Hard

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2015-04-30
Kategoria: Romans
ISBN: Hard Eve Jagger
Liczba stron: 300
Tytuł oryginału: Hard
Język oryginału: angielski

Ocena: 4 (4 głosów)

Strong. Arrogant. Hard. Ryder Cole is the King of Atlanta’s nightlife — and the one man who can erase my past.

I’m running from secrets that could destroy me and there’s no room in my life for someone like him: too damn cocky, and sexy as hell. I should keep my distance, but smart goes out the window the minute he looks my way. And when he puts his hands on me … A girl could forget her own name.

But what happens when the past catches up with me, and all the things I’m hiding from tear our lives apart again? I can’t keep running forever, and Ryder always wins.

He's not the kind of guy to let me go gently, Ryder will give it to me Hard.

Kup książkę Hard

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Hard

Avatar użytkownika - krolewskierecenz
krolewskierecenz
Przeczytane:,

Ryder Cole jest niezwykle władczym i nieznoszącym sprzeciwu mężczyzną. Jest właścicielem modnego klubu nocnego, a po godzinach organizuje nielegalne walki. Wszystko potrafi mu ujść na sucho, bo wszystkim kobietom na jego widok miękną nogi, a wszyscy, którzy z nim zadarli poznali już konsekwencje. Tym razem Ryde postanawia ukarać Jamiego, który jest mu dłużny dziewięć tysięcy. Jednak zamiast niego, znajduje w łóżku piękną blondynkę...

Cass uciekła z Anglii, by rozpocząć na nowo swe życie z dala od problemów. Niestety problemy odnalazły ją nawet tutaj. Okazało się, że Jamie, jej brat, ma długi. W zamian za nie musi oddać dom. Dziewczyna postanawia jednak ocalić go i wychodzi z propozycją współpracy do Rydera. Układ z pozoru prosty, trochę się skomplikuje, kiedy go gry wkroczy pożądanie...

Ryder i Cass są cudownymi postaciami. Cudownie do siebie pasują i dopełniają się nawzajem. Ryder ma za sobą wiele kobiet. Nie bawi się w związki od czasu, gdy zdradziła go ukochana. Nie wzbrania się również przed nimi jak diabeł przed święconą wodą i wcale nie straszy tym Cass. Pokazuje jej, że jej pragnie. Nie ma tu natomiast żadnej rozmowy o tym, że nie ma miejsca na związki. Bardzo mi się to podobało, bo ostatnio we wszystkich romansach jakie przeczytałam, była mowa tylko o tym, że obydwoje nie zamierzają się wiązać i nie zamierzają nikogo kochać. Tym razem zostało mi to oszczędzone. Może właśnie dlatego, że Ryder to mężczyzna, który nie udawał takiego złego, a po prostu był sobą- twardym gościem, który czekał na tę jedyną. Cass z kolei to niezwykle krucha i delikatna dziewczyna, która potrafi o siebie zadbać. Skrywa swe mroczne tajemnice, które mogą doprowadzić ją do zguby oraz zniszczyć jej życie. Ma też świetne poczucie humory i cięty język. Kocham takie bohaterki.

Ta książka jest niesamowita! Pomimo tego, że obecnie przechodzę ciężkie chwile, wprawiła mnie w duże zadowolenie i oderwała od smutku. Podczas czytania tak mnie pochłonęła, że zapomniałam o całym świecie. Była tak wciągająca, że przeczytałam ją w rekordowym tempie. Przekręcałam kartki jak szalona, by dowiedzieć się co będzie dalej i dalej i dalej... Już dawno nie miałam okazji sięgnąć po coś co tak mnie wciągnie i oczaruje. Już nie mogę doczekać się tej zmysłowej kontynuacji serii.

Link do opinii
Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2017-08-15, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 2017,

Cassie i Ryder wchodzą w niebezpieczny układ. Oboje uciekają przed przeszłością, lecz z różnych powodów. Czy to ich połączy? Czy życie znów ich zrani? 

 

Według mnie jest to historia intrygująca, gdyż na każdym kroku czai się problem lub pojawia się przeszłość. Książka wzbudza wiele emocji, które pobudzają czytelnikowi wyobraźnię. Bohaterowie przeprowadzają nas od pożądania, szczęście aż do strachu i zagubienia. Odczuwane jest również szaleństwo, które z jednej strony jest ciekawe, lecz z drugiej irytujące. 

 

"Hard" to historia o dwójce różnych ludzi, a jednak w jednej kwestii podobnych - przeszłości, a raczej ucieczce od niej. Pokazuje ona, że życie nie jest i nigdy nie będzie proste, a także, że przeszłość w każdej chwili może nas dopaść. 

Moim zdaniem jest to książka idealna i bardzo ciekawa, a przede wszystkim wciągająca do ostatniej strony. Powieść tą polecam każdej osobie, gdyż historia ta na pewno zauroczy nie jedną osobę. 

 

Moja ocena: 10/10

Link do opinii
Avatar użytkownika - Flusz
Flusz
Przeczytane:2016-12-05, Ocena: 2, Przeczytałam, 52 książki - 2016,
Trafiłam na nieoficjalne tłumaczenie tej książki, krótki opis sugerował książkę pokroju serii "Real", również osadzoną w świecie boksu więc się skusiłam. Nie, nie i jeszcze raz nie! Nie wiem teraz czy to wina tego nieoficjalnego tłumaczenia, czy w oryginale książka jest również tak fatalna? Żeby się o tym przekonać, musiałabym teraz przeczytać ją w oryginale, a tego nie mam zamiaru robić. Autorka robiła przeskoki z jednego wątku do drugiego, książkę cechuje brak jakiejś spójności i brak stopniowania napięcia, no i pierwszy raz zapałałam żądzą mordu w stosunku do postaci literackiej! Cassie jest tutaj po prostu kretynką! Co stronę poganiałam ją w myślach "no powiedz mu to wreszcie!". Jedyny plus jest taki, że książka jest cienka więc zmarnowałam na nią może z 3 godziny. Na szczęście mogę z tym żyć, ale autorce na 98% nie dam już drugiej szansy.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Magnolia044
Magnolia044
Przeczytane:2018-02-02, Ocena: 3, Przeczytałam,
Inne książki autora
Sexy Bastard (#2). Sexy Bastard. Cash
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Sexy Bastard (#2). Sexy Bastard. Cash

Drugi tom ekscytującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger Kiedy Cash Gardner widzi kobietę, od razu wie, czego by...

Sexy Bastard (#3). Knox
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Sexy Bastard (#3).  Knox

Trzecia książka z serii Sexy Bastard o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Jesień zapomnianych
Anna Kańtoch
Jesień zapomnianych
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy