Gorący lód. 29 poważnych i niepoważnych opowiadań o miłości niemiłości

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: b.d

Opowiadania będące świadectwem naszego czasu, lustrem które nie tylko przechadza się po gościńcu, ale też zagląda do naszych sypialni.

To debiut prozatorski Tomasza Jastruna. Wszystkie opowiadania skupione są wokół erotyki, lub erotyka i seks grają w nich ważną rolę. Poeta wędruje czasami w przeszłość, w "czarno białe" lata 60 - te, które nagle mienią się wieloma kolorami. Oglądamy świat od strony mężczyzny, ale czasami narratorem jest kobieta. Temperament autora, jego bezwzględność w opisie ludzi i zdarzeń, ale też życzliwa ironia, nawet czułość powoduje, że tytułowy lód bywa gorący. Można powiedzieć, tylko 29 opowiadań, a tak wiele kolorów i zdarzeń!mm

Kup książkę Gorący lód. 29 poważnych i niepoważnych opowiadań o miłości niemiłości

Opinie o książce - Gorący lód. 29 poważnych i niepoważnych opowiadań o miłości niemiłości

Opiłki i okruszki
Tomasz Jastrun0
Okładka ksiązki - Opiłki i okruszki

Opiłki i okruszki wspomnień często są małe i pozornie nieistotne, a jednak zapamiętane, więc ważne. Ta książka to luźny katalog wspomnień, każdy rozdział...

Tylko czułość idzie do nieba
Tomasz Jastrun0
Okładka ksiązki - Tylko czułość idzie do nieba

Tomik najnowszych wierszy poety, prozaika, eseisty, krytyka. Ich głównym motywem jest czułość - najważniejsza zdaniem autora wartość w naszym świecie...