Forbidden Desire

Książka autorki serii „Rodzina Santo” i „Zemsta Castillo”!
Zakazany romans z różnicą wieku i motywem hate-love!

Gdy Grigorij Ivanow wpada w kłopoty, postanawia zapewnić młodszej siostrze bezpieczeństwo. Tym sposobem osiemnastoletnia Ellie staje się żoną jednego z najbardziej rozchwytywanych kawalerów w mieście – Artura Williamsa.

Artur wcale nie chciał się żenić. A już na pewno nie z przymusu i w dodatku z młodszą od siebie o trzynaście lat nastolatką. Nie dość, że musi poślubić obcą dziewczynę, to jeszcze będzie odpowiedzialny za jej bezpieczeństwo. Do tego wszystkiego dochodzi zasadażadnego kontaktu fizycznego. Z tym jednak mężczyzna nie będzie miał problemu – w końcu jego przyszła żona jest dla niego zdecydowanie za młoda.

Chcąc nie chcąc, para zaczyna spędzać razem coraz więcej czasu. Zazwyczaj wspólne chwile mijają im na kłótniach, jednak Artur szybko zdaje sobie sprawę z tego, że Ellie to nie dziecko, tylko atrakcyjna młoda kobieta.

Kobieta, której ze względu na różnicę wieku nie powinien pragnąć.

Ale czy na pewno?

Informacje dodatkowe o Forbidden Desire:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-01-18
ISBN: 9788383204222

Kup książkę Forbidden Desire

Forbidden Desire - opinie o książce

Grigorij Ivanow poprzez szemrane interesy sprowadza na siebie poważne kłopoty, musi zniknąć na jakiś czas.

Sprawa nie jest prosta, gdyż Grigorij posiada młodszą siostrę Ellie.

Na nią również nemezis jej brata szykują swoje kły.

By zapewnić siostrze bezpieczeństwo, Grisza postanawia wydać ją za mąż, dobrze słyszycie!

Ellie ma poślubić przyjaciela brata — Artura Williamsa.

Układ Griszy nie odpowiada ani Ellie, bowiem  ma ona zaledwie 18 lat, ani Arturowi, gdyż jest szanowanym i wpływowym człowiek i związek z młodszą od siebie o 13 lat kobietą jest dla niego absurdem.

Według Artura dziewczyna jest jeszcze dzieckiem, ale przyjaciel ma na niego haka i nie może mu odmówić.

Zresztą to tylko chwilowe rozwiązanie, ponieważ gdy tylko sprawa Griszy ucichnie, od wróci po swoją siostrę i załatwi nowej parze rozwód.

Czy Grigorij uratuje swoją małą siostrzyczkę przed niebezpieczeństwem?

Czy między Ellie i Artura zrodzi się jakieś uczucie, czy pozostanie to tylko i wyłącznie układem?

CÓŻ TO BYŁY ZA EMOCJE!

Zakochałam się w tej książce od pierwszej strony, historia jest wprost niesamowita.

Relacja między głównymi bohaterami, doprowadzała mnie momentami do szału.

Było sporo płaczu pozytywnego jak i negatywnego.

Ellie jest chyba najlepszą osobą w książce, jej temperament, siła, ale równocześnie wrażliwość, sprawiły, że od razu ją pokochałam.

Wszyscy bohaterzy w tej książce, są tak dobrze napisani, że pod sam koniec chciało mi się płakać, że to już koniec tej historii.

Przez całą książkę bawiłam się naprawdę dobrze, ale zakończenie?

Tego się nie spodziewałam całkowicie (osoba, która pojawiła się w parku).

Jak już sięgniecie po książkę, to uważajcie, bo ciężko się od niej oderwać!

Zarwałam z nią noc, gdy miałam rano do pracy....ledwo żyłam, ale było warto!

Ocenka: 10/10

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-03-09, Ocena: 5, Przeczytałem,

