Gotowi na wszystko

Tom 3 cyklu Tak smakuje miłość

Jak zostać celebrytką? Mówią, że dla chcącego nic trudnego. Wystarczy dostać się do telewizji!

Paula marzy, by ktoś odmienił jej życie dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Choć jest zwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa, nieustannie marzy o sławie. Popularni ludzie wiodą przecież takie wygodne życie, prawda?

Dziewczyna postanawia zgłosić się do nowego reality show, a do realizacji swojego szalonego pomysłu potrzebuje jedynie… partnera! Casting otwarty jest dla par, więc zaradna singielka namawia do udziału przyjaciela ze szkolnych lat. Jeśli zwyciężą w finale, podzielą się główną nagrodą według potrzeb: Paula zdobędzie popularność, a Marcel – pieniądze na wymarzony ślub. Tylko że ślub jak z bajki jest marzeniem jego narzeczonej… Ukochana o niczym nie wie, natomiast chłopak jest przekonany, że będzie wniebowzięta, gdy uda mu się zdobyć pieniądze. Miłość przecież wszystko wybaczy.

Czy sława i popularność warte są każdej ceny? Agata Przybyłek udowadnia, że mają tyle samo blasków, co cieni. I że najważniejsza w życiu jest – po prostu – miłość. Jesteście gotowi, by o nią zawalczyć?

Informacje dodatkowe o Gotowi na wszystko:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020-09-02

Kup książkę Gotowi na wszystko

Gotowi na wszystko - opinie o książce

Avatar użytkownika - emtezetka75
emtezetka75
Przeczytane:2023-08-06, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 książek 2023,

Bohaterką tej książki jest Paula - siostra Julii. Chciałaby być sławna i rozpoznawalna. Bierze udział w nowym reality  show. Do udziału w castingu dla par namawia swojego przyjaciela.Chłopak jest zaręczony.Co z tego wyniknie? Czy Pauli uda się odnieść sukces?I czy trzeba szukać szczęścia daleko jak mamy je tuż obok? Miła przyjemna lektura.   Chcecie wiedzieć jak zakończy się historia? Koniecznie przeczytajcie.

Avatar użytkownika - Stenka
Stenka
Przeczytane:2022-02-06, Ocena: 3, Przeczytałam, wyzwania czytelnicze 2022,

Trzeci tom cyklu "Tak smakuje miłość." Czytałam poprzednie, ale to nie jest konieczne. Głównymi bohaterami jest Paula i Marcel, którzy biorą udzieł w reality-show. Lekka, zabawna powieść, ale miejscami nudna. Fabuła mało prawdopodobna i przewidywalna, dialogi ciągnące się długo na mało ważny temat. Dużo blędów, np. na str. 212-213 pomylone imiona, zamiast Paula jest Julia - "Marcel z Julią przejrzeli kart dań." Liczyłam na więcej.

Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko
Przeczytane:2021-06-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 2021,
Festiwal Lodowych Serc
Agata Przybyłek0
Okładka ksiązki - Festiwal Lodowych Serc

Zajrzyj za kulisy najbardziej mroźnego festiwalu.Mija rok, odkąd Justyna i Grzegorz znów są razem, ale do pełni szczęścia nadal czegoś im brakuje. Czy...

W promieniach szczęścia
Agata Przybyłek0
Okładka ksiązki - W promieniach szczęścia

Chwytająca za serce opowieść o poświęceniu, prawdziwej miłości i szczęściu. I o tym, że czasem rezygnując z siebie można zyskać najwięcej. Kiedy Łucja...