Fingerprint. Jak malować odciskami palców

Niesamowite pomysły z farbą, papierem i palcami w roli głównej! Odciski palców mogą bardzo łatwo zmienić się w zabawne zwierzęta, fantastyczne krajobrazy, groźne smoki albo kolorowe pojazdy. To nie żadna magia! Łatwe wskazówki krok po kroku pokazują, jak to możliwe.

Na stronach z ozdobnymi ramkami dzieci mogą odtwarzać obrazki przedstawione w książce, a także wykonywać rysunki przeróżnych postaci i przedmiotów według własnych pomysłów. Podczas stemplowania kartki palcami ćwiczą równocześnie kilka zmysłów i świetnie się bawią. Potrzeba do tego jedynie opuszków i kilku prostych kresek!

Odbiorcy
– dzieci, które lubią rysować i malować, poszukujące nowych, oryginalnych plastycznych inspiracji;
– dzieci zniechęcone brakiem sukcesów w tworzeniu z zastosowaniem konwencjonalnych technik rysunkowych;
– rodzice i opiekunowie szukający twórczych pomysłów na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– rozwija umiejętności manualne dziecka i koordynację wzrokowo-ruchową;
– wzmacnia poczucie własnej wartości poprzez radość z osiąganych sukcesów plastycznych;
– rozwija wyobraźnię i wrażliwość estetyczną;
– rozbudza zainteresowanie sztukami plastycznymi i zachęca do aktywności w tym obszarze.

Informacje dodatkowe o Fingerprint. Jak malować odciskami palców:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2017-05-11
ISBN: 978-83-7971-558-9

Kup książkę Fingerprint. Jak malować odciskami palców

Fingerprint. Jak malować odciskami palców - opinie o książce