Historia jednej podróży

Azja staje coraz bardziej atrakcyjnym miejscem wypoczynku dla Europejczyków. Pojawiają się nowe połączenia lotnicze, oferty turystyczne. Coraz więcej informacji można znaleźć na blogach i forach. Autor odkrywa przed nami fenomeny tej części świata, kulturę, obrazy, zapachy. Przekonuje, że wakacje spędzone w Azji mogą być nie tylko bardziej egzotyczne i fascynujące, ale też tańsze niż w Europie.

Poza podstawowymi informacjami, Autor zamieszcza niezwykłe opowieści, praktyczne porady, np. co warto zobaczyć, jaką walutą płacić i ile pieniędzy zabrać na wyprawę.

Informacje dodatkowe o Historia jednej podróży:

Wydawnictwo: Publicat
Data wydania: 2014-05-07
Kategoria: Podróżnicze
ISBN: 978-83-245-1950-7

Kup książkę Historia jednej podróży

Dodaj cytat

Historia jednej podróży - opinie o książce

Chcecie przeżyć niezbyt kosztowną przygodę w egzotycznych miejscach? Przeczytajcie książkę Pana Tadeusza Chudeckiego, zachwyćcie się atrakcjami turystycznymi i przyrodniczymi: Indii, Sri Lanki, Tajlandii, Kambodży, Wietnamu, Malezji. Przeżyjcie dreszczyk emocji związany z pobytem w Hongkongu. Poczujcie piękno wyspiarskich plaż, ogrodów botanicznych, zachwyćcie się różnorodnością fauny i flory, a później zaplanujcie własną wyprawę, korzystając ze wskazówek praktycznych.
Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 Euro
Tadeusz Chudecki0
Okładka ksiązki - Wspaniałe podróże na każdą kieszeń, czyli Europa za 100 Euro

Autor w niezmiernie barwny sposób przedstawia wybrane kraje naszego kontynentu. To przewodnik, w którym opisy przeplatają się z wątkami wspomnieniowymi...

Nawiedzone kolonie
Rafał Witek