Grzesznicy z Hollywood

WŁADZA Lana Falcon. Ustawione małżeństwo z hollywoodzkim „symbolem seksu” zapewniło jej pozycję na czerwonym dywanie. Czy pozwoli ukryć mroczną tajemnicę z dzieciństwa Lany?

ZEMSTA Kate diLaurentis. Kariera, która zaczęła przygasać, i romans męża z najgorętszą gwiazdą Hollywood. Kate pozostaje wyłącznie okrutna zemsta.

POŻĄDANIE Chloe French. Jej niewinna uroda skradła miliony serc, ale wschodząca gwiazda rocka, Nate, ma wobec niej podłe zamiary. Czy Chloe padnie ofiarą swojego pożądania?

CHCIWOŚĆ Robert St Louis. Zabójczo przystojny król Las Vegas i jego ślub z najbogatszą dziedziczką Sin City. Czy tabloidy odkryją sekrety, które miały nie ujrzeć światła dziennego? Sława, seks, narkotyki i świat, który znaliśmy dotąd tylko z tabloidów.

Informacje dodatkowe o Grzesznicy z Hollywood:

Grzesznicy z Hollywood - opinie o książce

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2014-05-23, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2014,
W książce nie brak sławy, seksu, narkotyków, władzy, skandali, zemsty, pożądania, chciwości. To powieść mocna i odważna, z nutką ironii. To zmysłowa opowieść, która ujawnia niejedno skrywane tabu znanych ludzi z tabloidów. Victoria Fox chciała pokazać na jakiej zasadzie utrzymują lub rozpadają się związki w Hollywood. Czy są to prawdziwe relacje? Czy coś tak prywatnego jak związek dwojga ludzi może być fabrykowany, zarządzany i utrzymywany? I jakie jest naprawdę życie za zamkniętymi drzwiami? Autorka chciała pokazać rozdźwięk między tym, co widzimy w kolorowych pismach, a tym, jak jest naprawdę. I myślę, że to się jej udało. Tylko ta bardzo drobna czcionka sprawiała mi trudność w czytaniu, zwłaszcza wieczorami.