I kochaj mnie

Tom 7 i ostatni serii Ze Mną w Seattle rozpoczętej Uciekaj ze mną Nawet kobieta niezależna pragnie do kogoś należeć… Dominic Salvatore ma wszystko. Pracę, którą kocha. Braci i siostry, którzy kochają jego. Świetnie prosperującą winnicę. Tylko jedno wciąż pozostaje nieosiągalne: pewna ambitna, piękna jak grzech blondynka… Alecia wszystko podporządkowała karierze i osiągnęła sukces. Prowadzi firmę organizującą wytworne wesela i ma mnóstwo klientów. Sama jednak nie wierzy w miłość. Intrygujący, seksowny Dominic zjawia się w jej łóżku i w jej życiu, i oznacza ryzyko, którego Alecia boi się podejmować. Ale Dom nie przywykł słyszeć „nie”. I zamierza pokazać Alecii, że prawdziwa miłość istnieje... Jeżeli macie ochotę na romans, a właściwie erotykę, ta książka z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Jest pełna emocji, kipi z niej namiętność, ryzyko, zaangażowanie i obezwładnienie drugą osobą. Wciąga i relaksuje. Polecam. lubimyczytac.pl KRISTEN PROBY powieścią Uciekaj ze mną rozpoczęła serię Ze Mną w Seattle ze szczytu list bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Wszystkie kolejne tomy wchodzą na 1. miejsca Amazonu. Kristen Proby uwielbia mocne historie miłosne i wyraziste postacie z poczuciem humoru. Jej bohaterowie to samce alfa, apodyktyczni, ale i opiekuńczy, a bohaterki są silne i namiętne.

Informacje dodatkowe o I kochaj mnie:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2016-07-28
ISBN: 978-83-241-5934-5

Kup książkę I kochaj mnie

I kochaj mnie - opinie o książce

Powrót matki
Danuta Awolusi ;