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, poprzednio czytałam romanse mafijne spod pióra Agnieszki, które bardzo mi się podobały, dlatego jak tylko zobaczylam, że Aga wydaje coś nowego, innego wiedziałam, że będę musiała to przeczytać! W "Forbidden desire" znajdziemy motyw hate - love, aranżowanego małżeństwa i różnicy wieku, które bardzo lubię w książkach. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny co sprawia, że książkę czyta się niezwykle szybko, ja historię Artura i Ellie pochłonęłam w jeden wieczór. Fabuła została w interesujący sposób nakreślona i równie dobrze poprowadzona, a bohaterowie naprawdę świetnie wykreowani! Historia przedstawiona jest z perspektywy obojga postaci, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się borykają, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Oboje od początku zaskarbili sobie moją sympatię i byłam szalenie ciekawa jak autorka poprowadzi ich relację. Potyczki słowne pomiędzy Arturem a Ellie wielokrotnie sprawiały, że na mojej twarzy gościł uśmiech, nie ukrywam, że parę pary zdarzyło mi się nawet jawnie parsknąć śmiechem! Jedno jest pewne, z tymi bohaterami nie na nawet chwili na nudę, a dobry humor wylewa się tutaj praktycznie z każdej przeczytanej strony. Znajdziemy tutaj również trochę pikantnych scen, namiętności i pożądania, które tylko podkręcają atmosferę między bohaterami i wywołują zarówno w nich samych jak i w Czytelniku wiele emocji! Naprawdę miło spędziłam czas z tą książką i czekam na kolejne powieści Agnieszki! Polecam!

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2023-02-20, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Pora na moją opinię na temat kolejnej książki, niezwykłej autorki, która imponująco zadebiutowała w ubiegłym roku serią Zemsta Castillo - Agnieszki Bruckner. Pretendentka do tronu królowej romansów mafijnych, pokazuje nam tym razem swoją twórczość, w nowej odsłonie. “Forbidden desire” to romans z wątkiem różnicy wieku, swego typu zaaranżowanym małżeństwem i malutką szczyptą mafii. Lecz ta mafia tu nie jest najważniejsza. Wszystko kręci się wokół nich - Ellie i Artura.

Ona jest 18 letnią uczennicą, pasjonującą się modą. Marzy o studiach w Mediolanie. Jej przyrodni brat - Grigorij Ivanov, wpadł w tarapaty i by zapewnić jej bezpieczeństwo wpadł na pewien pomysł…

Artur Williams jest właścicielem prestiżowego domu mody. Znany, bogaty, mężczyzna po 30 tce, nie mający czasu na romanse i związki, skupia się na pracy. Od lat przyjaźni się z Ivanowem ale nie spodziewał się, że ten wywinie mu taki numer.

Gdy Grigorij wyskakuje z szantażem, stawiając warunek, że jeśli Artur nie poślubi jego siostry, w mig zszarga mu reputację, aż ciężko mu uwierzyć, że to nie żart. Ale jednak już chwilę później stoi wraz z nastolatką w piżamie, przed urzędnikiem udzielającym im ślubu. Co z tego wyniknie ?

Mamy tu dwójkę wyrazistych i niezwykle upartych, złośliwych i na swój sposób wyrafinowanych bohaterów. Ciężko się oderwać od tej książki, od tej walki jaka szybko zaczyna toczyć się między nimi. Oboje nie lubią ustępować innym , są dumni, kochają stawiać na swoim. Oczywiste jest, że nie będą mieli ze sobą ani lekko ani łatwo. Ale co to znaczy dla nas - czytelników ? To, że świetna zabawa gwarantowana. Jak od pierwszych stron pokochałam tę książkę !

Przyznać muszę, że większą sympatię wzbudziła we mnie Ellie. Już na dywaniku u dyrektora, czytając jak sobie poradziła w dość specyficznej sytuacji, byłam z niej dumna i pokochałam ją jak Evę z “Zemsty kruka”. Na swój sposób te bohaterki są do siebie wg mnie, podobne. Następnie, w starciu z byłą Artura - po prostu byłam gotowa dziewczynę w ramki oprawić. Niesamowita bohaterka, nad wyraz dojrzała na swój wiek. Skromna, empatyczna, troskliwa, a zarazem świadoma własnej wartości, kobiecości i godna przeciwniczka dla takiego Artura…

On często mnie drażnił. Taki Pan i Władca, nie biorący pod uwagę opcji, że to nie on rządzi, że władza nie należy tylko do niego, ktoś inny też może stawiać warunki.

Co oczywiste, ta różnica wieku tworzy swojego rodzaju przepaść pomiędzy nimi ale gdy do gry wkroczą uczucia…Nie ma takiej przeszkody, której by miłość nie pokonała. O ile oczywiście pewien uparciuch, da jej dojść do słowa.

Będzie wesoło. Agnieszka ma talent do bawienia czytelników perypetiami swoich bohaterów. Będzie namiętnie, bo i Artur i Ellie, są świadomi atrakcyjności drugiego z małżonków i nie mogą się sobie oprzeć. Ale też będą chwile wzruszenia, niepewności, napięcia czy wręcz przerażenia. W końcu jak wspomniałam, mamy tu też nieco mafii, która namiesza.

