I Wanna Touch You

Tom 2 cyklu I Wanna

Początek studenckiego życia, gra w hokeja i znienawidzona przybrana siostra.

Asher Barkley właśnie rozpoczyna nowe życie z daleka od rodzinnego miasta. Chłopak chciał jak najszybciej wyrwać się z domu, ponieważ jego rodzice się rozstali i walczą ze sobą o syna, a do tego matka rości sobie prawo do decydowania o jego wyborach.

Jakby tego było mało, w jego życiu pojawia się córka partnerki ojca, Leila Walker, uosabiająca wszystko, czego Asher nie cierpi w kobietach, dlatego ucieka z miasta, gdzie się urodził, i od dziewczyny, której nienawidzi, ale jednocześnie tak bardzo chce dotknąć...

Jednak chłopak nie ma tyle szczęścia, bo ku jego zaskoczeniu Leila wybiera tę samą uczelnię, co on. Oboje wpadają w wir wypełnionej imprezami studenckiej egzystencji, a każde ich spotkanie przynosi nieporozumienia i wzajemne oskarżenia. Asher zdaje sobie sprawę, że bliższa relacja między nimi jest zakazana, więc z całych sił walczy z pojawiającym się pragnieniem.

Co zwycięży: nienawiść czy pożądanie? A może uda się je połączyć?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Informacje dodatkowe o I Wanna Touch You:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2023-11-15

Kup książkę I Wanna Touch You

I Wanna Touch You - opinie o książce

Avatar użytkownika - marta_czyta
marta_czyta
Przeczytane:2023-12-29, Ocena: 5, Przeczytałem,

“Miłość to nie kwiatuszki i motylki, to cholerne cierpienie, zwłaszcza jeśli jest nieodwzajemniona.”

Co sądzicie o miłości ?

Ta w książkach młodzieżowych - w sumie po prostu -  przeżywana w młodym wieku jest jakby gwałtowniejsza, intensywniejsza. Dlatego lubię literaturę młodzieżową. Jest taka nieprzewidywalna.

Asher to bohater, którego poznałam i polubiłam w pierwszym tomie serii “I wanna” Joasi Chwistek. Dało się wyczuć już tam, jaki problem go czeka, a imię tego problemu to - Laila. Niby siostra ale nie koniecznie, bo … jego ojciec i jej mama są ze sobą, a to nie czyni ich rodzeństwem. Ale za to niechęć i paranoja jego matki, czyni ją dla niego, owocem zakazanym. No i …znajdą się jeszcze inne powody ku temu by omijać tę dziewczynę szerokim łukiem. Nie ważne, że kusi i przyciąga wzrok. Nie ważne, że ewidentnie jest nim zauroczona i że poszła na tę samą uczelnię… Laila to dziewczyna, z którą on uparcie nie chce mieć nic wspólnego.

Wiecie czego się nie spodziewałam ? Tego, że bohater, którego bardzo polubiłam w poprzednim tomie, tu tak ekspresowo mnie do siebie zniechęci. Ależ ja byłam na niego zła ! Ależ mnie irytował! Walczyłam sama ze sobą czytając. Bo to dupek - no ale po części jego zachowanie jest uzasadnione. Bo on zachowuje się jak niedojrzały gówniarz - no ale nim jest, takie uroki młodości. I tak co chwilę - kłóciłam się w myślach sama ze sobą.

A co może usprawiedliwić faceta, który z takim uporem odrzuca uczucia praktycznie położone na tacy ?

“Wszystkie związki kończyły się burzliwymi rozstaniami albo rozwodami z publicznym praniem brudów, podziałem majątku i opieki nad dzieciakami. Nie chciałem takiego losu, nie chciałem się wiązać, to nie wchodziło w grę. Przelotne znajomości to to, o czym marzyłem, nie było mowy o zaangażowaniu.”

STRACH. Jedno słowo, a tłumaczy wszystko.

Złe wzorce jakimi był otoczony, budziły w nim lęk i przekonanie, że miłość to tylko ból i problemy. Nie wierzył, że ma szansę na szczęśliwy związek i w ten oto sposób powstał Asher - zaliczający kolejne dziewczyny bez zaangażowania.

A ona patrzyła i cierpiała choć nadzieja długo w niej nie gasła. Wkurzało mnie to też. Widzicie jak ja łatwo się irytuję ;)

“Jego wyraźna niechęć w stosunku do mojej osoby, przyciągała mnie jeszcze bardziej. Wiedziałam, że jeśli Asher się przełamie i zacznie mnie traktować normalnie, da mi szansę, to…”

Jej upór, optymizm i jakby nie patrzeć już takie odesłanie dumy i honoru na wakacje, strasznie mnie drażniło. Miałam ochotę potrząsnąć tą dziewczyną. Ale … on to zrobił zdecydowanie skutecznie i brutalnie. W jednej chwili spadły jej klapki z oczu i powiedzenie, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok, stało się rzeczywistością. I co dalej ?

Faceci to kretyni. Ta książka doskonale to obrazuje. Istoty które jak nie stracą tego co mieli tuż pod nosem na wyciągnięcie ręki, nie docenią nic, kompletnie. A często jak w końcu zaczną dostrzegać jaki skarb mogli mieć, jest już za późno. Czy Asher ma szansę naprawić to co po prostu zrujnował ?

Kolejna, piękna i poruszająca historia o różnych obliczach miłości, jaką stworzyła Aśka. Jest tu ogrom emocji, pięknie pokazała jaki wpływ na psychikę młodych ludzi, mają dramaty pod ich dachem. Sytuacja rodzinna w naszych domach, w nielicznych przypadkach jest idealna. Raczej każdy ma jakieś brudy zamiecione pod dywan, ale często nie bierzemy pod uwagę jak mocno odbija się to na naszych dzieciach. Jak zmienia, a nawet wypacza im to pogląd na świat, życie, czy związki, jak w przypadku Ashera.

I cenię autorów, którzy zwracają uwagę na takie problemy.

A to nie jedyny bolesny i poruszający wątek w tej książce. Dzieje się dużo. Będzie i powód by łezka się w oku zakręciła, będzie i namiętnie i zabawnie i przerażająco. Nie ma chwili nudy, a bohaterowie dojrzewają wręcz na naszych oczach, odbierają bolesną ale i satysfakcjonującą lekcję od życia.

Mnie teraz ciekawi czy w następnej kolejności czeka nas historia tego cichego i tajemniczego Kaia ? Tacy chłopcy strasznie intrygują.

Co by nie było, ta książka była bardzo fajna i serdecznie Wam ją polecam. Widać, że Asia sprawdza się także w tego typu historiach, także bez mafii potrafi porwać bez reszty.

Dziękuję za egzemplarz do recenzji.

I Wanna Touch You" Joanna Chwistek Wydawnictwo NieZwykłe to drugi tom z cyklu I Wanna. Muszę przyznać ,że bawiłam się świetnie czytając tą historię.

Musicie sami twarzą w twarz sprawdzić co wydarzyło się w życiu bohaterów, a uwierzcie działo się dużo. Ash i Leila nie pozwolą Wam na nudę.  Dwa uparte charakterki ,nie dające sobie wejść na głowę. Takich bohaterów lubię. Do tego spotykamy Londona,Blue i Kaia z pierwszej części . Super ,że możemy się dowiedzieć co u nich .

"Miłość nie była lekiem na całe zło. Można kogoś kochać i nie chcieć z nim być ."

Asher Barkley zaczyna wszystko od nowa.  Nowy Jork to jego przepustka do wolności. Studia ,drużyna hokejowa ,panienki i studenckie życie ,czego chcieć więcej od życia.  Chłopak w końcu wyrwał się spod skrzydeł nadopiekuńczej matki ,która chciała decydować o wszystkim a szczególnie o jego relacji z ojcem .Do tego chciał zapomnieć o pewnej rodowłosej ,która wkroczyła w jego życie wraz z nową partnerką ojca . Nienawiść którą starał się jej okazywać miała zburzyć ich kontakty, niestety Leila była zakazanym owocem - którego Ash tak bardzo chciał dotknąć ....

Nowy Jork dawał chłopakowi wiele możliwości . Już na pierwszej imprezie znalazł odpowiednie towarzystwo. Tylko spotkanie z Leili zaburzyło jego wizję studenckiego życia .

