Idealne kłamstwo

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019-10-02
Tytuł oryginału: The Shape of Lies

Wczoraj Scott był martwy. Dzisiaj wrócił.

Ale Anna nie wierzy w duchy.

Scott był chłopakiem Anny. Kochała go, ale on zrujnował jej życie. Kiedy umarł, powinna poczuć wolność, jednak dzisiaj, czternaście lat później - Scott przez radio grozi, że ujawni jej mroczny sekret.

Anna popełniła jeden błąd i teraz przyjdzie jej za niego słono zapłacić. Scott jest jedyną osobą, która zna prawdę, ale jakim cudem żyje?

Wkrótce odpowiedzi będzie szukał Tom Douglas. Jednak Anna ucieka w panice: przed mężczyzną, którego kochała, przed mężczyzną, którego śmierć widziała na własne oczy; przed mężczyzną, który powrócił do żywych.

I ma tylko tydzień, by go znaleźć i zatrzymać.

,,Niekwestionowana królowa thrillerów psychologicznych" - Fabulous Magazine

,,Mroczny, ekstremalnie wciągający, znakomicie skonstruowany thriller psychologiczny" - The Times

,,To oczywiste, dlaczego czytelnicy sięgają po kolejne thrillery tej autorki" - The Observer

Ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy!

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Kup książkę Idealne kłamstwo

Opinie o książce - Idealne kłamstwo

Obce dziecko
Rachel Abbott0
Okładka ksiązki - Obce dziecko

Jeden mroczny sekret. Jeden potworny akt zemsty. Gdy Emma Joseph poznaje swojego przyszłego męża, Davida, to zupełny wrak człowieka. Jego pierwszą żonę...

Dziecko znikąd
Rachel Abbott0
Okładka ksiązki - Dziecko znikąd

Nowela – ciąg dalszy Obcego dziecka, bestsellerowej powieści Rachel Abbott – tylko w formie e-book Ktoś szuka Tashy Joseph. Ale czy ona...

Manhattan Babilon
Westerplatte
Harem
Alex Vastatrix, Waldemar Bednaruk
Harem
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów