Jak... kochać się jak gwiazda porno

Autobiografia najsłynniejszej gwiazdy filmów porno. Nieprawdopodobna i szokująca opowieść, bestsellerowa pozycja New Jork Timesa. Pierwsza w Polsce książka tak otwarcie poruszająca tematy tabu – seks, skandale i tajniki branży erotycznej. Poznaj szokujący i bezlitośnie prawdziwy obraz życia kobiety w świecie walki, układów i narkotyków – w Las Vegas po zmroku. Naucz się jak to się robi na planie filmowym. Dowiedz się, dlaczego nie należy brać prochów przed wyjściem do pracy i jak wyg

Informacje dodatkowe o Jak... kochać się jak gwiazda porno:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-927215-4-3

Kup książkę Jak... kochać się jak gwiazda porno

Jak... kochać się jak gwiazda porno - opinie o książce

Avatar użytkownika - Dorota_Dega
Dorota_Dega
Przeczytane:2017-02-14, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Wbrew pozorom, nie jest to książka o seksie, a poruszająca i wstrząsająca opowieść o nieszczęśliwym życiu młodej dziewczyny. Wychowywana tylko przez ojca i wredne, zmieniające się cyklicznie macochyJenna wraz ze starszym bratem ,,chodzili samopas". Ojciec nie umiał się nimi zająć, sam rozbity wewnętrznie po śmierci swojej ukochanej żony- matki Jenny i jej brata. Narkotyki, alkohol, przemoc, toksyczne związki, gwałty- za dużo jak na młodą dziewczynę. Wydaje mi się, że to iż została najsłynniejszą gwiazdą porno i tak było lekiem na wszystko, potrafiła dźwignąć się z dna właśnie dzięki temu. Jenna nie jest zwykła, głupią gwiazdką pornobiznesu, a naprawdę inteligentną i błyskotliwą kobietą. Czyta się błyskawicznie, książka obfituje w wiele zdjęć. Naprawdę polecam.