Chłopak był zaskoczony ,że dziewczyna przed którą uciekł zaczęła studia na tej samej uczelni. Pomiędzy bohaterami dochodzi do starć,oskarżeń i wielu sytuacji do których, dojść nie powinno . Jedno niedopowiedzenie ,strach, zazdrość i brak zaufania budzi wiele przykrości . Czy Ash w końcu pogodzi się z przeszłością ? Czy będzie potrafił otworzyć się na drugą osobę? Czy Leila okaże się lekarstwem na całe zło ? Do czego musi dojść ,aby obydwoje dostrzegli co w życiu jest ważne ?

"Tego właśnie się bałem najbardziej. Bałem się dnia, w którum moje mury runą,a ja stanę przed światem bezbronny jak dziecko ."

Jak chcecie wiedzieć co wydarzy się w życiu bohaterów musicie koniecznie sięgnąć po tą historię. Co zwycięży: nienawiść czy pożądanie? A może uda się wszystkie uczucia i emocje połączyć?

Autorka wciągnęła mnie w wir wydarzeń, które niejednokrotnie wywołały u mnie przyspieszone bicie serca.  Pomyśleć ,że człowiek w latach szkolnych też przeżywał różne rozsterki .  Ważne dla mnie jest to ,że treść książki pokazuje ,że nie warto się poddawać . Warto walczyć o siebie ,swoje marzenia i szczęście ...nie dajmy się ograniczać .

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2023-12-03,
Recenzja Współpraca reklamowa z wydawnictwo niezwykłe Premiera: 15.11.2023 r. „I Wanna Touch You” – Joanna Chwistek Gdy pragniesz kogoś dotknąć, ale nie możesz. Każde spotkanie, niewinne spojrzenie powoduje ból duszy i ciała. Ostre słowa padają i wszystko rujnują. Ile jest w stanie znieść niewinne serce okropnych słów. Jednak to serce będzie walczyć i nie pozwoli się skrzywdzić. Leila to młodziutka dziewczyna, która jest bardzo roztrzepana. Często zapomina o rzeczach, bo ma milion sprawna minutę. W pierwszej chwili wydała mi się słodką księżniczką, która nic nie umie zrobić dobrze, ciągle tylko ma głowę w chmurach. Jej małe serduszko czuje coś więcej do przybranego brata. Z całej siły pragnie pokazać mu jak bardzo jest dla niego odpowiednia. Nie patrzy na jego ostre słowa i ból, który za każdym razem jej zadaje. Jest w stanie wyzywająco się ubierać, a nawet wzbudzać zazdrość innymi. Takie zachowanie niestety mocno mnie do niej zniechęciło. Jak można tak się upokarzać dla faceta, ale w dalszej części, kiedy jedna rzecz przelewa czarę goryczy, odzyskuje kontrolę nad sobą i już nie pozwoli się krzywdzić. Walczy tym razem o siebie i swoje serce. Taka postawa wywołała mój podziw i mocno jej w tym kibicowałam. Asher to bardzo przystojny chłopak, który myśli tylko o jednym. Nie wstydzi się tego co robi. Wie, że podoba się kobietom więc to wykorzystuje. Jedyną kobietą, którą nie może mieć jest jego przybrana siostra, której pragnie, ale z całej siły się opiera. Nie zawsze mu to wychodzi. Nie podobało mi się to jak traktował Leile. Cały czas ją upokarzał, ale z drugiej strony był zazdrosny. Zachowywał się jak zazdrosny dupek. Przejrzał na oczy, gdy wszystko odwróciło się przeciwko niemu. Potrafi zrozumieć swoje błędy, ale czasem jest na to za późno. Są przybranym rodzeństwem, chociaż żadne tego nie czuje. Ona jest w nim zakochana, a on ją tylko pragnie. To ona wychodzi z inicjatywą, to ona robi wszystko aby mu pokazać swoje uczucia. On w obronie bardzo mocno ją rani. To dosyć toksyczna relacja. Jednak nie będę zdradzać o co w niej chodzi. Byłam nią miejscami zdegustowana, ponieważ nie wyobrażam sobie tak poniżać się dla faceta. Dopiero potem małymi krokami wchodziłam w lepszą ich relację, która nie była już przepełniona jadem, tylko obroną siebie i swojego serca oraz walką o coś co warto. Każde z nich wiele zrozumiało i już nie chce iść dalej ścieżką, którą wyznaczyło na samym początku. Autorka postara się aby zawrzeć bardzo ważne sprawy. Pierwszym takim jest obciążenie psychiczne dzieci, które przeżywają rozstanie rodziców. Takie dziecko powinno być mocno wspieranie przez rodziców, a nie jeszcze bardzo krzywdzone. Potem mocno może się to odbić na jego psychice. Autorka pokazała, że człowiek zakochany jest wiele w stanie znieść, ale gdy nadchodzi czas, umie powiedzieć „stop”. Czasem jest to ciut późno, ale przysłowie mówi „lepiej późno niż wcale”. Jak zwykle autorka mnie nie zawiodła. Sprawiła, że czytałam książkę z zapartym tchem. Początek był dosyć trudny i niekoniecznie pewne rzeczy mi się podobały, ale im dalej w las tym było lepiej. Historia nie jest lekka, bo zawiera wiele sytuacji, które strasznie bolą. Niezrozumienie. I słowa, które w tym przypadku ranią gorzej niż nóż. Oprócz tego nie mogło zabraknąć gorących niczym sam ogień scen, których naprawdę będzie sporo. Gdy tych dwoje do siebie przylgnie to nie puszczą się tak łatwo. Ci co lubią takie sceny będą zadowoleni. Jeszcze jeden element, który mocno mi się podobał, to emocje. Bohaterowie nie szczędzili różnych uczuć. Będzie boleśnie, smutno, płaczliwie, ale i namiętnie oraz szczęśliwie. Każde z nich walczy ze swoimi demonami. Raz wygrywają te bitwę, ale niestety nie zawsze. A najgorzej gdy po drodze stoją przeszkody. 8/10
Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-11-19, Ocena: 6, Przeczytałam,

