Hohaj

Opowieść o miłości silniej równie jak śmierć. Hohaj to dwie historie o miłości rozgrywające się w magicznej przestrzeni dalekiej Północy. Kobieta zrozpaczona śmiercią ukochanego wyrusza na śnieżne pustkowia dalekiej krainy Hohaj, gdzie zima trwa niemal cały rok. Niespodziewanie trafia tam na ślady poruszającej historii sprzed kilkudziesięciu lat. Poznaje losy tajemniczego włóczęgi Arona oraz Iny, która po raz pierwszy sprzeciwia się upokarzającemu ją ojcu. Lato wybucha w Hohaj tylko na krót

Informacje dodatkowe o Hohaj:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:

Kup książkę Hohaj

Hohaj - opinie o książce

Hohaj - pięknie napisana historia smutku. Wszystko w tej książce jest smutne. Od losów bohaterów, przez ich charaktery, aż po krajobrazy. Autorka z talentem literackim wiedzie nas przez meandry beznadziei i otchłanie rozpaczy. Nic nie może się tutaj udać. Nawet, gdy gdzieś przebije się promyczek światła, zaraz pojawia się chmura gradowa. I wszystko ciągnie w dół, i w dół, i przygniata ciężarem, i boli. Każdy los jest tu obciążony... A mimo wszystko książka momentami trąci harleqinem. I mimo tego trącenia, jest bardzo dobra. Nie bardzo rozumiem jak to działa, ale działa. Całość wydaje się spójna, mocna, północna. Warto.

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska