Geniusze fantastyki

„Geniusze fantastyki” zabiorą cię na wyprawę do fantastycznych światów, gdzie rządzi magia, nauka lub wiara; gdzie niemożliwe walczy o prymat z możliwym, a wyobraźnia jest najpotężniejszą siłą we wszechświecie.

Nie ma znaczenia, czy po zamknięciu oczu podróżujesz po fantastycznych krainach, przedzierasz się przez postapokaliptyczne pustkowia, badasz nawiedzone miejsca czy mkniesz przez kosmiczną otchłań – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

W twoje ręce oddajemy obszerny zbiór opowiadań autorów związanych lub zaprzyjaźnionych z wydawnictwem Genius Creations. Ta ponad 1000-stronicowa antologia to ich prezent dla ciebie i dla nas z okazji drugiego roku działalności wydawnictwa.

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do świata „Geniuszy fantastyki”!

Informacje dodatkowe o Geniusze fantastyki:

Wydawnictwo: Genius Creations
Data wydania: 2016-02-28
ISBN: 978-83-7995-057-7

Kup książkę Geniusze fantastyki

Geniusze fantastyki - opinie o książce

Nie jestem wielbicielką fantastyki ale uporałam się z tą pozycją. Co prawda czytanie zajęło mi chyba z miesiąc, ale nie dało się czytać więcej niż dwa opowiadania dziennie. Ponad sześćdziesiąt opowiadań, ponad dwudziestu autorów. Niektóre mi się nawet podobały, inne niestety nie były i takie, których nie rozumiałam. Myślę, że " Geniusze fantastyki" są gratką, ale tylko dla wielbicieli tego gatunku.

Avatar użytkownika - marysilver
marysilver
Przeczytane:2017-05-28, Ocena: 4, Przeczytałam, Przeczytam 52 książki w 2017 r.,
Stare dobre czasy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki -  Stare dobre czasy

Zamieszczone w tym tomie opowiadania ze "złotej ery" science fiction nie tylko tworzą solidny fundament fantastyki takiej, jaką znamy dzisiaj - poszukującej...

Zwierzeta Tatr
praca zbiorowa 0
Okładka ksiązki - Zwierzeta Tatr

Książeczka zawiera 3 teksty - opowiastkę o misiach, świstakach i kozicach - z kolorowymi, sugestywnymi ilustracjami...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;