reklama

Gotowi na wszystko

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020-09-02
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788366570177
Liczba stron: 368
Język oryginału: polski

Tom 3 cyklu Tak smakuje miłość

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Jak zostać celebrytką? Mówią, że dla chcącego nic trudnego. Wystarczy dostać się do telewizji!

 

Paula marzy, by ktoś odmienił jej życie dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Choć jest zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa, nieustannie marzy o sławie. Popularni ludzie wiodą przecież takie wygodne życie, prawda?

Dziewczyna postanawia zgłosić się do nowego reality show, a do realizacji swojego szalonego pomysłu potrzebuje jedynie… partnera! Casting otwarty jest dla par, więc zaradna singielka namawia do udziału przyjaciela ze szkolnych lat. Jeśli zwyciężą w finale, podzielą się główną nagrodą według potrzeb: Paula zdobędzie popularność, a Marcel – pieniądze na wymarzony ślub. Tylko że ślub jak z bajki jest marzeniem jego narzeczonej… Ukochana o niczym nie wie, natomiast chłopak jest przekonany, że będzie wniebowzięta, gdy uda mu się zdobyć pieniądze. Miłość przecież wszystko wybaczy.

 

Czy sława i popularność warte są każdej ceny? Agata Przybyłek udowadnia, że mają tyle samo blasków, co cieni. I że najważniejsza w życiu jest – po prostu – miłość. Jesteście gotowi, by o nią zawalczyć?

Tagi:

Kup książkę Gotowi na wszystko

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Gotowi na wszystko

„Gotowi na wszystko” to już trzeci tom cyklu i muszę przyznać, że dla mnie okazał się najlepszy. Nawet mimo swojej wielkiej przewidywalności niczego mu nie brakuje, byśmy zatopili się w lekturze i do samego końca cieszyli się nią nie mogąc się oderwać.
Bardzo podobała mi się każda minuta tej historii, postać Pauli jest z pewnością wykreowana w taki sposób, by zapadała czytelnikowi w pamięć, ale i Marcelowi niczego nie brakuje, jest równie ujmujący. Rozwój relacji między nimi wydawał się taki naturalny i prawdziwy, zwłaszcza biorąc pod uwagę sytuację w jakiej się znajdywali. Bywały chwile, gdy nie mogłam przestać śmiać się ze wszystkich jawnie przezabawnych części, a także uśmiechać i cieszyć w tych delikatnych i subtelnych chwilach sprytnie umieszczonych w całej książce.

„Gotowi na wszystko” to doskonałe lekarstwo na chaos w świecie zewnętrznym, ale także przyjemna historia o dążeniu do realizacji własnych marzeń, o tym, co tak naprawdę liczy się w życiu i o miłości, która czasami w naszym życiu pojawia się zupełnie niespodziewanie. To idealne dopełnienie serii, do której z pewnością w przyszłości wrócę. Polecam!

Link do opinii
Inne książki autora
Nie zmienił się tylko blond
Agata Przybyłek0
Okładka ksiązki - Nie zmienił się tylko blond

Iwonka ma męża, czwórkę dzieci i sielankowe życie. Mąż ma sklep z bielizną i biuściastą kochankę Adelę. Iwonka dowiaduje się, że w wieku 37 lat...

W promieniach szczęścia
Agata Przybyłek0
Okładka ksiązki - W promieniach szczęścia

Chwytająca za serce opowieść o poświęceniu, prawdziwej miłości i szczęściu. I o tym, że czasem rezygnując z siebie można zyskać najwięcej. Kiedy Łucja...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Dziecko września
Marek Harny
Dziecko września
Pokaż wszystkie recenzje