Od nienawiści do miłości jeden krok…czy aby na pewno?
Poznana historia jest mieszanką wybuchowa dwóch młodych osób,które mierzą się z demonami przeszłości wraz z problemami rodziców ich rozstania.

Od poczatku powieści Leila zdobyła moje serce,ponieważ swoją determinacja i chęcią zdobycia Ashera powodowała,ze mocno trzymałam kciuki za to zdobycie chłopaka.Wsparcie Blue i Londona( z „I wanna Kiss me”) dało mi nadzieję na sukces,jednak każdy kolejny rozdział łamał moje serce.
Autorka potrafiła niesamowicie wbudzić ogrom emocji oraz zaskakujacych wydarzeń z życia młodych osób.Ich drogi robiły się coraz bardziej oddalone.Ranienie siebie,brak rozmowy oraz upartość przyczyniaja się do wielu zdarzeń,które powodują wzruszenie…

Jest to historia o błędach młodości.Odrzucaniu,by nie zostać zranionym oraz braku zaufania do drugiej osoby.Wszystko to sprawia,że kłopoty się mnożą powodujac wiele nieoczywistych i dwuznacznych sytuacji,które mącą w głowie czytelnika i bohaterów.

Mamy również problemy dorosłych,które odbijają się na życiu dzieci.Nieumiejętności pogodzenia się ze strata i porażka.Pokazuje to,że dorośli nie potrafią poradzić sobie sami z narastającymi problemami.

Historia Leili i Asher’a obrazuje szalone lata mlodzieńcze wraz z pierwszą miłością i oddaniem jej wszystkiego co najlepsze.To także walka o nià,gdy się ja straci,bo wtedy rozum uświadomi sobie,ze warto walczyć o szczęście…

Czy polecam?
Ależ oczywiście!!!Wraz z bohaterami bawiłam się niesamowicie.Na przemian uśmiechałam się i dziwiłam się z ich zachowania.Trzymałam kciuki oraz miałam ochotę nimi potrząsnąć decyzjami które podjęli…

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-12, Przeczytałam,
Rytm naszej melodii
Joanna Chwistek0
Okładka ksiązki - Rytm naszej melodii

Kiedy dziewiętnastoletnia Liv Morton dowiaduje się, że została oszukana przez najbliższą rodzinę, stawia wszystko na jedną kartę. Wyjeżdża z miasta, chcąc...

The Perfect Defender
Joanna Chwistek0
Okładka ksiązki - The Perfect Defender

Szef jej nie cierpi i zrobi wszystko, żeby wróciła tam, skąd przyjechała. Noemi Marshall wychowywała się pod czujnym okiem czterech despotycznych mężczyzn...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;