Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów

Wydawnictwo: powergraph
Data wydania: 2006-04-01
ISBN: 83-921466-5-4
Język oryginału: Polski

Tom 3 cyklu Felix, Net i Nika

Gdzie trafiamy, gdy zasypiamy? Zastanów się dobrze, czy na pewno chcesz się tego dowiedzieć? Czy starczy ci odwagi, aby razem z Felixem, Netem i Niką rozwiązać zagadkę ogarniającej Warszawę epidemii senności, odkryć kim jest śledząca bohaterów postać w płaszczu i dokąd zmierza czarna karoca?

Nie obawiaj się - senna rzeczywistość polskiego gimnazjum przyprawi cię nie tylko o dreszczyk strachu, ale też rozbawi. Kto kogo kocha, kto oszukuje i czym u diabła jest ta bekonia? Bądź pewien - nie zaśniesz, dopóki nie skończysz czytać "Pałacu Snów".

Kup książkę Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów

Opinie o książce - Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów

Avatar użytkownika - lolunia85
lolunia85
Przeczytane:2015-09-03, Ocena: 6, Przeczytałam,
Książka ta jest niesamowicie wciągająca. Trzyma czytelnika w napięciu aż do ostatniej strony. Rozwiązania głównych bohaterów są ujmujące, a niektóre z ich zachowań absurdalne. Polecam :-)
Avatar użytkownika - AMAF12
AMAF12
Przeczytane:2015-06-14, Ocena: 5, Przeczytałam,
Książka opowiada o przygodach trójki dzieci które przeżywają dużo przygód.Pewnego dnia mama Neta jedzie do szpitala,ponieważ zasnęła i nie budzi się.Dzieci idą do pałacu snów.Czy uda im się rozwiązać zagadkę?
Moja ulubiona seria :) z tego się nie wyrasta.

Polubiłam tę serię i chyba tak zostanie. Autor naprawdę dobrze napisał tę książkę, z pomysłem. Nie jest przesadzona, pokazuje realistyczne (ale tylko niektóre reszta jest fantastyczna) zdażenia. Czytałam ją, i zdziwiłam się że się skończyła mogła by jeszcze trwać w nieskończoność i nie nudziła by mi się. Zdecydowanie warto przeczytać.

Avatar użytkownika - merikotka
Przeczytane:2015-03-28, Ocena: 6, Przeczytałam,
Różaniec
Rafał Kosik0
Okładka ksiązki - Różaniec

Różaniec opowiada o Warszawie przyszłości, przyszłości, która - miejmy nadzieję - nigdy nie nadejdzie. Zwykły człowiek w niezwykłym świecie, wmanipulowany...

Amelia i Kuba. Mi się podoba
Rafał Kosik0
Okładka ksiązki - Amelia i Kuba. Mi się podoba

Wzruszająca i zabawna historia o dziewczynce, która marzy o psie, ale alergia nie pozwala jej na posiadanie futrzastego zwierzęcia. Kiedy sześciolatka...