Hebrajski - Kurs podstawowy (książka + nagrania MP3) Wyd. 2

Hebrajski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka hebrajskiego. Polecamy go także wszystkim tym, których fascynują tradycje, język, historia i kultura Izraela.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Izraela.

W skład kursu wchodzą: książka i nagrania mp3

Książka (120 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o Jerozolimie, Morzu Martwym, rozwoju technologii oraz obowiązkowej służbie wojskowej. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy, ćwiczenia i przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie zasad i ugruntowanie wiedzy. Dodatkowo jedna z lekcji poświęcona jest kontaktom biznesowym, w tym zawieraniu transakcji, składaniu ofert, organizowaniu targów.

Hebrajski Kurs Podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu czy w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij wreszcie rozmawiać!

Wysokiej jakości nagrania (145 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Hebrajski Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

Informacje dodatkowe o Hebrajski - Kurs podstawowy (książka + nagrania MP3) Wyd. 2:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2022-09-21
Kategoria: Języki obce
ISBN: 9788367219723

Kup książkę Hebrajski - Kurs podstawowy (książka + nagrania MP3) Wyd. 2

Hebrajski - Kurs podstawowy (książka + nagrania MP3) Wyd. 2 - opinie o książce

Rubens, van dyck, jordaens malarstwo flamandzkie
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Rubens, van dyck, jordaens malarstwo flamandzkie

Równolegle z otwarciem wystawy "Złoty wiek malarstwa flamandzkiego. Rubens, van Dyck, Jordaens 1608-1678" w Muzeum Narodowym w Warszawie ukazała...

Kiedy budzą się motyle
opracowanie zbiorowe0
Okładka ksiązki - Kiedy budzą się motyle

Maj nieodmiennie kojarzy się z miłością, swobodą, kwiatami i wolnością. Każdy choć przez moment chce poczuć się beztrosko jak motyle wyruszające w swoją...