Podręcznik składa się z dwóch części. Część pierwsza zawiera treści dotyczące dwóch modułów: planowanie działalności gospodarczej oraz zarządzanie przedsiębiorstwem. Konstrukcja podręcznika została tak zaplanowana, że uczeń znajdzie w nim nie tylko treści kształcenia, ale również propozycje ćwiczeń ułatwiających rozumienie nowych zagadnień i wspomagających kształtowanie podstawowych umiejętności, zadania sprawdzające oraz szereg innych wskazówek do pracy indywidualnej i zespołowej.

Informacje dodatkowe o Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej, część 1. Podręcznik dla liceum profilowanego o profilu ekonomic:

Wydawnictwo: Rea
Data wydania: b.d
Kategoria: Informatyczne

Kup książkę Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej, część 1. Podręcznik dla liceum profilowanego o profilu ekonomic

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej, część 1. Podręcznik dla liceum profilowanego o profilu ekonomic - opinie o książce

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;