Ewangelia bez granic!

Wydawnictwo: Aetos
Data wydania: 2018-10-12
ISBN: 978-83-61097-77-8

Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata wokół nas?

Każdy chrześcijanin jest powołany do głoszenia Ewangelii, jednak często nie wiemy, jak to robić – jak swobodnie dzielić się naszą wiarą z innymi ludźmi, tak by i oni mogli poznać i pokochać Jezusa Chrystusa.

Nick Vujicic – jeden z najsłynniejszych światowych ewangelizatorów – doskonale rozumie trudności, których doświadczają ludzie pragnący głosić Dobrą Nowinę. Przekonuje jednak, że każdy z nas może znaleźć sposób ewangelizacji pasujący do naszej osobowości i sytuacji życiowej. W swojej najnowszej książce Nick dzieli się wieloma praktycznymi wskazówkami i pomysłami, podpowiadając, jak dzielić się Ewangelią słowem i czynem w świecie, który tak bardzo potrzebuje Bożej miłości.

Nick stawia sprawę jasno: „Skoro Bóg może uczynić swymi rękami i nogami człowieka bez kończyn, to z pewnością może posłużyć się każdym ochoczym sercem!”. A zatem – do dzieła!

NICK VUJICIC jest ewangelizatorem, mówcą motywacyjnym, autorem międzynarodowych bestsellerów i dyrektorem organizacji Life Without Limbs – fundacji niosącej Ewangelię i pomoc w cierpieniu ludziom na całym świecie. Nick urodził się bez kończyn, ale dzięki wsparciu rodziny i wierze w Boga pokonał ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i jest szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Co więcej, stał się inspiracją dla milionów ludzi i regularnie przemawia do szerokiej publiczności na temat pokonywania przeszkód i spełniania marzeń. Nick pochodzi z Australii, gdzie wychowywał się w rodzinie serbskich emigrantów, a obecnie mieszka w Kalifornii z żoną Kanae i czwórką dzieci. Polskiemu czytelnikowi Nick jest znany z bestsellerów Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!, Niezwyciężony! i Miłość bez granic, które ukazały się nakładem wydawnictwa Aetos Media.

Kup książkę Ewangelia bez granic!

Opinie o książce - Ewangelia bez granic!

Ukazuje, że niepełnosprawni też mogą żyć "na poziomie", a nawet lepiej! Nick opowiada o swoich doświadczeniach, walce duchowej, wzlotach i upadkach. Porusza.

Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!
Nick Vujicic0
Okładka ksiązki - Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Nick Vujicic cierpi na fokomelię – rzadkie schorzenie objawiające się brakiem kończyn. Jednak ten niezwykły młody człowiek pokonał niewyobrażalne...

Nie daj się gnębić
Nick Vujicic0
Okładka ksiązki - Nie daj się gnębić

Bez rąk, bez nóg, bez możliwości obrony – jako nastolatek Nick Vujicic był często na celowniku szkolnych dręczycieli. Dlatego doskonale rozumie...

"Korzyść płynąca z modlitwy jest wieczna!"

"Najbezpieczniej jest tam, dokąd prowadzi cię Bóg."

Więcej cytatów z tej książki
Pod naszym niebem
Sylwia Kubik