Happy money

Ocena: 5 (1 głosów)

W Japonii uczynił już szczęśliwszymi blisko 8 milionów ludzi - tyle egzemplarzy swoich książek sprzedał tam Ken Honda. Happy money to pierwsza książka japońskiego guru, która ukaże się w Polsce.

Ta książka całkowicie zmieni Twoje podejście do pieniędzy. Zbyt często są one źródłem strachu, stresu i gniewu. Rozbijają relacje, a nawet rujnują życie. Lubimy myśleć, że to tylko liczba lub kartka papieru, ale to o wiele więcej. Ken Honda udowadnia, że pieniądze są rodzajem energii - zmieniają się, gdy dawane są z uczuciem. Uczy traktować pieniądze jak mile widzianego gościa, pozwalając mu przychodzić i odchodzić z szacunkiem i bez urazy. Chociaż Ken Honda jest często nazywany finansowym guru, jego prawdziwym powołaniem jest pomaganie innym w korzystaniu z narzędzi, które już posiadają, aby osiągnąć spokój ducha w życiu i wreszcie przestać się martwić o finanse.

Informacje dodatkowe o Happy money:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2020-01-15
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788328071391
Liczba stron: 224

Tagi: bóg

więcej

Kup książkę Happy money

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Dodaj cytat
REKLAMA

Zobacz także

Happy money - opinie o książce

Avatar użytkownika - czyczytasz
czyczytasz
Przeczytane:2020-01-20, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Happy money. Japoński sekret prawdziwego bogactwa" to książka, po którą polecam sięgnąć każdemu. Autor porusza bardzo ważny i uniwersalny temat finansów i czy chcemy czy nie, musimy pogodzić się z faktem, że pieniądze są istotnym elementem naszego życia. Mówi się, że pieniądze to nie wszystko lub że pieniądze szczęścia nie dają. Czy to prawda? Moja odpowiedź brzmi: i tak i nie. Z jednej strony to prawda bo jest w życiu mnóstwo istotniejszych rzeczy i czasem posiadając miliony na koncie nie jesteśmy szczęśliwi. Z drugiej jednak strony nie da się ukryć,że pieniądze są środkiem do osiągania zamierzonych celów i realizacji marzeń. I tutaj właśnie dochodzimy do sedna - odpowiednie podejście do kwestii pieniędzy może być przyczyną osiągnięcia spokojnego, szczęśliwego i satysfakcjonującego życia. Natomiast zbyt częste porównywanie się pod względem finansowym do innych może stać się przyczyną frustracji i niezadowolenia. Jeśli w zarabianych pieniądzach widzimy środki do spełniania własnych marzeń dużo łatwiej jest uczynić je "szczęśliwymi". Jeśli natomiast posiadając 10 mercedesów wciąż zazdrościsz sąsiadowi tego 11 i martwisz się, że Ciebie na to nie stać, to prosta droga do niezadowolenia. Autor w bardzo obrazowy sposób przedstawia nam również różne sposoby reagowania na pieniądze oraz szeroki wachlarz emocji jakie budzą one w ludziach. To książka warta uwagi i poświęconego jej czasu, która pomaga lepiej zrozumieć własne relacje i odkryć szczęśliwszy styl życia. Serdecznie polecam!

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy