Filthy Rich Vampires. Trzy królowe

Cała magia umrze, a wraz z nią wszyscy, którzy nią władają.

Trzeci tom porywającej historii miłosnej rozgrywającej się w luksusowym świecie bogatych wampirów.

Thea i Julian muszą stawić czoła konsekwencjom swojego wyboru. Podczas balu z okazji zimowego przesilenia planują ogłosić status swojego związku przed społecznością wampirów. Jednak niespodziewane wypadki zmienią bieg wydarzeń tej nocy.

Matka Thei znika, a wszystkie wskazówki prowadzą do Wenecji. Kiedy Thea zostaje porwana, Julian będzie musiał zmierzyć się z niebezpieczeństwami i swoją przeszłością. Stawić czoło potworowi, którym kiedyś był. Wkrótce ich miłość i cały magiczny świat staną na krawędzi wojny. Czy uda im się uniknąć konfliktu i przetrwać, czy może będą musieli zapłacić najwyższą cenę?

Informacje dodatkowe o Filthy Rich Vampires. Trzy królowe:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-09-27
Tytuł oryginału: Filthy Rich Vampires: Three Queens

Kup książkę Filthy Rich Vampires. Trzy królowe

Filthy Rich Vampires. Trzy królowe - opinie o książce

Powieść „Trzy królowe” miała być ekscytującym finałem pełnej namiętności i niebezpieczeństw serii „Filthy Rich Vampires”. Pełna namiętności i niebezpieczeństw książka oczywiście jest, okazuje się jednak, że nie jest to ostatni tom, z czego osobiście bardzo się cieszę, bo polubiłam tę serię. Nie sądziłam, że aż tak ją polubię, chociaż są w niej moje ukochane wampiry. Ale stało się, pokochałam ją całym sercem i z niecierpliwością wyczekuję kolejnego tomu.

Autorka stworzyła fascynującą opowieść o świecie bogatych wampirów, którzy mimo swojego luksusowego stylu życia muszą stawiać czoła własnym problemom, przestrzegać obowiązujących ich norm i szanować obyczajowość. W tych okolicznościach Thea i Julian decydują się ogłosić status swojego związku wampirom i mają zamiar zrobić to podczas balu z okazji przesilenia zimowego. Jednak tej nocy nie zabraknie niespodzianek, a bohaterowie będą musieli stawić czoła nowym wyzwaniom, zarówno w sferze uczuć, jak i zagrożeń z przeszłości.

Lee udało się doskonale przedstawić świat wampirów i ich tajemnice, tworząc fascynującą lecz czasem przerażającą atmosferę. Opowieść skupia się głównie na Thei i Julianie, których relacja nacechowana jest napięciem i elektryzującymi potyczkami słownymi. Autorka doskonale zbudowała fabułę, utrzymując czytelnika w napięciu poprzez cały czas, do czego bez wątpienia przyczyniły się nieoczekiwane zwroty akcji.

Zaginięcie matki Thei i ślady prowadzące do Wenecji dodają narracji elementu tajemnicy i niepewności. Wątek porwania Thei intensyfikuje dramat, a Julian musi zmierzyć się z własną przeszłością, by ocalić ukochaną. Konflikty narastają, a świat magiczny staje przed możliwością wojny, co dodaje powieści głębokości i napięcia. Autorka bawi się różnymi elementami romansu, intrygi i akcji, co sprawia z kolei, że ta historia ze strony na stronę staje się coraz bardziej zagmatwana i jeszcze bardziej emocjonująca.

Czytając tę kontynuację, nie mogłam oderwać się od książki, zafascynowana opisem miłości między głównymi bohaterami. Geneva Lee potrafiła wzbogacić swoją narrację o dojrzałość i emocjonalność, nadając w ten sposób bohaterom świadomość i autentyczność. Oprócz dobrze znanych czytelnikowi, lubianych bohaterów, trzeci tom wprowadza nowe, interesujące postacie, które sprawiają, że fabuła staje się jeszcze bardziej intrygująca.

Geneva Lee w najnowszej części kreuje atmosferę pełną namiętności, intrygi i zagrożeń, a jej styl pisania wzbogaca wyobraźnię czytelnika. „Trzy Królowe” to dynamiczna opowieść, która dostarcza czytelnikowi całą gamę emocji, które pozostaną w pamięci również po zakończeniu lektury. Powieść spełni oczekiwania wielbicieli romansów paranormalnych, ale również każdego, kto lubi historie pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Serdecznie polecam!