Grigorij chciał zapewnić Ellie bezpieczeństwo, ale czy wziął pod uwagę, że i Artur może mieć wrogów ? Że dla niektórych osób z jego otoczenia, młoda małżonka może być solą w oku ? Ale też wrogowie Grigorija nie spoczną . Jak to wpłynie na naszą parę ?

Fajnie to nasza autorka rozegrała. Dużo się dzieje, ale wiele wątków zaskakuje, wielu zwrotów akcji zupełnie nie przewidziałam i kocham takie momenty zaskoczenia. Ellie ma dużego plusa u mnie za to, że była twarda, nie wpadała w panikę, taka kobietka z jajami, jak lubię. I umiejętnie wodziła za nos w pewnym momencie męża. Godny przeciwnik mu się trafił, nie ma co 😀

Szczerze powiem, że aż mi żal, że to nie seria tylko jednotomówka. To jedna z tych książek, których nie chce się kończyć i nazbyt szybko człowiek zżyje się z bohaterami, a później trudno się z nimi pożegnać. Ale jestem pod wrażeniem, bo widać, że nie tylko książki typowo mafijne, spod pióra Agnieszki, wywołują efekt wow. Bardzo mi się to podobało i chętnie sięgnę po kolejną książkę tego typu od naszej autorki. Jak na razie to zapowiada się trzeci tom Zemsty Castillo. Co dalej, zobaczymy ale niewątpliwie długo czekać na kolejną książkę nie będziemy. A ja niezależnie czy to mafia czy też nie, żadnej książki od tej autorki, nie pominę, bo warto przeżywać te emocjonujące historie jakie tworzy.

Bardzo dziękuję za egzemplarz do recenzji zarówno autorce jak i Wydawnictwu Niezwykłe i gorąco polecam Wam jej twórczość. Nie rozczaruje - to więcej niż pewne.

(...) miłość i sraczka przychodzą znienacka(...)

Elli przez ciemne interesy swojego brat bierze przymusowy ślub z Arturem Williamsem bogatym i najbardziej rozchwytywanym kawalerem. Różni ich wiele ale dla Artura największą przeszkodą jest młody wiek swojej żony, jest młodsza o 13 lat. Najpierw zamieszkują w osobnych mieszkaniach ale kiedy informacja o ich ślubie wycieka do mediów Artur przenosi swoją żonę do swojego apartamentu.
Eli zaczyna wkraczać w życie prywatne swojego męża, poznaje jego rodziców, bywa z nim na gali a nawet ma staż u niego firmie pod nadzorem projektantów uczy się fachu który jest jej marzeniem. Jednak jej mąż ma ją chronić ale czy da radę? Jakie zagrożenie na nią czeka i z której strony uderzy niebezpieczeństwo?

Forbidden Desire książka, którą szybko się czyta ale też szybko się o niej zapomina. Dla mnie dobry romans ma albo dobrą historię albo dobre emocje. W tej książce nie znalazłam prawie nic... Historia wieje nudą. W świat dojrzałego, bogatego faceta wkracza młoda żona i temat powinien być ciekawy ale jak dla mnie nic konstruktywnego autorka nie zbudowała. Dla Artura to ciągłe rozmyślanie nad różnicą wieku, nie było akcji, nie było emocji, tak jakość płynnie to wszystko się ułożyło. Choć Ellie jest chaosem w życiu poukładanego pracoholika to jednak nie widać tu większych zgrzytów czy problemów. Jak dla mnie postać męska jest zbyt delikatna, łagodna, zbyt piękna aby była prawdziwa . Jednak historia ma swoje mocne momenty ale kiedy ja do nich dotarłam to po pierwsze byłam wynudzona a po drugie za szybko i ładnie zostały "rozpisane".
Emocje powinny być wielkie a ja ich nie wyczuwałam. I choć były jakieś delikatne pazurki to szybko zostały zeszlifowane. Wg mnie w książce panuje zbyt długo stagnacja, dlatego jak już dotrzemy do jakiejś akcji zostaniemy wynudzeni.

Forbidden Desire to książka, która dla mnie jest przeciętna i raczej do szybkie zapomnienia.

,,Forbidden Desire" to książka, która zaskoczyła mnie swoją lekkością! Motyw aranżowanego małżeństwa niby nic nowego, a jednak! W tej powieści zachwyca dokładnie wszystko!

