Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc

"Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc" to najnowsza książka Renaty Piątkowskiej, która opowiada o przygodach Gangu Swojaków, który ma misję pomocy zwierzętom, zwłaszcza tym, które są pod ochroną. To radosna i lekka opowieść dla najmłodszych z ekologicznym przesłaniem w tle.

Informacje dodatkowe o Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-08-26
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
Ilustracje:Wojciech Stachura

Kup książkę Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc

Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc - opinie o książce

Daję takie 4,5 kolejna z serii książka z Biedronki. Tym razem bohaterami są zwierzęta mieszkające w Polsce. Ładne ilustracje, dobrze się czyta.

Mamy każdą książkę która wychodzi w ramach akcji pluszakowej w Biedronce. Zawsze chętnie kupujemy książki bo książek nigdy za wiele.

Córka uwielbia czytanie tak więc poznaliśmy losy Swojaków z Ekozakątka i świetnie się przy tym bawiliśmy. Z tej książki dzieci mogą się dowiedzieć czegoś nie wolno robić i jak należy dbać o naszą planetę czyli o nasze wspólne dobro.

Córka podczas czytania sama zwracała uwagę że niewolno postępować w ten sposób i zna zasady ekologii co bardzo mnie cieszy. Jest to książka z przesłaniem dla dzieci że to od nas zależy na jakim świecie będziemy żyć w przyszłości

Avatar użytkownika - nataliastragowska
nataliastragowska
Przeczytane:2021-09-13, Ocena: 4, Przeczytałam,

Tym razem recenzja kolejnej książki dla dzieci. Tym razem autorka zabiera nas w podróż w pobliże morza, gdzie mieszka morświn i meduza. Dodatkowo poznajemy też żółwia, raka, wiewiórkę, żubra, jeża, sowę, wilka, rysia, bociana, żabę a nawet pajączka czy muchę. ;)Wiele zwierzątek, które trzymają się razem i przyjaźnią się ze sobą wzajemnie. Zawsze chętne do wzajemnej pomocy i wsparcia. Zwierzaczki pokazują nam, jak ważna jest przyjaźń oraz wsparcie i wzajemna pomoc. Nawet zwykłe przytulenie jak ukazuje jeden z rozdziałów, może poprawić podły nastrój i wywołać uśmiech na twarzy. ;) książeczka pokazuje też, jak ważna jest rozmowa. Aby nie skreślać nikogo po wyglądzie bo można się pomylić. Jak się okazuje, nie taki diabeł straszny jak go malują ;) kolejna bajeczka z morałem i przesłaniem. Przepiękne ilustracje i nie za długie rozdziały sprawiają, że lekturę czyta się szybko i przyjemnie. ;) mam jednak pewien niedosyt co do tej książeczki, bo chyba spodziewałam się jednak troszkę czegoś innego. ;( Z tymi podróżami też tak chyba nie do końca. :/ Jednak myślę, że mogę polecić tę publikację dla waszych pociech ;) ja przyznaję ???????/10 ;)

Nie ma nudnych dni. Audiobook
Renata Piątkowska0
Okładka ksiązki - Nie ma nudnych dni. Audiobook

Mogłoby się wydawać, że życie ucznia trzeciej klasy poza porą wakacji nie jest specjalnie ekscytujące. A tymczasem Maćkowi każdy dzień przynosi nowe przygody...

Najwierniejsi przyjaciele. Niezwykłe psie historie
Renata Piątkowska0
Okładka ksiązki - Najwierniejsi przyjaciele. Niezwykłe psie historie

Niekiedy słyszymy historie o psach, które dokonały czegoś niezwykłego - uratowały człowieka, pomogły mu wyzdrowieć lub nie mogły się z nim rozstać...