Internet dla seniorów. Seria praktyk

Odkryj możliwości Internetu i przyłącz się do globalnej społeczności! Jak zaplanować i zarezerwować wakacje przez Internet? Jak za darmo rozmawiać przez telefon internetowy? Jak wyszukiwać potrzebne informacje?

Internet musi być czymś wyjątkowym, skoro tak wielu ludzi nie wyobraża sobie już bez niego życia. A Ty? Znasz już ogrom możliwości oferowanych przez globalną sieć? Wystarczy powiedzieć, że Internet pozwala chociażby na zdalną pracę, bezpłatne komunikowanie się z rodziną przebywającą na drugim końcu świata, szybkie pozyskiwanie potrzebnych informacji i spotykanie się bez wychodzenia z domu z tysiącami ludzi o podobnych zainteresowaniach. Jeśli myślisz, że jest on przeznaczony tylko dla osób młodych, nie tylko się mylisz, ale i wiele tracisz! Osoby powyżej pięćdziesiątego roku życia stanowią aktualnie najszybciej rozwijającą się grupę użytkowników komputera i Internetu! Dołącz do nich!

Książka "Internet dla seniorów. Seria praktyk" szybko i bezboleśnie wprowadzi Cię w świat Internetu, pozwalając korzystać z bogactwa oferowanych w nim możliwości! Ten bogato ilustrowany i kolorowy podręcznik, napisany przejrzystym, pozbawionym żargonu językiem, zawiera -- krok po kroku -- opis wszystkich czynności, które musisz wykonać, aby zacząć efektywnie korzystać z Internetu. Dzięki niemu nauczysz się tworzyć konto poczty elektronicznej i zarządzać swoimi wiadomościami, wyszukiwać interesujące Cię strony WWW, porozumiewać się ze znajomymi za pomocą komunikatorów i korzystać z takich rozrywek, jak internetowy brydż czy szachy! Przekonaj się na własnej skórze, jak pasjonujący może być Internet! Rodzaje połączeń internetowych Przeglądarki internetowe Konfiguracja połączenia Strony internetowe, odsyłacze i wyszukiwanie Krzyżówki, szachy i brydż Biblioteka w Internecie Artystyczne hobby w sieci -- katalogi tematyczne Planowanie podróży w sieci Drzewo genealogiczne Fotografia cyfrowa Poczta elektroniczna Publikowanie w Internecie -- własna strona WWW Bezpieczeństwo w sieci Katalogi stron -- informacje dla seniorów

Internet nie pyta o wiek! Korzystaj z pełni jego możliwości!

Informacje dodatkowe o Internet dla seniorów. Seria praktyk:

Wydawnictwo: Helion