I gadaj tu z idiotami

Kontrowersyjna i bezkompromisowa w ocenach książka, dzięki której odeprzesz najbardziej absurdalne poglądy polityczne swoich oponentów

Znamy to wszyscy z codziennego życia - co rusz natykamy się na osoby, które zaczynają nam namolnie udowadniać, że zakaz posiadania broni jest remedium na bolączki całej planety albo że Toyota Prius uratuje nas przed klimatyczną katastrofą. Glenn Beck, kontrowersyjny komentator polityczny telewizji Fox News i autor bestsellerów The Inconvinient Book oraz Glenn Beck's Common Sense, odkrył tajemną formułę, jak rozmawiać z takimi ludźmi, których nazywa Idiotami i o których pisze, że mają wielkie usta, ale maciupkie umysły: trzeba poznać fakty. Idiotów nie da się zidentyfikować na podstawie głosów oddanych w wyborach, znajdziemy ich i na lewicy, i na prawicy, natomiast łatwo ich rozpoznać po tym, że posługują się stereotypami, są zdecydowanie stronniczy i wierzą, że hasła na zderzakach samochodowych mogą zastąpić zdrowy rozsądek.

Bogato ilustrowana książka Glenna Becka w formie atrakcyjnych graficznie i ostrych satyrycznie debat z autorem analizuje krytycznie i wypunktowuje absurdy głoszonych przez polityków i partie polityczne poglądów na wszelkie możliwe tematy, od służby zdrowia na wojnie w Afganistanie kończąc.

Informacje dodatkowe o I gadaj tu z idiotami:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2015-05-11
Kategoria: Polityka

Kup książkę I gadaj tu z idiotami

I gadaj tu z idiotami - opinie o książce

Świąteczny sweter
Glenn Beck0
Okładka ksiązki - Świąteczny sweter

„Świąteczny sweter przez wiele lat leżał na górnej półce w mojej szafie. Już od dziesięcioleci na mnie nie pasował i gdybym kiedyś...