Ellie osiemnastoletnia dziewczyna, która została postawiona pod ścianą, bez możliwości wyboru. Zadziorna i bardzo pewna siebie, trafiła na godnego przeciwnika -Artura, dojrzałego biznesmena, którego myśli były dalekie od małżeństwa, a już na pewno nie z trzynaście lat młodszą partnerką!

Czy młodziutka Ellie poskromi biznesmena? Czy tych dwoje mimo dużej różnych wieku, dojdzie do porozumienia? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie zajrzyjcie do książki, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

,,Forbidden Desire" to książka, którą pochłonęłam dosłownie w kilka godzin! W tej historii dostałam to, co uwielbiam! Relacja hate - love, która jest bardzo wyraźna między tą dwójką! Różnice wieku, gdzie tak naprawdę w trakcie czytania podsycła ona napięcie i romans, który jest na najwyższym poziomie! Ellie to postać bardzo wyraźna, zadziorna i pyskata, czym sprawia, że jej się zwyczajnie nie da nie lubić! Artur to mężczyzna z zasadami! W tej postaci jest dosłownie wszystko, co przyciąga! Zdecydowanie to on miał największy dylemat, lecz wiadomo, że bardzo często serce nie współgra z rozumem.

Relacja głównych bohaterów to Twist emocji, mamy dobrą dawkę humor, zawiłą walkę, lecz również dojrzałość, która w kryzysowych sytuacjach jest aktywowana!

Zapewne będzie to zadziwiające, ale takiej historii to się nie spodziewałam, ze strony autorki! Przyzwyczaiła nas do świata, w którym rządzi mafia, natomiast tutaj w "Forbidden Desire" znajdziecie nową odsłonę! Uważam, że ta historia wbiła się idealnie w pasujący trend, gdzie różnica wieku między bohaterami przoduje i zrobiła to z taką klasą, że opadła mi szczęka!!!! Potrzebuje więcej tego typu historii, napisanych właśnie w taki sposób!

,,Forbidden Desire" przeżywa się z bohaterami, czytelnik wtapia się w historię, angażując się w nią całkowicie! Uwielbiam i polecam!!!!

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-01-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

Lubicie duża różnice pomiędzy bohaterami?Ja bardzo!!!I właśnie taki wątek znajdziecie w tej książce.
Bohaterowie są pewnymi siebie osobami znającymi swoją wartość i nie potrafiącymi prosić o cokolwiek.Przez to robi się ciekawiej i zabawnie.Przez ich charakter niektóre wydarzenia dostarczają uśmiechu na twarzy-rozluźniając atmosferę wokół nich.Ich relacja jest niezwykła i szalona.Potrafią sprawić,że pokochacie ich od pierwszego spotkania.Działają na siebie jak magnesy,raz przyciągają się a za chwile odpychają.
Wspólne pasje Artura i Elle powodują,że fabuła nabiera kolorów łącząc sie w jedna całość.Chciałam wiedzieć o tym jak najwiecej,ponieważ ten temat jest mi bliski.

Autorka nie ogranicza się tylko do relacji głównych bohaterów.Rozszerza fabule o szemrane interesa brata Elle i związane z tym niebezpieczeństwo.Odkrycie całej prawdy jest zaskakujące.

Pochłonęłam lekturę w jeden wieczór.Ciężko byłoby ją odłożyć,gdyż panujące w niej emocje sprawiają,że chciałam wiecej i więcej….
Bardzo żałuje,że to jednotomowka.Z taką niesamowita historia mogłabym spędzić zdecydowanie dłużej czas.Dlatego koniecznie powinniście sięgnąć po ta książkę.Za niepozorna okładka skrywają się niezapomniani bohaterowie.Polecam

Recenzja booktour

[...] A gdy już trafi Cię strzała Amora, nie panikuj, ale też nie myśl, że to koniec drogi, ponieważ mogę Cię zapewnić iż pojawią się wzloty i upadki. Będą chwile smutku i radości. Na zmianę będziesz wylewać łzy szczęścia i żalu...
Jednak prawdziwa miłość przetrwa wszystko.
Prawdziwa miłość jest warta wszystkiego[...]

Piękne, prawdziwe i warte zapamiętania słowa od autorki. Bo prawdziwa miłość może pojawić się tak po prostu, z niewiadomego powodu i z niewiadomego kierunku. Nieważne czy jesteś stary czy młody, piękny czy brzydki, gruby czy chudy, miłość trafia się każdemu, ale czy każdy potrafi to docenić?

