Hayden War 3: Walkiria w ogniu

Trwa wojna ludzi z Sojuszem obcych. Sorilla i jej zespół podejmują się niezwykle trudnej misji uwolnienia zakładników przetrzymywanych na jednej z wrogich planet.

Pomimo że odbudowano orbitalne łącze na Świecie Haydena, w dżungli nadal grasują Strażnicy, prowadząc partyzancką walkę z oddziałami ludzi.

Tymczasem w przestrzeni kosmicznej pojawia się nowy gracz, który zachwieje układem sił – ale Ziemianie też mają w zanadrzu niejedną niespodziankę.

Jak zakończy się starcie w kosmosie? Czy Świat Haydena będzie znowu wolną planetą?

Informacje dodatkowe o Hayden War 3: Walkiria w ogniu:

Wydawnictwo: Drageus Publishing House
Data wydania: 2016-06-16
ISBN: 978-83-64030-88-8

Kup książkę Hayden War 3: Walkiria w ogniu

Hayden War 3: Walkiria w ogniu - opinie o książce

"Walkiria w ogniu" to trzeci tom przygód Sorilli Aidy. I tym razem czeka ją niebezpieczne zadanie. Musi odbić zakładników oraz zmierzyć się ze Strażnikami. Książka wciąga juz od samego początku. Z zainteresowaniem śledzi się poczynania bohaterów, kórych z każdyn kolejnym tomem coraz bardziej można poznać oraz przywyknąć do nich na tyle, aby im kibicować. Cała historia zachęca do sięgnięcia po kolejne tomy, co świadczy o tym, że seria się rozwija i nie należy się zrażać niedociągnięciami w poprzednich tomach.

Atlantis Rising 2: Miasto demonów
Evan Currie0
Okładka ksiązki - Atlantis Rising 2: Miasto demonów

Ludzkość przegrała wojnę z demonami. Garstka wraz z Elan uciekła i schroniła się na wyspie, z dala od wrogich hord. Jednak nawet tam nie było ucieczki...

Atlantis Rising 1: Rycerze Atlantydy
Evan Currie0
Okładka ksiązki - Atlantis Rising 1: Rycerze Atlantydy

Przegraliśmy wojnę. Nadeszła zguba. Czas na rewanż. Po upadku cywilizacji władzę w dawnej domenie ludzi objęły demony. Wspaniałe dzieła ludzkości zostały...