Gramatyka niemiecka w ćwicz.dla klas 7-8

,,Gramatyka niemiecka w ćwiczeniach dla klas 7-8" jest niezbędną pozycją uzupełniającą dla wszystkich uczniów uczących się języka niemieckiego na poziomie A1/A2. W przystępny sposób prezentuje zagadnienia gramatyczne, ułatwiając zrozumienie ich i uświadamiając uczniom rolę gramatyki w procesie uczenia się języka niemieckiego.

Książka adresowana jest do:

wszystkich uczniów klas 7-8, zarówno rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę, uczestników kursów językowych, przygotowujących się do egzaminów i certyfikatów językowych.

Zawiera proste i zrozumiałe wyjaśnienia gramatyczne z przykładami i bogatym zestawem ćwiczeń. Przeznaczona jest zarówno do pracy samodzielnej, jak i do kształcenia grupowego - w szkole oraz na kursach językowych.

Duża różnorodność ćwiczeń automatyzujących i kontekstowych służy nie tylko utrwaleniu poznanych struktur, lecz także poznaniu i powtórzeniu słownictwa. Zarówno komentarze gramatyczne, jak i ćwiczenia ilustrowane są zabawnymi rysunkami.

Książka prezentuje wszystkie struktury gramatyczne wymagane na egzaminie ósmoklasisty, w tym liczne ćwiczenia o charakterze tekstowym i dialogowym, pozwalające uczniowi lepiej przygotować się do egzaminu.

Publikacja zawiera:

8 rozdziałów (Czasownik, Rzeczownik, Przymiotnik i przysłówek, Zaimek, Liczebnik, Przyimek, Przecenie, Składnia) podzielonych na podrozdziały składające się z części teoretycznej - prezentacji zagadnień gramatycznych i części praktycznej - zestawów ćwiczeń wykaz najważniejszych czasowników nieregularnych klucz do wszystkich ćwiczeń z części praktycznej.

Informacje dodatkowe o Gramatyka niemiecka w ćwicz.dla klas 7-8:

Wydawnictwo: PWN
Data wydania: 2018-04-13
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Gramatyka niemiecka w ćwicz.dla klas 7-8

Gramatyka niemiecka w ćwicz.dla klas 7-8 - opinie o książce

Magdalena Ptak0
Okładka ksiązki - Das ist was. Materiały uzupełniające z języka niemieckiego dla gimnazjum z płytą CD.

Das ist was - Materiały uzupełniające z języka niemieckiego dla gimnazjów to publikacja, której odbiorcami są uczniowie trzech klas gimnazjalnych, rozpoczynający...