Tak jak w tej pięknej historii. Historii o miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. O zakazanej miłości. On starszy wręcz mógłby być jej ojcem, ona bardzo młoda, mogłaby być jego córką. Jedno zdarzenie, jedna obietnica powoduje lawinę zdarzeń, w których w tych dwoje trafiają strzały Amora. Ale czy przeszłość i zazdrosny przyjaciel pozwolą? Czas się przekonać.

,,Forbidden Desire" kolejna cudowna i wciągająca historia do samego końca. Przyprawiająca nie raz o zawał serca, drżenie rąk, przyspieszony oddech, ciarki na całym ciele. Nie jesteś w stanie przerwać czytanie, bo po prostu nie możesz, a może nie chcesz, bo dwójka bohaterów jest tak urocza, że po prostu chcesz się dowiedzieć co się dzieje na następnych stronach. Bywały momenty, że rwałam włosy z głowy i wręcz miałam ochotę pozabijać bohaterów. Pod koniec zbierałam szczękę z podłogi. A jak przeczytałam chwytające za serce słowa autorki to normalnie się popłakałam.

Polecam wszystkie książki od Agi;) pisze znakomicie. Jej pióro jest idealne i jej historie wciągają do samego końca.

Zanim sięgnęłam po książkę "Forbidden desire" nie miałam styczności z twórczością Agnieszki Brückner, dlatego nie bardzo wiedziałam, czego mogę się po tej publikacji spodziewać. Jej książka zrobiła na mnie dobre pierwsze wrażenie, zachwycając mnie swoją okładką i opisem, jednak po ostatnich doświadczeniach z inną książką tego wydawnictwa miałam pewne opory przed jej przeczytaniem.

Czy były one uzasadnione? Zdecydowanie nie!

"Forbidden desire" to ciekawy romans, który wciągnął mnie już od pierwszych stron. Książka zawiera dwa motywy, które lubię (hate-love, aranżowanego małżeństwa i różnicy wieku między bohaterami), dlatego czytało mi się ją z wielką przyjemnością. Główni bohaterowie urzekli mnie i nie raz rozbawiali do łez. Uważam, że zostali wykreowani w interesujący i wiarygodny sposób. A ich słowne potyczki były zabawne i w połączeniu ze scenami erotycznymi tworzyły spójną całość.

A kim są bohaterowie powieści?

Ellie to osiemnastoletnia dziewczyna, która mimo młodego wieku zdecydowanie wie, czego pragnie od życia. Dziewczyna jest jedną z tych charakternych osób, które nie pozwalają się lekceważyć, oszukiwać oraz wtrącać się innym osobom w ich życie.

Natomiast Arthur to trzydziestojednoletni biznesmen, prowadzący dom mody, który jest uznawany za najbardziej pożądanego kawalera w Nowym Jorku. Mężczyzna jest bardzo oddany swojej pracy, której poświęca każdą chwilę swojego życia. Jego poukładane i z pozoru szczęśliwe życie zostaje zakłócone, gdy mężczyzna zostaje zmuszony do wyświadczenia przysługi swojemu wieloletniemu kontrahentowi -- Griszy.

Grigorij jest bratem Ellie, który zmusza Artura do fikcyjnego ślubu ze swoją siostrą, by zapewnić jej w ten sposób bezpieczeństwo na czas, który będzie musiał spędzić z dala od niej. Zarówno Artur, jak i Ellie nie są zadowoleni z zaistniałej sytuacji, jednak w ostatecznym rozrachunku zgadzają się na ślub.

Ich małżeństwo miało istnieć tylko na papierze, jednak czy małżonkom udało się trzymać z daleka od siebie i nie pozwolić na to by połączyło ich coś więcej niż tylko układ? Tego dowiecie się, sięgając po książkę autorstwa Agnieszki Brückner.

Tak, jak już wspominałam "Forbidden desire" to pierwsza książka autorki, którą miałam okazję przeczytać, ale sądzę, że również nie ostatnia. Bardzo spodobał mi się jej styl pisania i lekkość pióra. Historia jest prowadzona z dwóch perspektyw, co pozwala czytelnikowi lepiej zorientować się w emocjach, które towarzyszą Ellie i Arturowi. Dlatego, jeżeli tak jak ja lubicie motywy występujące w tej historii, koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Agnieszki Brückner.

