Grzeczne dziewczynki marzą o karierze, a niegrzeczne ją planują

Przejmij kontrolę nad swoją karierą

Wierzysz, że bycie grzeczną dziewczynką jest receptą na sukces? Z pewnością pomoże Ci dostać się bez kolejki do nieba, na pewno jednak nie będzie Twoim sprzymierzeńcem w karierze zawodowej. Najwyższy czas, byś zeszła na ziemię, zanim odczujesz przykre następstwa bolesnego upadku. Nikt nie zauważy Twojej inteligencji, zaangażowania i ciężkiej pracy, jeśli będziesz chować się po kątach.

Chcesz wspiąć się na sam szczyt zawodowej kariery, udowodnić, ile jesteś warta? Możesz zakasować wszystkich, tylko pozbądź się niepotrzebnych zahamowań, poczucia winy czy wstydu i śmiało idź naprzód. Potrzebny Ci doskonały PR, a nikt nie zapewni Ci lepszego niż... Ty sama. Naucz się pokonywać blokujące Cię lęki, negocjować podwyżki i awanse, wpływać na swoich przełożonych, budować sieć wartościowych kontaktów, a także walczyć z głupimi stereotypami. Pokażemy Ci, jak się do tego zabrać.

Zdobądź upragnioną pracę z wymarzoną pensją. Zostań mistrzynią subtelnej i skutecznej autopromocji. Staw czoło lękom i poznaj klucz do pewności siebie. Poznaj zasady tworzące nowoczesną etykę biurową. Naucz się osiągać wszystko, na co zasługujesz.

Informacje dodatkowe o Grzeczne dziewczynki marzą o karierze, a niegrzeczne ją planują :

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2009-06-16
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Grzeczne dziewczynki marzą o karierze, a niegrzeczne ją planują

Grzeczne dziewczynki marzą o karierze, a niegrzeczne ją planują - opinie o książce

Caitlin Friedman, Kimberly Yorio0
Okładka ksiązki - Grzeczne dziewczynki nie siedzą w fotelu prezesa. Jak zarządzać firmą kobiecą ręką?

Jej Wysokość KierowniczkaZ przeprowadzonychprzez brukselskie zrzeszenie izb gospodarczych Eurochambers badańdowiedziałyśmy się, że europejska bizneswoman...

Caitlin Friedman, Kimberly Yorio0
Okładka ksiązki - Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem. Szczere rady, otwarte rozmowy i prawdziwe historie dla zaradnych bizneswomen

Jak to robią kobiety biznesu? Myślisz o rozkręceniu własnej firmy? Masz pomysł na biznes? Zastanawiasz się, czy podołasz takiemu zadaniu? Cenisz...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;