Giełda. Skuteczne strategie nie tylko dla początkujących

Droga do finansowego zwycięstwa

Skoro sięgasz po tę książkę, przypuszczalnie masz pewien kapitał, który chcesz zainwestować na giełdzie. Masz też chęci, determinację i podstawowe informacje o tym, jak działa giełda i co trzeba zrobić, by stać się giełdowym graczem... A wiesz, czym różni się zwycięski inwestor od inwestora zwyciężonego? Otóż ten pierwszy, zanim zaczął zarabiać, poznał i wybrał odpowiednią dla siebie strategię inwestycyjną. Książkę Giełda. Skuteczne strategie nie tylko dla początkujących możemy nazwać podręcznikiem zwycięzcy. Zawiera ona opisy najpopularniejszych strategii i technik inwestycyjnych. Wyjaśnia, jak one działają i czy rzeczywiście działają. W dodatku napisana jest przystępnym językiem, tak by lektura nie tylko Ci się przydała, lecz także była przyjemna.

Czytaj zatem i dowiedz się, czy:

opłaca się słuchać ekspertów; trend jest twoim przyjacielem; tania spółka oznacza okazję; warto szukać nowego Microsoftu; dobra spółka równa się dobrej inwestycji; istnieją metody przewidywania rynku; większość ma rację; można inwestować bez inwestowania.

Adam Zaremba - ekonomista, komentator rynków giełdowych i doradca inwestycyjny w renomowanych instytucjach finansowych. Doktor nauk ekonomicznych, który wykształcenie w dziedzinie finansów zdobywał między innymi na uczelniach w Europie, USA i Chinach. Autor książek o inwestowaniu, a także licznych publikacji na temat rynku finansowego. Jest samodzielnym inwestorem giełdowym z wieloletnim doświadczeniem.

Patroni medialni:

Informacje dodatkowe o Giełda. Skuteczne strategie nie tylko dla początkujących:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2013-10-21
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Giełda. Skuteczne strategie nie tylko dla początkujących

Giełda. Skuteczne strategie nie tylko dla początkujących - opinie o książce

Adam Zaremba0
Okładka ksiązki - Jak zarabiać na surowcach? Inwestycje na rynkach towarowych w czasach finansjalizacji

Inwestycja jak złoto Ostatnie lata cechuje ogromny wzrost ilości i wysokości inwestycji na rynkach surowcowych. Według danych Banku Rozrachunków...

Produkty strukturyzowane - inwestycje nowych czasów
Adam Zaremba0
Okładka ksiązki - Produkty strukturyzowane - inwestycje nowych czasów

Finansowy złoty środek Produkty strukturyzowane i ich możliwości Budowa i mechanizm działania Nowy rynek produktów hybrydowych w Polsce Struktura...