Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa

Stało się. Chcesz być fit. Próbujesz i… zaczynasz od poniedziałku. Potem od kolejnego. I następnego miesiąca. Może lepiej poczekać na nowy rok? Niezależnie od tego, czy dopiero startujesz, czy jesteś osobą zaawansowaną – ta książka pomoże ci wreszcie być fit na zawsze, a nie na tydzień przed wakacjami. Bądź najsprawniejszą wersją siebie, osiągnij życiową formę i przestań ciągle sobie obiecywać, że jutro będzie lepiej – bo możesz już od teraz żyć zdrowo codziennie.
„Fit na zawsze” to pozycja dla każdego, kto chce się wyrwać z pętli zaczynania wciąż od nowa. Zainspiruje cię do skupienia się na zdrowiu, sprawności i pozwoli zrozumieć, dlaczego większość z nas ciągle błędnie pojmuje bycie w formie.

MARTA HENNIG-KRUK – trenerka personalna, instruktorka fitnessu i trenerka przygotowania motorycznego. Autorka codzienniefit.pl – jednego z najpopularniejszych blogów fitness w Polsce – oraz kanału na YouTube Codziennie Fit, z którym regularnie ćwiczy już ponad 200 tysięcy ludzi.

„Marta w swoim kolejnym świetnym poradniku udowadnia, że zdrowy styl życia to nie projekt «od… do…» ani wyzwanie wymagające życiowej rewolucji. Uświadamia czytelnikowi, że bycie fit jest procesem. Opierając się na licznych własnych doświadczeniach, pomaga zweryfikować wiele fałszywych przekonań na temat aktywności fizycznej i diety. Pokazuje, że bycie w formie nie jest aż takie trudne i zmiany zaczynają się w naszej głowie, a nie ciele. Książka lekka i przyjemna, okraszona pięknymi zdjęciami”.

(Agata Głyda – psycholożka, terapeutka, specjalistka psychodietetyki, autorka książki „Równowaga. Jak ogarnąć dietę i odzyskać spokój”, @psycholog _ na _diecie, psycholognadiecie.pl)

Informacje dodatkowe o Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa:

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2021-10-27
Kategoria: Poradniki

Tagi: fit

Kup książkę Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa

Fit na zawsze. Jak nie zaczynać ciągle od nowa - opinie o książce

Ta książka jest tak samo genialna jak dwie pozostałe. Idealnie układają w głowie z zakresu fit świata.

Motywator. 8 tygodni do bycia fit
Marta Hennig0
Okładka ksiązki - Motywator. 8 tygodni do bycia fit

Jak zmienić tryb życia na zdrowszy i w nim wytrwać? „Motywator” to książka, która jest jednocześnie źródłem wiedzy, wyzwaniem...