Ja, inkwizytor. Przeklęte kobiety

Tom 2 cyklu Ruska trylogia

Inkwizytor walczy z pogaństwem i herezją na barbarzyńskiej Rusi!

Ludzie chcący wykorzystać Mordimera Madderdina są zbyt liczni i bezwzględni, by inkwizytor nawet przez chwilę czuł się bezpiecznie. W jaki sposób zakończą się sprawy na Rusi? Kto wróci z tarczą, a kogo zaniosą na tarczy? Czy wrogowie zamienią się w przyjaciół, a przyjaciele we wrogów? Co okaże się silniejsze: miłość czy śmierć?

Umierają idee i marzenia, umierają wrogowie i przyjaciele. Ci którzy przeżyli, żałują że również nie umarli. A w ostatecznym efekcie, w tej wszechogarniającej pustce, pozostaje miłość do Boga i wierność Świętemu Officjum. To one wypełniają serce na tyle, by chciało jeszcze bić.

Informacje dodatkowe o Ja, inkwizytor. Przeklęte kobiety:

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2020-03-25

Kup książkę Ja, inkwizytor. Przeklęte kobiety

Ja, inkwizytor. Przeklęte kobiety - opinie o książce

Drugi  tom "Ruskiej trylogii" za mną ale mam mocno  mieszane uczucia. Ja,ieś to wszystko  takie pomieszane, jakby zrobione na odczepnego. Nic mi tu nie pasowało. Nie do tego przyzwyczaił mnie Piekara. Ale też może to już  zmęczenie  materiału, bo jednak  trochę  tych tomów  było. Na pewno cieszy sentyment inkwizytora do Nataszy. No i to jego zaklinanie się,  że dziewczyna  nie jest  czarownicą. Ciekawa jestem  jak to się  skończy.

Jakże lubi Pan Piekara rozwlekać swoje książki. Kolejny tom serii, który powinien być ledwo rozdziałem - wtedy miałoby to jakiś sens.

Avatar użytkownika - agataglica
agataglica
Przeczytane:2022-11-05, Ocena: 6, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2020-09-06, Ocena: 4, Przeczytałam, E-booki, Fantasy, 2020,
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2020-08-21, Ocena: 5, Przeczytałam, fantastyka, SF, 52 książki 2020,
Szubienicznik. Audiobook
Jacek Piekara0
Okładka ksiązki - Szubienicznik. Audiobook

Rzeczpospolita, koniec XVII wieku. Jacek Zaremba, podstarości łęczycki, przybywa do Wielkopolski na dwór starego przyjaciela, który prosi go o pomoc w...

Necrosis. Przebudzenie. Audiobook
Jacek Piekara0
Okładka ksiązki - Necrosis. Przebudzenie. Audiobook

Niewidoma mała księżniczka, której macocha jest potężną czarodziejką. Fałszywy egzorcysta, który zostaje wezwany przez Panią podziemnego światka. Wiejski...