Avatar użytkownika - BookCoffeeCake
BookCoffeeCake
Przeczytane:2023-02-05, Ocena: 6, Przeczytałem,
Jeśli na tapetę zostaje rzucony motyw hate - love, różnica wieku oraz zakazane uczucie to wiedz, że nie będzie nudno. Agnieszka Brückner historią "Forbidden desire" pokazuje nam się z zupełnie  innej strony. Przedstawia nam losy 31- letniego Artura Williamsa - szanowanego biznesmena  i pożądanego kawalera oraz 18 - letniej Ellie Ivanow - dziewczyny inteligentnej, zaradnej, pięknej i wyszczekanej. Aby zapewnić dziewczynie bezpieczeństwo jej brat zmusza Artura aby ten poślubił jego siostrę. Przyparty do muru mężczyzna nie może odmówić, mimo, iż małżeństwo z dziewczyną młodszą o trzynaście lat mu się nie uśmiecha. Przecież nikt nie chce "dzieciaka" za żonę. Szybko jednak przekonuje się, że jego założenia na temat dziewczyny były mylne. Ellie nie jest młodziutką dziewczynką, tylko piękną młodą kobietą, w której ciężko jest widzieć dziecko.

Petarda! Ta historia to czysty obłęd! Gdyby każda przeczytana przeze mnie książka była tak dobrze napisana - życie byłoby piękniejsze. Autorka tą książką idealnie wpasowała się w moje gusta czytelnicze. Nie dość, że stworzyła oryginalną historię, przepełnioną namiętnością, humorem oraz nutką niebezpieczeństwa  to również zaprezentowała nam ciekawe charaktery, które zostały do siebie idealnie dopasowane, mimo, iż były swoimi przeciwnościami.

Ellie wraz ze swoim uporem, zadziornością  i ciętym językiem skradła całe show. Jej postać wprowadziła bardzo lekki klimat, który tak bardzo cenię sobie w książkach.  Jest bardzo subtelną postacią, jednak kiedy trzeba potrafi pokazać pazurki. Artur miał małego diabełka do poskromienia, choć nie mówię, że sam nie był takim diabełkiem dla niej. Zawziętością i uporem dorównywał dziewczynie i to połączenie jest nie tylko wybuchowe, a również hipnotyzujące. Przykuwają uwagę i przysparzają czytelnika o nie jedno szybsze bicie serca przez rollercoaster uczuć i emocji którym nas raczą.    I to właśnie uczucia i emocje są największym atutem tej historii. Było zarówno romantycznie jak i dramatycznie. Bohaterowie przyciągają się i odpychają, jak przystało na dobry wątek hate - love.
Relacja Artura i Ellie jest naprawdę ciekawie rozbudowana i pojawia się wiele wątków przy których nie można się nudzić.
Fabuła choć mogła się wydawać, że będzie przewidywalna wcale taka nie byłam. Świetnie bawiłam się podczas czytania tej historii, gdyż autorka przez cały czas miała dla nas fajne smaczki, cięte riposty i pożądanie, które aż kipiało od bohaterów. Wiele momentów w tej historii mnie zaskoczyło, wiele rzeczy było dla mnie niespodzianką i wiele rzeczy podczas czytania sprawiło mi ogromną przyjemność.
Prawda jest taka, że przeczytałam tą historię w jeden wieczór. Nie mogłam się od niej oderwać. Kupił mnie klimat tej książki i ci bohaterowie. Różnica wieku i zakazane uczucie w tej historii zostały idealnie przedstawienie. Autorka dopracowała ta historię w każdym najmniejszym szczególe. Uważam, że tutaj wszystko zagrało idealnie. Ja się dobrze bawiłam podczas czytania i wiem, że mogę polecić ten tytuł z całego serca.
Na zakończenie zostawię wam mój ulubiony cytat, który strasznie mi się spodobał względem jego kontekstu i momentu w którym byli nasi bohaterowie.
"Cholera, ciągnie mnie do tego faceta jak niedźwiadka do miodu. I tak, jak ten miś nie zwracam uwagi na konsekwencje, jakie mogą się pojawić, gdy zbliżę się do niego za blisko."

Zemsta Kruka
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Zemsta Kruka

Eva Casco nie jest typową księżniczką mafijną, która żyje w złotej klatce i czeka na aranżowane małżeństwo. Dziewczyna jest bękartem. Co prawda ojciec...

Podwójny blef
Agnieszka Brückner0
Okładka ksiązki - Podwójny blef

Siedemnastoletnia Chloe Blue, aby odciąć się od traumatycznych wydarzeń, przeprowadza się do ojca mieszkającego w Morro Bay, gdzie ma skończyć liceum....