Avatar użytkownika - goszaczyta
goszaczyta
Przeczytane:2023-11-08, Ocena: 4, Przeczytałam,

🌺 „𝔽𝕚𝕝𝕥𝕙𝕪 ℝ𝕚𝕔𝕙 𝕍𝕒𝕞𝕡𝕚𝕣𝕖𝕤. 𝕋𝕣𝕫𝕪 𝕜𝕣ó𝕝𝕠𝕨𝕖” 𝔾𝕖𝕟𝕖𝕧𝕒 𝕃𝕖𝕖 🌺

▪𝗥𝗘𝗖𝗘𝗡𝗭𝗝𝗔 ▪

Dekadencki, niebezpieczny i nieprzyzwoicie seksowny – ekscytujący finał uwodzicielskiej historii miłosnej rozgrywającej się w pełnym przepychu świecie bogatych wampirów.

Finałowy tom serii o wampirach już za mną. Przeczytałam tę książkę w mgnieniu oka. Nie spodziewałam się, że po Zmierzchu może spodobać mi się inna seria z motywem wampirów, a jednak historia stworzona przez Geneve Lee bardzo przypadła mi do gustu.

Kolejną urzekającą rzeczą w tej książce jest jej klimat i nie chodzi mi tylko i wyłącznie o bardzo interesująco przedstawiony świat wampirów, ale o pewnego rodzaju atmosferę grozy i niepokoju, która nie odstępowała mnie na krok podczas czytania. Relacja pomiędzy Julianem a Theą jest pełna napięcia, a co za tym idzie nie brakuje w nich pikantnych scen i elektryzujących potyczek słownych.

To właśnie fabuła tej książki jest jej największym atutem – wydarzenia pełne niebezpieczeństw, sytuacje niesamowicie wciągające oraz momenty pełne niewiadomych, kiedy na dobrą sprawę czytelnik nie ma pojęcia, co tak właściwie za chwilę się wydarzy i w jakim stopniu odbije się to na bohaterach tej książki. Autorka naprawdę lubi zwodzić czytelnika, bo kiedy ma się wrażenie, że dana sytuacja nie będzie niosła ze sobą żadnych konsekwencji, nagle okazuje się, że ma ona niesamowite znaczenie dla przyszłych wydarzeń oraz przede wszystkim dla losów postaci, którzy z każdą przewróconą kartką zdają się stąpać ku coraz bardziej stromej krawędzi. Uwielbiam tę powieść za to, jak bardzo trzymała mnie w napięciu, z jaką łatwością pozwoliła mi na zaangażowanie się w rozgrywające się na jej kartach wydarzenia oraz z jaką przekorą zaskakiwała mnie coraz bardziej, stawiając mnie w obliczu sytuacji, których naprawdę się nie spodziewałam.

„Filthy Rich Vampire. Trzy królowe” to paranormalny romans, który wciąga już od pierwszych stron. Autorka świetnie budowała napięcie, sprytnie prowadząc całą akcję i powoli zbliżając nas do punktu kulminacyjnego. Dlatego ta seria idealnie się sprawdzi na leniwy wieczór.

Seria "Filthy Rich Wampires" to takie moje guilty pleasure. Sięgnęłam po nią przypadkiem i przepadłam. Wciągająca i uzależniająca, a jednocześnie infantylna i przewidywalna. Łączy w sobie ciekawy świat, zaskakującą fabułę oraz rozbrająjące i jakże naiwne relację łączące bohaterów. Och! Nie zliczę ile razy przewróciłam oczami podczas czytania tej serii (w szczególności drugiego tomu). Jednocześnie bawiłam się fenomenalnie i niecierpliwie wyczekiwałam kontynuacji.

Trzeci tom okazał się jednak tym najciekawszym. Akcja obrała interesujących kierunek, a bohaterowie wreszcie odkryli swoją bardziej dojrzałą stronę (ekhem mimo setek lat na karku). Idealna pozycja na oderwanie myśli.

Filthy Rich Vampires (Tom 4). Na wieczność
Geneva Lee0
Okładka ksiązki - Filthy Rich Vampires (Tom 4). Na wieczność

Magia znów się przebudziła, a walka o władzę trwa Thea akceptuje swoje moce i zajmuje należne sobie miejsce jako królowa z Julianem u boku. Jednak ich...

Royals (Tom 3). Korona na zawsze
Geneva Lee0
Okładka ksiązki - Royals (Tom 3). Korona na zawsze

Czy gorąca historia miłości księcia i zwykłej dziewczyny skończy się happy endem jak w prawdziwej bajce? Alexander i Clara pokonali wiele przeciwności...