Feng Shui. Harmonia i spokój

Harmonia i spokój w każdym pomieszczeniu Zwróć uwagę na przestrzeń wokół siebie. Czy czujesz się w niej dobrze? Czy jest otwarta i pełna światła, czy zabałaganiona, zamknięta i ciemna? Czy kolory są żywe i nasycone w pomieszczeniach, w których pracujesz, a łagodne i relaksujące tam, gdzie odpoczywasz? Każdą przestrzeń możesz zaaranżować tak, by zapewniała dobre samopoczucie Tobie i wszystkim ludziom, którzy się w niej znajdą. I wcale nie musisz wydawać na to dużo pieniędzy. Katina Z. Jones, specjalistka w dziedzinie metafizyki i projektowania przestrzeni według zasad feng shui, radzi, jak z każdego wnętrza wydobyć maksimum pozytywnej energii i usunąć to, co zbędne lub negatywne. Znajdziesz tu porady na temat: światła - używanie lamp, luster, świec i połysku, życia - nadawanie przestrzeni atrybutów żywego organizmu, spokoju - budowanie strefy wolnej od pracy, koloru - dobieranie barw tworzących jedność i harmonię z otoczeniem, świeżości - regulowanie przepływu i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu, snu - dobieranie elementów kojących zmysły. Feng shui -- zdrowa równowaga w przestrzeni życiowej

Informacje dodatkowe o Feng Shui. Harmonia i spokój:

Wydawnictwo: Septem