, Ocena: 4, Przeczytałem,

RODZINA ENRY SIĘ POWIĘKSZA

Trzeci tomik „Enry z piekła rodem” to rzecz niemal identyczna, jak dwa poprzednie. I wcale nie chodzi mi tu tylko o jakość, ale też i powtarzalność motywów, poprowadzenie pewnych wątków i wprowadzanie kolejnych postaci. Czy to jednak zarzut? W pewnym sensie tak, ale jeśli podobały Wam się poprzednie części, na pewno nie będziecie mieli i tym razem powodu do narzekań.

Komachi nigdy by się nie spodziewała, że ktokolwiek może posądzić ją o coś złego. Dlatego kiedy w jej życiu pojawił się książę piekieł Enra, chcąc porwać jej duszę do ognistych otchłani za coś, co dziewczyna ma zrobić w przyszłości, trudno jej było uwierzyć we własną winę. Od tamtej pory nastolatka stara się udowodnić, jak jest dobra i że nie potrafiłaby zrobić nic, o co może ją podejrzewać demon, ale na próżno: mimo dobrych uczynków jej nazwisko wciąż pozostaje wysoko na liście zapisanej w piekielnym zwoju.
Ale to nie jedyne zaskoczenie w jej życiu. Pocałunek skradziony przez Enrę każe jej, całkiem słusznie zresztą, podejrzewać że książę czuje do niej coś więcej. Na tym jednak nie koniec, bo w jej życiu pojawiają się kolejni członkowie jego rodziny, w tym Rakuzan, który też wydaje się być nią zainteresowany. Oczywiście Rakuzan dołącza też do klasy Komachi, czym wzbudza kolejną falę zachwytu wśród nastolatek. Gdy atmosfera zagęszcza się a napięcie narasta, wydarzyć może się dosłownie wszystko!

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2019/09/enra-z-pieka-rodem-3-chie-shimada.html

ENRA Z PIEKŁA RODEM: TOM 2
Chie Shimada0
Okładka ksiązki - ENRA Z PIEKŁA RODEM: TOM 2

Enra, syn króla Piekieł, kradnie Komachi jej pierwszy pocałunek, co skutkuje pojawieniem się na jej języku tajemniczej pieczęci.Chłopak twierdzi...

ENRA Z PIEKŁA RODEM: TOM 1
Chie Shimada0
Okładka ksiązki - ENRA Z PIEKŁA RODEM: TOM 1

Spotkanie dziewczyny kochającej sprawiedliwość z synem króla piekieł! ,,Pomagać słabym, walczyć ze złem” to motto licealistki Komachi Takamury...