reklama

Gdzie byłaś?

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2020-09-04
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-66332-27-0
Liczba stron: 288

Ocena: 0 (0 głosów)

Lubiana piosenkarka u szczytu kariery przechodzi załamanie i ukrywa się przed fanami na odludziu. Wybiera miejsce, które w magiczny sposób połączy ją z przeszłością.

Talent okazał się dziedzicznym darem: jej ojciec i babka też byli związani z estradą. I chociaż matka – ceniony naukowiec – pragnęła ustrzec ją przed taką karierą, Anna podąża za przeznaczeniem.

Rozczarowana i wypalona ucieka od środowiska. Traci swoje dotychczasowe tak upragnione życie. Ale coś odnajduje i coś zyskuje. Czy powrót na scenę w nowych okolicznościach okaże się możliwy?

Które życie jest prawdziwe – estradowe w blasku fleszy czy w zaciszu odnalezionej przeszłości?

Tagi: obyczajowe

Kup książkę Gdzie byłaś?

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Polecana recenzja

Avatar użytkownika - mirekka
mirekka
Przeczytane:,
Sława, błysk fleszy i paparazzi potrafią zniszczyć marzenia wielu gwiazd estrady, dopiero wspinających się po szczeblach kariery. Wszystko, co obiecywał świat, okazuje się wtedy nie mieć żadnej wartości, a jedynym sposobem na to, by odnaleźć siebie, jest ucieczka. Eliza M. Domagała na stronach książki Gdzie byłaś? kreśli szczegółowy portret młodej piosenkarki, która niespodziewanie kończy karierę, a zaszywszy się na niewielkiej wsi, odkrywa rodzinne tajemnice. Ania to trzydziestoparoletnia kobieta, przed kilkoma miesiącami gwiazda sceny, popularna i uwielbiana przez rzesze fanów piosenkarka. Na skutek wydarzeń, o których czytelnik dowiadywać się będzie stopniowo, niespiesznie, Ania ucieka ze świata wielkiej muzyki. Zamieszkuje w małym domku blisko jeziora, nosi perukę, nie nawiązuje żadnych znajomości. Ukrywa się. Łapie oddech. Czeka na to, co przyniesie los. Ten zaś zaskakuje ją, gdy pewnego dnia podczas spaceru znajduje przy brzegu łódkę, w której siedzi pies i pilnuje bagażu – torby z damskimi rzeczami. Bardzo niechętnie Ania zgłasza znalezisko policji i tym samym zdradza swoją tożsamość. Kobieta przestaje być bezimienna. Lokalni reporterzy wietrzą sensację i próbują dowiedzieć się wszystkiego o piosenkarce i jej niespodziewanej decyzji o zakończeniu kariery. W tle zaś jest tajemnica łódki i zaginionej pasażerki. Gdzie byłaś? to powieść, której ...
(czytaj dalej)

Opinie o książce - Gdzie byłaś?

Inne książki autora
Brakujące ogniwo
Eliza M. Domagała 0
Okładka ksiązki - Brakujące ogniwo

Weronika nie planowała tego wyjazdu. Ale, zaniepokojona nagłym i tajemniczym zniknięciem ojca, wymusza na szefowej urlop i leci na Rodos. Wie tylko, że...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Na tej samej ziemi
Katarzyna Kielecka;
Na tej samej ziemi
Usta mordercy
Artur Kawka, Monika Wysocka
Usta mordercy
Cyrkówka Marianna
Anna Fryczkowska;
Cyrkówka Marianna
Na Podlasiu. Antonia
Agnieszka Panasiuk;
Na Podlasiu. Antonia
Spowiedź doktora Mengele
Christopher Macht
Spowiedź doktora Mengele
Nawiść
Autor Nieznany (I)
Nawiść
Pieśni Zaginionego Kontynentu
Przemysław Hytroś
Pieśni Zaginionego Kontynentu
Pokaż wszystkie recenzje